Bu Aldatmak Mı?

Erkekler için aldatmak sadece biriyle düzenli ilişki yaşayıp yatıp kalkmak mi ?? Bana göre insan hayatında biri varken başkalarıyla konuşma ihtiyacı tanışma ihtiyacı duyuyorsa evet aldatmadir ...

Ne yapacaktı başka pardon?
Gel iki el batak atak mı diyecekti?
Ne olabilir amaç sizce?
:))))
Yeni insanlarla tanışmakmış amaç neden böyle diyorsun? Mahkemede hakim sorsa, adam benim amacım yeni arkadaşlar bulmaktı sadece sıkıntıdan diyince hakim, aa böyle bir nedenden boşanılır mı hadi öpüşün barışın der hatta. Adam resmen kız tavlamak için numara almış. Bunun aksini düşünmek için Everest tepesinde baya bir oksijen solumak gerekli :))

Evet sordum ne mana mesaj attın dedim her seferinde verdiği cevap 'öylesine' .
Kendisi için önemsiz olduğunu ima ederek sizin de öyle olduğunu düşünmenizi sağlamak amaçlı verilmiş bir cevap: öylesine... Öylesine kimse tanımadığı kişiye tanışmak amçlı mesaj yazmaz.

Sırf şebeke suyuna şap karıştırmak için belediye başkanı olmak istiyorum.Şu erkeklerin libidosunu biraz aşağı çekmek lazım.Hanım kızlarımıza da böyle kudurmuşları terk etmeleri adına cesaret verecek bişeyler ayarladıkmı tamamdır.
Bir ömür şüpheyle yaşanır mı?Nasıl huzur bulacaksın bunları düşünürken?Güvenin olmadığı yerde sevgi de zamanla yok olacaktır.

Konu sahibi yaşadığınız şey pekte umurunuzda değil belli ki

Burada insanlar yorum yapıyor cevap vermeye bile lüzum görmüyorsunuz....

Nerden biliyosunuz ama bunu, aldatacaktı o kadar kesin yani. Nasıl bu kadar eminsiniz. Haa adamın başka olayı vukaatu vardır buda üstüne tuz biber olmuştur ayrı.
Sen evliysen eğer 3 erkeğin numarasını kaydet mesaj at tanışalım mı diye ?
Esin ne derdi ?
Bir iki surat asip barışır miydi ?

Eşimle 2 senelik evliyiz. 3 buçuk aylık bir kızımız var. Birbirimizi severek evlendik. Mükemmel bir sevgililik hayatı yaşadık, doyasıya gezip tozduk. 8 aylık hamileyken eşimin telefonunda 3 kızla wpden konuştuğunu gördüm daha doğrusu yakaladım. Konuşmaları da eşim tanışalım mı falan demiş evli ama evliyim dememiş genç olduğumuz için de kızlar evli olduğunu bile düşünmemiştir. 2 kız konuşmamış 1 tanesi cevap vermiş onunla biraz konuşmuşlar. Konuşmaları 1. Gün napıyosun falan 2.gün de aynı daha ilerisi ve sürekli bir konuşma yok. Bu gördüklerim aklımdan çıkmıyor 4 ay oldu. Ne bileyim çok zoruma gitti onu çok severken başkasıyla konuşması çok üzdü beni. Ben ona bunu yapmazdım. Tamam birisiyle yatmadı gezip tozmadı bunlara eminim çünkü vakti yoktu işten çıkınca hemen eve geliyodu. Bilmiyorum nasıl aklımdan çıkıcak. O günden beri telefonunun her yerini didik didik ederim gizli gizli neredeyse her gece. Yine yapıcak mış gibime geliyor sürekli. Güvenim kalmadı ne yapıcam ben?
Evettt bu kesinlikle düpedüz aldatma.
Kızlar devam etmemis etmis olsaymis veya siz görmemiş olsaymışsınız kocaniz daha ileride giderdi, belliki onda bu kafa var.
Boşanmak tabiki zor bir karar ama bu bir boşanma sebebidir benim için.
Illa ki yatip gezip tozmasi gerekmiyor ki belliki firsat bulamamis henüz....

Sen evliysen eğer 3 erkeğin numarasını kaydet mesaj at tanışalım mı diye ?
Esin ne derdi ?
Bir iki surat asip barışır miydi ?
Ben ne alaka Allah Allah, konu sahibi bir şey sormış bende fikrimi söyledim. X öyle davranır y böyle davranır kişisel bir şey bu kitapta yazan bir doğrusu yok. Kişiden kişiye göre değişir ne amaçla attığını da ancak atan bilir.

Ben ne alaka Allah Allah, konu sahibi bir şey sormış bende fikrimi söyledim. X öyle davranır y böyle davranır kişisel bir şey bu kitapta yazan bir doğrusu yok. Kişiden kişiye göre değişir ne amaçla attığını da ancak atan bilir.
Empati yaparak yorumluyoruz ya o yüzden kendini onun yerine koy yada eşinin yerine koy diye.. :kahve:
Neyse iyi forumlar​

Ne yapacaktı başka pardon?
Gel iki el batak atak mı diyecekti?
Ne olabilir amaç sizce?
Ben amacını bilemem. Söylemek istediğim şey şu, şuanda hali hazırda bir aldatma yok. Aldatma elbette sadece ten temasıyla olmaz. Dediğiniz gibi belki aldatacaktı, belki kadını taciz edecekti, belki musallat olacaktı, yakalandı diye yapamadı belkide, vicdanı sızlayıpta vazgeçmedi ama bunların hepsi bir varsayım. Herkes aynı firde olmak zorunda değil bunu anlamamak bu kadar zor olmasa gerek. Yada siz bilim adamlarına sorun :)

Tabiki vurdum. Diyorum ya olay 4 ay önce ona göre kapandı konu özür diledi yemin etti bilmem ne. Benim içim içimi yedi anlatıp rahatlamak istedim. Kp kv biliyolar yaptıklarını onlar da benden yana çıktılar sağolsunlar. Kp kendisi dedi bir daha görürsem ben kendim annesinin kapısına bırakırım gelinimi diye baya olay oldu yani evde. O gün bugündür bişeyini duymadım görmedim. Ama işte...
O gün bugündür açık vermemek için daha dikkatli davranıyor belki de ondan birşeyini görmediniz

Böyle soruların cevabı %90 “evet aldatmadır” oluyo. Gördükten sonra ne yaptınız?

Eşimle 2 senelik evliyiz. 3 buçuk aylık bir kızımız var. Birbirimizi severek evlendik. Mükemmel bir sevgililik hayatı yaşadık, doyasıya gezip tozduk. 8 aylık hamileyken eşimin telefonunda 3 kızla wpden konuştuğunu gördüm daha doğrusu yakaladım. Konuşmaları da eşim tanışalım mı falan demiş evli ama evliyim dememiş genç olduğumuz için de kızlar evli olduğunu bile düşünmemiştir. 2 kız konuşmamış 1 tanesi cevap vermiş onunla biraz konuşmuşlar. Konuşmaları 1. Gün napıyosun falan 2.gün de aynı daha ilerisi ve sürekli bir konuşma yok. Bu gördüklerim aklımdan çıkmıyor 4 ay oldu. Ne bileyim çok zoruma gitti onu çok severken başkasıyla konuşması çok üzdü beni. Ben ona bunu yapmazdım. Tamam birisiyle yatmadı gezip tozmadı bunlara eminim çünkü vakti yoktu işten çıkınca hemen eve geliyodu. Bilmiyorum nasıl aklımdan çıkıcak. O günden beri telefonunun her yerini didik didik ederim gizli gizli neredeyse her gece. Yine yapıcak mış gibime geliyor sürekli. Güvenim kalmadı ne yapıcam ben?
Benim icin aldatmaktir bu..

Şimdi hep şüphelenirsin tabii.Güven kaybetmek böyle oluyor.Sonuçta yeltenmiş,fırsatını aramış.Fırsat bulsa yine yapar.Eşin güvenilecek biri değil.Gerçi erkeklerin çoğunluğu için geçerli bu durum.

Evliyim diyelim eşim bir başkasına aşık oldu ve aldattı. Mümkün. Yapacak bir şeyim yok söyleyecek sözüm de olmaz. En fazla keşke boşansaydık da ne istiyorsan yaşasaydın derim. Beni sevmeyen adamı imzayla yanımda tutamam.

Evliyim eşim sağdan soldan üniversiteli kızların numaralarını topluyor. Onlarla iletişime geçiyor ama yüz bulamıyor. Pişkin pişkin öylesine deyip yayılıyor. Bende saygı sevgi bağlılık namına bir şey kalmaz. O adamı da adam yerine koymam bir daha.

Ben amacını bilemem. Söylemek istediğim şey şu, şuanda hali hazırda bir aldatma yok. Aldatma elbette sadece ten temasıyla olmaz. Dediğiniz gibi belki aldatacaktı, belki kadını taciz edecekti, belki musallat olacaktı, yakalandı diye yapamadı belkide, vicdanı sızlayıpta vazgeçmedi ama bunların hepsi bir varsayım. Herkes aynı firde olmak zorunda değil bunu anlamamak bu kadar zor olmasa gerek. Yada siz bilim adamlarına sorun :)
Kadının güvenini kıran her şey aldatmadır..

X