Çorbalar Brokoli Çorbası - Torku Süt Sponsorluğunda

Ellerine sağlık canım hiç içmedim brokoli çorbası sevmem zaten brokoli başarılar yarışmada sunum harika

Ellerine sağlık canım hiç içmedim brokoli çorbası sevmem zaten brokoli başarılar yarışmada sunum harika

Brokoliyi sevdiren çorba diye boşa demiyorum mutlaka dene canım. Teşekkürler ayrıca

Ellerin sağlık canım başarılar diliyorum çok lezzetli bi tadı var çorbanın bende yaparım... bol şans

Çok teşekkür ederim canım

Ellerine sağlık cnm.. her ne kadar brokoliyi sevmesem de bu çorbayı denemiştim.. ve sevemedim

ama senin sunumuna bayıldım mükemmel gözüküyo..

Canım ya sana cevap yazdım sanıyorum yazmamisim kusura bakma :) zevk meselesi tabi herkesin tercih ettiği bir tat değil biliyorum çok teşekkür ederim yine de

Ellerine sağlık canım.Genelde brokoliyi haşlayıp yoğurla yapıyorum ama senin bu tarifi yapacağım ,çünkü tadının iyi olacağını tahmim ettim.Ayrıca sunumuna çorba kasene de bayıldım.Ne kadan güzel keşke benim olsa dedim
Başarılar dilerim canım.

bayılırımmmmmmmmmm

ellerine sağlık harika görünüyor

Çok teşekkür ederim kaptan tarafından begenilmek büyük onur
Ellerine sağlık canım başarılar dilerim
Teşekkürler canım
Daha güzelleri senin olsun tatlım beğenmene çok sevindim tadına da denedigin zaman yorum bekliyorum seversin mutlaka :)

Bayilirim brokoliye
Corbasi harika olmus, insallah ben de deneyecegim yakinda
İyi sanslar,ellerinize saglik misler gibi olmus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…