Bu Aldatmak Mı?

Yahu siz de diyorsunuz "aldatacaktı" ama kızdan karşılık alamadı. Sindirebilen devam eder tabiki.
Nerden biliyosunuz ama bunu, aldatacaktı o kadar kesin yani. Nasıl bu kadar eminsiniz. Haa adamın başka olayı vukaatu vardır buda üstüne tuz biber olmuştur ayrı.

ben olsam aldattı yada teşebbüs etti diye değil zihniyetin dolayı boşarım bu adamı.
açlar gibi iş arkadaşından 3 kızın telefonunu almış. hiç hicap duymamış evli ve çocuklu olduğu halde genç kızları kendine yakıştırabilmiş. haddinide bilmemiş..
Amenna o olur tabiki.

'Selam, tanışalım mı' ne ya?
Öyle mesajlara cevap atan kız var mı cidden?
Eşin, karısı kendisinin çocuğuna hamileyken başka insanların peşine düşen iğrenç bir insan.
Ayrıca kimseyle yatmadigina nasıl emin olabiliyorsunuz? Sevişmek saatler süren bir eylem değil ki, bu karakterde -bu kadar düşmüş bir insan rahatlıkla hayat kadınlarına gidip birlikte olabilir.
Ayrıca ise geliş gidiş saati belli-isten eve evden işe diye düşünmeyin. Yapacak insan her şeyi yapar.
Mesela ben sabah 7de ise gider gibi çıkıp sahte rapor alıp arabalı vapurla Bursa'ya gitmiştim sevgilimle. 5 vapuruyla da dönmüştum, her zaman geldiğim saatte gelmiştim. Yani sahte rapor alıp şeyinin peşinde gezmedigi ne malum?
Sahte rapora bile gerek yok. Karısı 8aylik hamile. İş yerini arayıp 'esimin sancıları başlamış, erken doğumdan şüpheleniyoruz. Bugün gelemeyecegim' dese hangi patron gelme diyecek?

Kocan tiynetsiz ,iğrenç, pislik bir adam. Ne sana ne kızına değer veriyor. Değer verseydi sizi böyle iğrenç bir duruma sokmazdi.
Şimdi yakalandı ya , daha dikkatli olur. Belki de yeni hat alır kendine... amaaaaa yapan herşeyi yapar
Adamı haklı görmek için saf ayağına yatmayin.
Eğer bosanmayacaksaniz da kendi sağlığınız için prezervatifle korunun. Eşiniz dünyanın en eski mesleğindeki kadinlarla yakın münasebet içine giriyorsa hiç yoktan size bulastirmasin

Peki bişey daha sormak istiyorum hepinize boşanma sebebi mi sizce?
Eşinizin pisliğini normal görenin mesajını beğenip cevap veriyorsunuz
Bu aldatmadır diyenlerin bir çoğunu görmezden geliyorsunuz
'Bir de boşanma sebebi mi 'diye soruyorsunuz
Sanki boşanacaksınız da
kocişinizle mutluluklar
Bize ne bu cevaplardan sonra
İster boşanın ister boşanmayın

Eşimle 2 senelik evliyiz. 3 buçuk aylık bir kızımız var. Birbirimizi severek evlendik. Mükemmel bir sevgililik hayatı yaşadık, doyasıya gezip tozduk. 8 aylık hamileyken eşimin telefonunda 3 kızla wpden konuştuğunu gördüm daha doğrusu yakaladım. Konuşmaları da eşim tanışalım mı falan demiş evli ama evliyim dememiş genç olduğumuz için de kızlar evli olduğunu bile düşünmemiştir. 2 kız konuşmamış 1 tanesi cevap vermiş onunla biraz konuşmuşlar. Konuşmaları 1. Gün napıyosun falan 2.gün de aynı daha ilerisi ve sürekli bir konuşma yok. Bu gördüklerim aklımdan çıkmıyor 4 ay oldu. Ne bileyim çok zoruma gitti onu çok severken başkasıyla konuşması çok üzdü beni. Ben ona bunu yapmazdım. Tamam birisiyle yatmadı gezip tozmadı bunlara eminim çünkü vakti yoktu işten çıkınca hemen eve geliyodu. Bilmiyorum nasıl aklımdan çıkıcak. O günden beri telefonunun her yerini didik didik ederim gizli gizli neredeyse her gece. Yine yapıcak mış gibime geliyor sürekli. Güvenim kalmadı ne yapıcam ben?
Keske ilk gördügünüzde söyleseydşniz şimdi iş işten gecmiş artık yani herşey sıcagı sıcagına konuşulsaymış daha iyi olurdu.

şu aldatmalı konularda bir bu adama birde letgo dan kız düşürmeye çalışan adama çok sinir olmuştum.
bu kadar mı çaresizler anlamıyorum ki.

Tabiki vurdum. Diyorum ya olay 4 ay önce ona göre kapandı konu özür diledi yemin etti bilmem ne. Benim içim içimi yedi anlatıp rahatlamak istedim. Kp kv biliyolar yaptıklarını onlar da benden yana çıktılar sağolsunlar. Kp kendisi dedi bir daha görürsem ben kendim annesinin kapısına bırakırım gelinimi diye baya olay oldu yani evde. O gün bugündür bişeyini duymadım görmedim. Ama işte...

Yav he he deseydiniz.Sizi anne babanızın evinize götürücekmiş öyle mi oğlum seni bu evden atarım demesi gerekmez mi? Sanki sizin suçunuz varmış gibi sizi annenizin evine götürücek? Ailesine de güvenmeyin danışıklı dövüş gibi bişey yapmışlardır belki de sırf sizin gazınızı almak için.

'Kizlar yuz verseydi aldatacakti' degil; 'kizlar yuz verse de vermese de aldatmis'tir bunun karsiligi. Sevişmedi diye mi aldatmadi sayiliyor? Baska bir kadinla tanismak için caba sarf etmis olmasi yetmiyor mu?
Ustelik 4 ay once demek, sizin karniniz burnunuzdayken demek. Iğrenç. Iste en nefret ettigim. Karisi hamileyken/lohusayken/hastayken aldatan tiynetsiz, şerefsiz adamlar. Basima gelse, kötü gün dostu olmadigina mi yanayım, aldatildigima mi yanayim? Ben senin bebegini taşıyayım sen universiteli kizlara yürü. Rezil adam.

İnanmak istemiyorum belki de
Evet belkide inanmak istemediginiz için o anda konumamıssınız keske cesaretinizi toparlayıp güzelce konussaydınız belki o da yanlıs yaptıgını bilicek kendini size affettirecekti . Hatasız kul olmaz keske yasamasaydınız ama insanın basına herşey gelebilir

Nerden biliyosunuz ama bunu, aldatacaktı o kadar kesin yani. Nasıl bu kadar eminsiniz. Haa adamın başka olayı vukaatu vardır buda üstüne tuz biber olmuştur ayrı.
Başka hangi sebeple tanımadığı 3 tane üniversite öğrencisinin numarasını arkadaşından alır ve tek tek tanışalım mı diye mesaj atar ki? Herhangi bir tanışma değil bu. Siz 3 erkeğin numarasını alıp mesaj atsanız eşiniz niyet okumayayım belki de amacı aldatma değildir der mi?

Tabiki aldatma.Aldatma için illa cinsellik gerekmiyor.Sizde biliyorsunuz aslında ama inanmak istemediğiniz için buraya yazdınız sırf belki bir kaç kişi de benim gibi düşünürse kendinizi öyle telkin edecektiniz.

Başka hangi sebeple tanımadığı 3 tane üniversite öğrencisinin numarasını arkadaşından alır ve tek tek tanışalım mı diye mesaj atar ki? Herhangi gibi bir tanışma değil bu. Siz 3 erkeğin numarasını alıp mesaj atsanız eşiniz niyet okumayayım belki de amacı aldatma değildir der mi?

Duyarli olalim pilis. Belki de abilik yapacakti.

Tabikide aldatmak ve bosanma sebebi
Ve ayrica ahlaksizin teki kocan ne yazikki. Hamile karisiyla ilgilenmesi gerekirken seyinin derdine dusmus bir karaktersiz. Ve hicte korkusu yok ne sizi kaybetmekten ne baska biseyden alelen de yapiyo utanmaz. Devami da gelir geliyodurda. Burnundan fitil fitil getirip kapiya koymaliydiniz ama bilemedim. İnsanin nutku tutuluyosa demekki. Hakkinizda hayirlisi olsun.

Ne yapacaktı başka pardon?
Gel iki el batak atak mı diyecekti?
Ne olabilir amaç sizce?

Bir kişi de değil 3 kişiye atmış mesaj.Hangisi denk gelirse artık.Amacı aldatmakmış elbette kimle olduğu önemli bile değil gelişine yazmış her bulduğu numaraya.Amacı Whatsappı kontrol etmekti belki de mesaj gidiyor mu diye aldatmak değildi de.Töbe Est.

Başka hangi sebeple tanımadığı 3 tane üniversite öğrencisinin numarasını arkadaşından alır ve tek tek tanışalım mı diye mesaj atar ki? Herhangi bir tanışma değil bu. Siz 3 erkeğin numarasını alıp mesaj atsanız eşiniz niyet okumayayım belki de amacı aldatma değildir der mi?
Ben öyle bir msj atmam o yüzden bu örnek yersiz.

Bunun aldatmaktan başka adı yok ve bunu neden eşinin yüzüne vurmadın hayret

X