bu acı biter mi? bebeğim artık yok

arkadaşım geçmiş olsun sakın ama sakın isyan etme bende doğurduktan sonra kaybettim kızımı doğumuma beş gün kala yılbaşı akşamı sancılandım hastaneye gittim hastanede kendi doktorum da dahil hiçbir doktor yoktu.Benim hastaneye gidişimle ameliyata alınışım arasında iki saat geçti bu esnada bebek kakasını yaptığı ve ciğerlerine dolduğu için yoğun bakıma aldılar maalesef iki gün yaşadı sonra kaybettim.perişan oldum ama elimden birşey geldi mi ?Hayır giden geri gelmiyor.Her evlat acısı zordur arkadaşım. ama Allah'a dua edelim hayırlısını nasip etsin sabır versin başka acılar göstermesin.Lütfen metanetli ol canım.İnşallah Allah bu acılarını mükafatsız bırakmaz en yakın zamanda kucağına alırsın bebeğini

arkadaşlar hepinizi anlıyor ve acınızzı paylaşıyorum.ben de 16 ve 17 haftalık iki kayıp yaşadım.brincisi kız diğeri erkekti.suni sancı ve ardından kürtaj.iki hamilelüğim arasında 3 ay vardı.yani aynı yıl içinde kaybettim meleklerimi.şimdi üstünden 1 yıl geçti ve ben hala aynı şeyi yaşarım korkusuyla hamile kalmaktan korkuyorum.daha onların acısını bile unutamadım.ne zaman tekrar hazır hissederim hiç bilemiyorum.

bu acıyı sadece yaşayanlar bilir neler hissettiğini nasıl acı çektiğini öyle iyi anlıyorum ki okurken ağladığım gibi yazarkende ağlıyorum
3 tane bebeğimi karnımda kaybettim üstelik üst üste her sene bir acıyla
sonra tam oldu dedim oğluma kavuştum dedim bu sefer yine başka bir acı bunun tarifi yok
tam 4 tane bebeğime bu dünyada annelik yapamadım
üzüntüden erken menapoza girdim adet olmuyordum artık Saraçoğlu sayesinde kurtuldum şimdi adet oluyorum ama artık bebek istemiyorum gerçek olan dünyada Rabbimin izniyle bebeklerime annelik yapacağım inşallah bu tür yazılara girip okumuyordum hep acım tazeleniyor gerçi acım hala çok taze
2007 ağustosundan beri yaşayan ölüyüm dünyalar kadar değerli eşimin tüm gayretlerine beni mutlu etmek için yaptığı tüm çabalarına karşın onu üzmemek için yaşıyorum sadece ve en önemlisi Rabbime sığındım acı dinmiyor ama sabretmeyi öğreniyor insan
bu da bizim imtihanımız öyle düşün Rabbim herşeyi bizden iyi biliyor
hayatta hiçbir şeyin garantisi yok zaten kimse kendi çocuğunun sahibi değil veren Rabbim o çocukların sahibidir ve istediğini istediği zamanda almak kudreti Rabbimdedir
o yüzden her an herşey olabiliyor Rabbime şükrediyorum O herşeyin en iyisini bizden iyi bilir
Rabbim evlatlarımızın acısını unutturacak yeni bir acı vermesin bize inşallah
Amin

merhaba hepinizin acısını çok iyi anlıyorum.
ve paylaşıyorum bende kızımı doğduktan 49 gün sonra
kaybettim emzirdim sardım kokladım
bilmiyorum size teselli olurmu inanın böylesi daha zor
1 mayısta tam 5 yıl olacak hala unutmadım kalbimde
yüzünü gördükten sonra dayanmak daha zor
allah hepimize sabırlar versin

allahim size sabir versin
bu durumun tesellisi yok biliyorum
ama malesef elimizden baska birsey gelmiyor
rabbim en yakin zamanda sizlerede saglikli evlatlar nasip eder

canım çok üzüldüm seni çok iyi alıyorum bende 17 haftalık bebeğimi kaybettim benim bebeğim plesantasıyla birlikte geldi küçücük bir melek kızım Allah hepimize sabır versin hayırlısıyla sağlıklı uzun ömürlü bebekler nasip etsin bu acının tarifi yok 3 aralıkta düşük yaptım çok istiyordum anne olmak hele kız annesi olmak bugün 26 hafta 3 günlük olucaktı 8 şubat benim doğum günüm ağlıyarak bir tarafım eksik geçireceğim bir doğumgünü Rabbimden isteğim dileğim en yakın zamanda hamile kalmak bütün isteyenler için

bu acıyı sadece yaşayanlar bilir neler hissettiğini nasıl acı çektiğini öyle iyi anlıyorum ki okurken ağladığım gibi yazarkende ağlıyorum
3 tane bebeğimi karnımda kaybettim üstelik üst üste her sene bir acıyla
sonra tam oldu dedim oğluma kavuştum dedim bu sefer yine başka bir acı bunun tarifi yok
tam 4 tane bebeğime bu dünyada annelik yapamadım
üzüntüden erken menapoza girdim adet olmuyordum artık Saraçoğlu sayesinde kurtuldum şimdi adet oluyorum ama artık bebek istemiyorum gerçek olan dünyada Rabbimin izniyle bebeklerime annelik yapacağım inşallah bu tür yazılara girip okumuyordum hep acım tazeleniyor gerçi acım hala çok taze
2007 ağustosundan beri yaşayan ölüyüm dünyalar kadar değerli eşimin tüm gayretlerine beni mutlu etmek için yaptığı tüm çabalarına karşın onu üzmemek için yaşıyorum sadece ve en önemlisi Rabbime sığındım acı dinmiyor ama sabretmeyi öğreniyor insan
bu da bizim imtihanımız öyle düşün Rabbim herşeyi bizden iyi biliyor
hayatta hiçbir şeyin garantisi yok zaten kimse kendi çocuğunun sahibi değil veren Rabbim o çocukların sahibidir ve istediğini istediği zamanda almak kudreti Rabbimdedir
o yüzden her an herşey olabiliyor Rabbime şükrediyorum O herşeyin en iyisini bizden iyi bilir
Rabbim evlatlarımızın acısını unutturacak yeni bir acı vermesin bize inşallah
Amin
çok üzüldüm toprak okurken ağladım ben bir taneye dayanamazken senin dört tane Rabbim sana sabır versin inşallah en yakın zamanda sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın diğer bebeklerinde seni cennette bekliyor onlar her zaman bizim yanımızda melek oldular annelerinin her zaman yanındalar

çok üzüldüm toprak okurken ağladım ben bir taneye dayanamazken senin dört tane Rabbim sana sabır versin inşallah en yakın zamanda sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın diğer bebeklerinde seni cennette bekliyor onlar her zaman bizim yanımızda melek oldular annelerinin her zaman yanındalar

canım Rabbim sana da ve her isteyene de nasip etsin inşallah :teselli:
ben bir daha aynı şeyleri yaşarım korkusuyla gerçi Rabbim bilir ama bir travma daha kaldıramam Allah korusun ben istemiyorum canım daha önce de yazdığım gibi gerçek olan dünyada yavrularıma annelik yapıcam inşallah

çok üzüldüm allah sabır versin.kızıma 2 dikiş atıldı bir haftadır kendime gelemedim kimbilir siz ne durumdasınız.ama sebep ne açıoklaması olmalı tekrar allah sabır versin.

bende 5 aralık 2008 tarihinde 20 haftalık bebeğimi kaybettim..çok zor bi durum allah kimseyee yaşatmasın,ve çok acı buna ben sebep oldum ihmalkarlığım sebep oldu,üstüne üstlük geceden sabaha kadar sancı çekip doktora son raddede gittim ..aklımın ucundan bebeğimin doğucağı gelmedi onu kaybettiğime çok üzüldüm hala durup durup takip ettiğim gebelik takvimine bakıyorum nisan ayında doğucaktı nisan ayına gelmektn korkuyorum dayanmak çok zor annelik nekadar farklı bişeymiş..bazen düşündüğüm zaman onu gömdükleri yerden çıkarmak geliyo içimden bikere dahi olsa yüzünü görim sarılım 2 aydır bastırılmış duygularla yaşıyorum çok zor rabbim inşallah yeniden yaşatmasın..ve şuanda tek kokrum yeniden aynı şeyi yaşama korkusu..düşük yapıp tekrar bebeğine kucağına alan birilerini tanımak isityorum..

mrb arkadaşım,hiç bitmeyecek gibi geliyor bazı ACILAR bende ikibuçuk yılda iki tane meleğimi kaybettim.Bazen boğuluyormuş gibi hissediyorum.Üç yıllık evliyim,ve neyazıkki bebeğim yok.Kendi memleketimden çok uzak biryerdeğim,hiç arkadaşımda yok burda..Çoook zor çokk.Bebeğimi çok özlüyorum..

canım ya
geçmiş olsun
inan çok üzüldüm
inş en kısa zamnada bebğine kavuşursun tekrar

X