Böyle mi olacaktı

Bişey var da ne olduğunu bilmiyorum. Anası manyak temizlik hastası ondan göre göre delirmiş muhtemelen buda. Çocuktan sonra zirve yaptı bu kadar değildi.
Benim gördüğüm kadarıyla çoğu erkek gerçekten evde ne gördüyse onu istiyor. Benimki de annesinde gördüğü şekilde yemek yapmamı ister mesela, sadece bir örnek. Demek annesi çok takıntılı olunca kafasında öyle bir eş istemiş o da. Ama kimse dört dörtlük olmaz insan bazı şeyleri de tolere edebilmeli ya

Ya eşinde okb mi var acaba? Neden bu kadar ev işine takık ve neden hep senden bekliyor ki? Küçücük bebeğin olduğu evde ortada oyuncak araba varmış çok mu bu yahu? Çok doğal bir şey..
Bunu düşün derim. Aynı eve girmeden bunu anlamayabilirsin. Ya da okb vardı onu tetikleyecek büyük şeyler olmadı. Çocukla birlikte artmış olabilir.
Sevgili iken aslında sinyaller vermiş. Ama şahsi fikrim daha önceki yorumlarımda da demiştim. Sizinle kan bağı olmayan, resmiyeti olmayan biri için fedakarlik yapmayın. Sevgi bir yere kadar. Alma verme dengesi önemli. O sizin gidemeyeceğinizden çok emin. Okbsi varsa maddi güç yetiremiyorsa bunları da bahane eder dikkat edin. Dili ile söylemekten çekiniyor olabilir.

Sevgiyi ilk zamanlar dibine kadar gösterdi bana o günler tarif edemeyeceğim kadar güzeldi ve evet şu anda olan şeyin sevgi olmadığının farkındayım malesef. Olay çocuğuyla ilgili değil. O tekmeyi oyuncağa değil psikolojik olarak bana atıyor zaten.
Yanlış adamı mı seçtim adam mı zamanla yanlışlaştı bilmiyorum ama oncekinde aklım kalması onu sevdigimden falan değil sadece nasıl olurdu düşüncesi yokluyor o da tam olarak dediğin gibi eşimden kaynaklanıyor yoksa şimdi gelse herşeyden kurtarcam seni dese ve bundan emin bile olsam yemin ederim istemem, sevmiyorum çünkü onu. Ve evet son cümlen aşırı doğru...

Ceren, benim anladığım yani konularından okuduğum kadarıyla bu evlilik bitmiş gibi. Yoksa borç harç falan insan evine eşine bir oyuncağa bir yemeğe bu kadar tahammülsüz olamaz.
Bencede öyle o yüzden işe dönüp oğlanı da biraz büyütünce aşkımdan ölsem de o adımı mecburen aticam. Yine de bir mucize için dua etmeden edemiyorum elimde olmadan.

Ya bu herifler olanca yatırımı evlilik öncesi yapıp, kadını gökdelenin en üstüne çıkarıp, evlenince oradan bırakmayı nerden öğrendiler ya!?
Sakince sevelim diye yaklaşmışken, birden aşkına eşkıya moduna girip, sonra da o kişi hiç kendi değilmiş gibi tavırlar..
Lan g.t! Devam etmeyecen niye yükseltiyon kadını, efendice sevsene.
Çıtayı göğe yükseltip sonra nah çekmek ne!?

Ay kusura bakmayın, birikmiş küfürlerimi kocanız üstünden atmış oldum.
Şimdi salon kadını çizgime döneyim.

Belki eski romantik halleri gelmeyebilir ama başka şekilde canlanamaz mı ilişkiniz?
Bir de kadın o eski ambiyansı alacaklı gibi talep ettiğinde daha da bir hödükleşiyor erkekler, ben o nedenle işinize döndüğünüzde daha kendinize gelip, talebinizin azalacağını düşünüyorum.
Şimdi evde yalnız, tek ilgi kaynağınız oymuş gibi olmuş, emin olun sosyalliğiniz arttıkça bu isteğiniz de dengelenir.

Şimdi lütfen aynaya bakın ve “benden iyisini mi bulcak, g.tümü yesin” deyin.
Mutluluklar diliyorum

Yorumunuz içimi açtı çok teşekkür ederim

Yorumunuz içimi açtı çok teşekkür ederim

Öyle kız, düşme üstüne
Canlan, enerjini topla, kendine odaklan.
Süslen, eğlen, bakımını yap, müziğini aç danset.
Tek eğlence kaynağın herüf değil ki ayol.
O yokken de vardın, onsuz da nice mutlu anıların oldu.
Sen kendini ferahlatıp merkeze al, koca da eğlencene dahil olur olmaz, k.çının kenarı hıhh

Aslında malesef onsuz pek mutlu anım yok çünkü berbat denebilecek bir aile hayatım vardı. Anne baba ayrı,baba yaşıyor ama nerde meçhul,annenin tek gayesi evli kalmak ama sorunlu koca mıknatısı (3 evlilik yaptı) ben annane dedeyle büyüdüm annane çok otoriter bir kadın dede etkisiz eleman. Tüm bunların arasında eşim ilaç gibi gelmişti ve ben zamanla o ilaca bağımlı olmuşum. Gel gelelim o ilaç beni zehirlemeye başladı. Hala ona baktığımda bana bakarken gözleri dolan o adamı görüyorum ama aslında beynim oyun oynuyor. En acısı da onca seyde yikilmayan biz hayalimizi gerceklestirip anne baba olunca yıkıldık...

Çok üzgünüm çok…

Maalesef şaşırmadım.

Allahım yardımcın olsun,en yakın zamanda kendi yolunu çizersin inşallah.

Zaten evliliğiniz kötüymüş böyle olması supriz gelmedi bana İlk flört de herkesin kalbinin sesi sokaktan duyuluyor Herkes nazik mukemnel ağlar ölür gormedimi.Sonra ilk 6 ay biter ufak ufak başlar karakter sinyalleri.Sıkılır çünkü insan kendi olamamaktan oda zaten başlamış nasıl bir insan olduğunu açık etmeye sizdeki hata babası işi batırdı diye ve seviyorum diye o toksik tavırlarına rağmen bunları ona bağlayıp evlenmek olmuş Tam da o ara evlenmeyip ayrılıp psikolaga gitseniz bambaşka bir hayatıniz olurdu.Daha az aglardiniz daha uyumlu bir evlilik yapabilirsiniz.Neyse .Sevgi tek taraflı saygı olmadan hiçbir şeyi ne düzeltir ne yeter ben hep derim bankadaki para gibi beslenmeyen sevgi biter.Umarim sizde kabullenip yolunuzu artık daha sakin daha mantıklı çizebilirsiniz Psikolojik durumunuz için çocuğunuz için kendi hayatiniz için .Kaç senedir yolunda gitmeyen şey bundan sonra sadece daha kötüye gider.

Borç vs yüzünden ciddi sorunlar yaşayana kadar gram değişmedi aslında ve bu 1 yıl sürdü. O 1 yıl boyunca birbirimizi görmeden geçirdiğimiz günlerin toplamı 1 ay değildir. Durumlar toparlaninca da o toksikligin baya baya yok olmasına aldandım. Oh dedim kendine geldi.
Aslında hala iyiyken çok iyiyiz ama bu artık çok nadir olan bişey ne yazık ki.

Uyumlu değilsiniz siz böyle yana yakıla çare ararken beyefendi nerde.Eminim defalarca konuşmuş her yolu denemiş sinizdir .Olmayınca olmuyor işte sizde omrunuze yazık etmeyin çocuğa da toksik toksik davranıyorsa neyini bekleyeceğim

Çocuğa karşı hiç toksik davranışı yok. Bütün gün oyun oynuyor onla,koridorda emekliyolar beraber,yuvarlaniyolar,sürekli sarılıp öpüyor kucağından indirmiyor nerdeyse ama bana gelince verecek sevgisi kalmamış gibi. Bir yanım onları ayırmak da istemiyor of bilmiyorum

Bende forumdaki konularınizdan az çok ilişkinizi biliyorum eşinizle. Bir kere çok uyumlusunuz ve su durumu kabul etmek gerekiyor ki çocuktan sonra eşler arasında catirdama çok fazla oluyor. Naçizane konularınizdan anladığım kadarıyla esinizde sizi çok seviyor bir kere her koşulda yanında olduğunuz için bundan dolayı çok memnun ama bunun vermiş olduğu rahatlıkla içindeki yaşayıp biriktirdiği sıkıntıları saçma sapan şeylerden size kusuyor. Hani mektup yazmışsınız istediğiniz dönütü alamamissiniz ya birde yazarak değil yüz yüze konuşarak sıkıntılarınizi halletmek istediğinizi evet evi düzenli vs görmek istiyorsun ama bende yeni anne oldum çalışıyordum ev hanımı oldum tüm bunlara adapte olup duzen oturtabilmem için en başta mutlu bir kadın olmam gerekmez mi birbirimizi yıpratmak yerine daha ılımlı olsak hatalarimizla canımızı yakmak yerine düzeltmemiz için cabalasak minvalinde bir konuşma yapsanız daha iyi olur sanki
Ben buradaki bazi üyeler gibi hemen boşan demeyi doğru bulmuyorum tek başınıza hele de haberleri duyuyoruz çocuk yetiştirmek çok zor arkanızda sağlam sürecek bir anne babada yok o yüzden cabalamaktan vazgeçme derim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…