Bu Aldatmak Mı?

Kp kv biliyolar yaptıklarını onlar da benden yana çıktılar sağolsunlar. Kp kendisi dedi bir daha görürsem ben kendim annesinin kapısına bırakırım gelinimi diye baya olay oldu yani evde.
Ve bu insanlar iyi niyetli öyle mi?
O ev sizin, o eşyaları siz seçiniz,evi ev yapan çeyizi siz düzdünüz, o evliliği bitirecek hareketi de hamile karısını aldatmak isteyen s.refsiz herif yapti
Ve sizi baba evine kendi elleriyle bırakacaklar?
Koca bir hass... diyemediniz de 'benden yanalar' diye sevindiniz mi?
O ev o adamdan çok sizin hakkınız. Boşandıniz diye liseli gibi baba evine dönmek zorunda değilsiniz.
Asil yapmanız gereken eşyalarıyla birlikte o adamı kapıya koymak, kirayı da nafaka yoluyla ona ödetmek

Devam ediyordur o aldatmak karakterdir. Sen istediğin kadar didik didik et o bir yolunu bulup yapar ve yapıyordur :KK14::işsiz:

Eşimle 2 senelik evliyiz. 3 buçuk aylık bir kızımız var. Birbirimizi severek evlendik. Mükemmel bir sevgililik hayatı yaşadık, doyasıya gezip tozduk. 8 aylık hamileyken eşimin telefonunda 3 kızla wpden konuştuğunu gördüm daha doğrusu yakaladım. Konuşmaları da eşim tanışalım mı falan demiş evli ama evliyim dememiş genç olduğumuz için de kızlar evli olduğunu bile düşünmemiştir. 2 kız konuşmamış 1 tanesi cevap vermiş onunla biraz konuşmuşlar. Konuşmaları 1. Gün napıyosun falan 2.gün de aynı daha ilerisi ve sürekli bir konuşma yok. Bu gördüklerim aklımdan çıkmıyor 4 ay oldu. Ne bileyim çok zoruma gitti onu çok severken başkasıyla konuşması çok üzdü beni. Ben ona bunu yapmazdım. Tamam birisiyle yatmadı gezip tozmadı bunlara eminim çünkü vakti yoktu işten çıkınca hemen eve geliyodu. Bilmiyorum nasıl aklımdan çıkıcak. O günden beri telefonunun her yerini didik didik ederim gizli gizli neredeyse her gece. Yine yapıcak mış gibime geliyor sürekli. Güvenim kalmadı ne yapıcam ben?
aldatma sadece yatağa girmek değildir madem sizin için aldatma değerinde değil bırakın konuşsun istedigi kızla yok bu aldatma diyorsanız da yapılacak şey belli

Insan kabullenemiyo bu gibi durumlarda anliyorum sizi ama aldatma yani evli bi adamin ne isi var elalemin kiziyla sohbetle msjla fln bnce susmayin hesabini sorun hersey afedersiniz ama yatmak degildir belliki bu adamin gözü arayişta bu işe hop bi dur demelisiniz susmayin

Muhatabımız bebek emziren lohusa bir anne fakat bazı yorumlar alıp yürümüş :oha:

Biraz daha sakin olsak ya, kadının suçu yok ki.

Aldatmaya Giriş 101 bu.
eşiniz adım 2 de kalmış, yani bulduğu numaralarla iletişime geçme. boşanacağınızı sanmıyorum o yüzden başka birşey yazmam

Yav he he deseydiniz.Sizi anne babanızın evinize götürücekmiş öyle mi oğlum seni bu evden atarım demesi gerekmez mi? Sanki sizin suçunuz varmış gibi sizi annenizin evine götürücek? Ailesine de güvenmeyin danışıklı dövüş gibi bişey yapmışlardır belki de sırf sizin gazınızı almak için.
Zaten yaptıklarını kayın pederime söylediğimde 1hafta eve gelmemişti kp sokmamıştı yanı. Hayır demek istediği ben boşanmak istiyorum demiştim kayın pederime o da bi daha görürsem ben götürürüm boşanırsın manasında.

Anladım canm direk ilk yazdıgını okudum diger sayfalara bakmadım Allah yardımcın olsun

Eşinizin pisliğini normal görenin mesajını beğenip cevap veriyorsunuz
Bu aldatmadır diyenlerin bir çoğunu görmezden geliyorsunuz
'Bir de boşanma sebebi mi 'diye soruyorsunuz
Sanki boşanacaksınız da
kocişinizle mutluluklar
Bize ne bu cevaplardan sonra
İster boşanın ister boşanmayın
Emin ol yerimde olmak istemezsin. Hiç bişeyi yaşamadan bilemezsin. Çalışmıyorum kucağımda 3 aylık bebeyle ne yapayim. He ama bir daha görürsem gördüğüm an biter. Ben sadece akıl almak istedim tabiki bende yaptığı için desteklemiyorum kocamı

Emin ol yerimde olmak istemezsin. Hiç bişeyi yaşamadan bilemezsin. Çalışmıyorum kucağımda 3 aylık bebeyle ne yapayim. He ama bir daha görürsem gördüğüm an biter. Ben sadece akıl almak istedim tabiki bende yaptığı için desteklemiyorum kocamı
Bebeğinizle ilgilenin bence eşinizin telefonunu karıştırıp paranoya yapmamaya çalışın..

Tam aldatma olmasada zemin hazrlamış..
peki sana açıklaması ne oldu? Ve kızları nerden bulmuş fake Face kullanıyor olabilir.

X