Bu Aldatmak Mı?

yakın çevrede değil şerefsizin biri muhtemel kızların arkadaşı elindeki aklınca müsait bulduğu kızların numaralarını vermiş. üni okuyan yalnız yaşayan kızlar ya her yola gelirler diye . zihniyetlerine tükürdüklerim .
Yakın çevre derken iş yerinin yakınlarında yani.. Ulaşabileceği kızlar. Ne biçim insanlar var ya midem bulandı

Çalıştığı yerde yaşına yakın bekar birisi var ondan almış dediğine göre. Kızlar üniversiteli iş yerinin yakınında üniversite ve kaldıkları ev de oradaymış

Bu ne biçim bir muhabbettir allasen, bu kızların numaraları elden ele geziyor, kocanız olacak yaşam formu da istiyor utanmadan numaraları, arkadaşından?
Aklımda canlanan manzara -sırıtarak, adjahddafa iki bilmem napar eğlencemize bakarız tarzı muhabbetler döndürerek bilmem nerelerini kaşıyan keko tipler- direkt bu.
İğrenç.

Off çok kötü, hem de siz hamileyken.:KK43:
Nasıl tanıştınız peki? Nasıl sevgili olmuştunuz?

Evet sordum ne mana mesaj attın dedim her seferinde verdiği cevap 'öylesine' .
Öylesine sen de başkalarıyla tanışsan kabul eder o halde. Madem bu çok normal bir durum.. Pes
Evet bu aldatmadır. Yakalanmasa ileri gidecekti muhtemelen.
Karşı taraftaki kadınlar ileri gitse o da sonuna kadar gidecekti..

Off çok kötü, hem de siz hamileyken.:KK43:
Nasıl tanıştınız peki? Nasıl sevgili olmuştunuz?
Kız kardeşiyle aynı servise binerken görmüş kardeşine sormuş. Onun vasıtasıyla tanıştık. Hamile olmasam bir dakika durmazdım. Ama işte karnın burnunda ne yaparsın :KK43:

Kız kardeşiyle aynı servise binerken görmüş kardeşine sormuş. Onun vasıtasıyla tanıştık. Hamile olmasam bir dakika durmazdım. Ama işte karnın burnunda ne yaparsın :KK43:
Şunun için sordum nasıl tanıştığınızı hani tarzı mı bu karşı cinsle iletişim kurma konusunda. Böyle numarasını alıp mesaj atmak falan. Zor bir durum cidden. Güven tamir olmuyor maalesef, böyle de ömür geçer mi bilmiyorum.

Evet aldatmak vakti olsa yatagada giderdi zaten yatağa girmeden önce öyle konuşmalar olucak sonrada yatağına girecek sıralama bu

4 ay boyunca yüzüne vurmadan nasıl sabrettiniz ben ona takildim
Tabiki vurdum. Diyorum ya olay 4 ay önce ona göre kapandı konu özür diledi yemin etti bilmem ne. Benim içim içimi yedi anlatıp rahatlamak istedim. Kp kv biliyolar yaptıklarını onlar da benden yana çıktılar sağolsunlar. Kp kendisi dedi bir daha görürsem ben kendim annesinin kapısına bırakırım gelinimi diye baya olay oldu yani evde. O gün bugündür bişeyini duymadım görmedim. Ama işte...

Şu an gayet güzel sürekli benimle ve kızımızla ilgileniyor. Önceden benimle bu kadar ilgili değildi o aralarda. İş ev ve telefondu hayatı. Bu şekilde konular açılınca laf sokuyorum ona. Boşanıcam diye çok korkuyor
Omur boyu laf mi sokacaksiniz?
Gecmez o omur gecmez

Tabiki vurdum. Diyorum ya olay 4 ay önce ona göre kapandı konu özür diledi yemin etti bilmem ne. Benim içim içimi yedi anlatıp rahatlamak istedim. Kp kv biliyolar yaptıklarını onlar da benden yana çıktılar sağolsunlar. Kp kendisi dedi bir daha görürsem ben kendim annesinin kapısına bırakırım gelinimi diye baya olay oldu yani evde. O gün bugündür bişeyini duymadım görmedim. Ama işte...
Ben anlamadım gerçekten. Bu kadar olay çıktı ama eşinizin tek açıklaması "öylesine" mi?

X