Erken su gelmesi sonucu bebeğini kaybetmek 😖

Bende 5. Ivf de ilk dega pozitif sonuç gördüm, 19.haftamda kanama ile acil serklaj oldum, amniyon sızıntım var 3 hafta oldu hala sızıyor ve azalıyor, 22. Hafta bitti ama hala çok vakit var, me olacak bilmiyprum, Allah hepimizin yardımcısı olsun 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Simdi nasilsiniz, dogum yaptinizmi ?

Ben varım canım 2 gün önce ikizlerimi kaybettim. Ne desem ne anlatsam boş artık.bir anda boşaltı suyum normal Doğum yaptım çok canım yandı ama yüreğimin yangınını kimseye anlatamam
Canim simdi nasilsin, tekrar hamile kaldinmi , bende 15 haftalik bebegimi kaybettim ayni neden den, acaba tekrar edermi bu durum, cok uzgunum suanda

Cok sevindim, ne kadar sure sonra hamile kaldiniz? Doktorunuz ekstra bisey kullanmanizi istedi mi ?
Ben ilk kaybımdan 1 yıl sonra tekrar gebelik düşündüm. İki ay üstüste kimyasal gebelik oldu, daha sonra histerosko işlemi yapıldı, rahimde perde varmış. Bu işlem sonrası hemen kızıma hamile kldım, ne bir kanama me bir risk sorunsuz bi gebelik geçirdim. Yani 1,5 yıl sonra hmile kaldım , şimdi de 21 ay sonra hmile kldım. Sizin sorununuz nedir okuyamadım geçmişinizi

Ben ilk kaybımdan 1 yıl sonra tekrar gebelik düşündüm. İki ay üstüste kimyasal gebelik oldu, daha sonra histerosko işlemi yapıldı, rahimde perde varmış. Bu işlem sonrası hemen kızıma hamile kldım, ne bir kanama me bir risk sorunsuz bi gebelik geçirdim. Yani 1,5 yıl sonra hmile kaldım , şimdi de 21 ay sonra hmile kldım. Sizin sorununuz nedir okuyamadım geçmişinizi
Benim rahmim bicornis yani iki tarafli, ben bi defa dogurdum sorunsuz gecti o yuzden doktorlar ameliyat onermediler, ardindan 6 haftalik dusuk yaptim yine normal dediler kendiligden dusuk oldi, sonra uzun sure hamile kaldim yaklasik 3 sene sonra yine hamileydim busefer 6 hafttadan kanama basladi durdu 11 haftada tekrar basladi enfeksion da vardi hem yatak istriahati yaptim igne vuruldu 10 tane ama 13 hafta suyim gitti anlamadim bile, 14 haftasa kontrole gittimde anladik 15 haftada bitti hamileligim ..bunlar 2 hafta once oldu henuz kontrolle gitticen bakalim nedeyecekler..ama aklim hep yine olsursa

X