bu acı biter mi? bebeğim artık yok

cans

Guru
Kayıtlı Üye
7 Mart 2008
845
2
allahım acım hiç dinmeyecek ben bır daha var olamayacağım gıbı gelıyor.. 18 haftalık bebeğimi oğlumu meleğimi kaybettım ...masaya yatıp da kalp atışlarını duyamayacınca ben de öldum sankı ... bugun tam onuncu gun ...onsuz nasıl bomboşum anlamsızım.... hiç bir seyın manası yok ..artık ısyan etme noktasına geldım.. bır yıl once de 11haftalık bebeğimin kalbı durmuştu ... butun tahlıllerı yapıldı sağlıklı bebekler ..neden allahım neden ? artık oğlum yok bebeğim yok .... her akşam kabuslarlar gorüyorum .uyuyamıyorum ..... bu acı gecer mı ? bıtsın de ıstemıyorum ...bir acı yumagı içinde savrulalım bız ..ben ve mınık bebeğim ..melek bebeğim ...

seni çok iyi anlıyorum.bende şubat ayında 16.haftada bebeğimin kalbinin durması ile onu kaybettim..daha ne olduğunu anlayamadankendimi suni sancı verilirken buldum.sonrada bebeğimi doğurdum..
kalan parçalar için ameliyathaneye giderken bende o masadan hiç kalkmayayım diyorum..
:Saruboceq:
Allahım çok büyük çok yüce.4 ay sonra tekrar hamile kaldım.Şükürler olsun Rabbime bu haftalara kadar geldim.Allahımın izniylede kucağıma alacağıma inanıyorum.
Ne olur metanetli ol arkadaşım.
Rabbim ne eylerse güzel eyler.
Şimdi seni bekleyen bir şefaatcin var..
Allahım en kısa zamanda tekrarını nasip eylesin inşallah:Saruboceq:

canım seni okadar iyi anlıyorumki bundan 7ay önce bende bir yavrumun kalbi, durdugu için apar topar kürtaja yatırıldım zehirlenmem başlamıştı ve daha öncede ilk yavrum aynı şekilde kalbi durdugu için alınmıştı 2tane melegim gitti tam onlara alışıyom derken iki gebelik iki hüsran iki sinir krizi şükürler olsun rabbimeki toparlandım yeni yeni seni çok iyi anlıyom cnm benim onlar bizi cennet kapısında karşılıyıp ellerimizden tutucaklar cnm sabret rabbim kısmet olursa hayırlısıyla öncelikle senle bana ve bizim gibi yavrularını kaybeden bütün anne adaylarını ellerini açıpta yavru istiyen herkese nasi,p eder inşallah

seni cok iyi anlıyorum canım bende 22.haftada bundan 4 ay önce kaybettim kızımı.hersey yolunda gitseydi bu dönemlerde kucagımda olacaktı.ama kısmet..........üzülme diyemem bilirimki çok üzüleceksin.ama sakın isyan etme.sabret .allah hepimize sabrımızın mükafatını verecektir unutma.

Sevgili cans... Yüce Allah yardımcımız olsun.. Çok zor biliyorum.. 68 gün önce ben de bebeğimi kaybettim.. hem de doğum esnasında.. düşün.. güle oynaya girmiştim ameliyathaneye.. doktorumun elleri arasında sadece bir-iki saniye görebildim oğluşumu.. beni ameliyathaneden odama götürürlerken, içeride oğluşum ölüm-kalım savaşı veriyormuş oysa.. öyle zor ki!.. Bu, hiçbir acıya benzemiyor! Seni çok iyi anlıyorum! Aradan geçen 68 güne rağmen hala ilk günkü gibi acı çekiyorum.. Sana teselli bile veremiyorum.. bence bu acının tesellisi yok! Nasıl dayanacağız, nasıl alışacağız hiç bilmiyorum??? Konuşmak, yazışmak istersen ben ve diğer arkadaşlar buradayız... Sevgiler..

Canım benim
bende iki bebeğimi kaybettim.
Dayanmak çok zor gerçekten ama güçlü olmalısın.
Umarım bu günleride atlatacaksın.
bende iki bebeğimi kaybettim.senağlama
Hala tahlillerim yapılıyor
eskiden hamile kalmak için uğraşan ben
şimdi tekrar denemeye korkuyorum.
Aynı acıları tatmak istemiyorum.Bu :teselli:kez dayanamam gibi geliyor ama mevlam verirse sabrınıda veriyor.Herşeye katlanmak ve sabretmek zorundayız.
Dayan benim güzelim....Bugünlerde geçecek....​

cans canım sende mayıs annesi olacaktın orada okumuştum yavrunu yitirdiğini çok üzgünüm canım Allah sabır versin en kısa zamanda sağlıklı bir evladın olur inşallah arkadaşım lütfen çok yıpratma kendini herşeyde bir hayır vardır.

canım benim
allah sabırlar versin
derdi veren allah dermanını da verir
bu öyle böyle birşey değil bende yaşadım çok zor ama ne yapalım veren allah alan allah....
meleğin sana şefaatçi olacak tek tesellimiz bunlar....

Çok ama çok üzüldüm cans...
Allah sana ve eşine sabır versin:Saruboceq:
Aşılama sayfalarında konuşmuştuk seninle okuyunca önemli olanın hamile kalmak değil, hamileliği sürdürebilmenin oldunu anlıyorum...

off offf off
bu acı hıcbırseye benzemıyor benımde bebegımı kaybedelı 2 ay oldu ama
her an aklımdan cıkmıyor melegım
dayanmalı ama zor bılıyorum
arkadasımında dedıgı gıbı uzulme demıyorum aama
kısmet degılmıs dıyecegız ve allaha saglıklısı ıcın dua edecegız care yok
ılk kaybettıgım gunlerde bu acıyla yasayamam dıyordum
ama yasıyorum sadece bu duruma alısarak.......

allah sabır versin dünyadaki en büyük acı galiba evlat acısı rabbim kimseye çekemeyeceği yük yüklemez inş bunuda atlatırsınız

allahım acım hiç dinmeyecek ben bır daha var olamayacağım gıbı gelıyor.. 18 haftalık bebeğimi oğlumu meleğimi kaybettım ...masaya yatıp da kalp atışlarını duyamayacınca ben de öldum sankı ... bugun tam onuncu gun ...onsuz nasıl bomboşum anlamsızım.... hiç bir seyın manası yok ..artık ısyan etme noktasına geldım.. bır yıl once de 11haftalık bebeğimin kalbı durmuştu ... butun tahlıllerı yapıldı sağlıklı bebekler ..neden allahım neden ? artık oğlum yok bebeğim yok .... her akşam kabuslarlar gorüyorum .uyuyamıyorum ..... bu acı gecer mı ? bıtsın de ıstemıyorum ...bir acı yumagı içinde savrulalım bız ..ben ve mınık bebeğim ..melek bebeğim ...

bu acı bitmiyor arkadaşım sadece bununla yaşamayı öğreniyorsun.bundan 1,5 ay önceki halimi anımsıyorum da o kadar mutluydum ki anlatamam....şimdi hayattan hiç bir beklentim yok gibi bişiy hissetmiyorum.hissizleştim resmen...
21 haftalık bebeğimin kalbi durdu benim de.suni sancıyla doğum yaptım sonra da kürtaja aldılar beni.kolumdan narkoz verirlerken (Allah affetsin) uyanmamayı diledim.
Allahım sabır ver, kucaklarımızı doldur en kısa zamanda , acılarımızı hafiflet.....

allah sabır versin güzelim tekrarını yasamayasın inşallah allah sağlıklı bi bebeği sana tez zamanda versin inş.

rabbim tez zamnda bizimde yüzümüzü güldürecek kıslar inanıyorum bendev 5 yılın ardından boş gebelik geçirdim zaten inanamıyodum olacağına doğal olmuştu oysa okadr çok uğraşmıştık olmamıştı tüp bebebk felan eminim bi çoğumuzun bi poblemi yoktr hemn istediğinde olur ama benim öle diiil bi problemim yok ama herşy rabbime kalmış hamişlerde bize dua etmeyi unutmasınnnnnnnn :Saruboceq:

Ben bu sayfaları okudukça hep ağlıyorum, bir gün diner inşallah bu acı, ben de ilk bebeğimin kalbi durduğu için suni sancıyla düşük, sonra kürtaj oldum, Allah daha büyüğünü yaşatmasın, çok zormuş, rabbim sana ve bunu yaşayan tüm kadınlara sabır versin, inanıyorumki zaman herşeyin ilacı, zaman geçtikçe biz de toparlayıp yeniden başlama azmini kazanıcaz, pes etme, isyan etme, veren de alan da O, O'ndan isteyip sabredelim canım.

Canım Allah sabır versin çok zor bir durum bende 8 haftalıkken kaybetmiştim bebişimi.
Şimdi 7 aylık bir oğlum var Allah sana da nasip etsin.

arkadaşlar dostlar kaderdaşlarım cok sağolun ... acım bıtecek mı bılmem ama umudum kırıldı ..hayata . kadere guzellıklere... neden allahım dıyorum neden ? inançlı bır ınsanım dılımden hiç dua duşmedı hep allahın ıznıyle dedım... nasıp ederse dedım ... nasıp etmedı ... bu yasadığım ıkıncı çöküş ... bır daha ne zaman gulerım bılmem ne zaman fılız verırım bılmem .. allahım inşallah bana ve tum dıleyenlere muradını verır.yuzumuzu guldurur . butun kalbımle dua edıyorum .allahım ne olur bızı de gor ..............

X