Böyle insanlar

Ay valla daha bismillah deyip böyle şeyler başladıysa bu aile sorunlu görünüyor bana hiç iyi his geçmedi. Bak valla uzatma baktın saçmalama devam ediyor ver yüzüğünü gitsin ömür boyu insanın piskolojisini bozuyorlar

O kişilerle mesafeli olursun olur biter
Onların kızını alsaymışmadem adam çok iyi sen çirkinmişsn

Sorunda buu ben ne görüşmek ne yüz yüze gelmek hiçbisi istemiyorum ama ben lafımı yazdım kadına nişanlım sürekli herkese karşı öyle sana özel değil ki diyor bana Özel değil ama haddini bilsin bilmezse bildiririm dedim hani efendi düzgün gelinim ya saygı. Bozmaz sanıyorlar

Yani iki tarafta aynısını yapıyor :) sizin taraf sizi daha güzel buluyor damat tarafı kendi oğullarını. Genelde herkes kendin tarafını daha çok beğenir zaten. Aman kulağınızı kapatın onlar mı evleniyor siz mi? Eşinizle mutluluğunuza bakın

Yahu şu insanların partnerleriniz hakkında özellikle tipi hakkında yorum yapmasına izin vermeyin. Beğendim sevdim koynuma aldım bitti gitti. Yani Allah'ın yarattığı tip ile dalga geçmek hangi dine, mantığa, ahlaka sığar.

O lafi eden de lafi yetistiren de normal degil. Iki tarafa da mesafeli durun. Lafi yetisterinin bunu uydurmadigi ne malum. Uydurmamis bile olsa, sizin kirilmanizi istemis. Size cirkinsin mesajini iletmek istemis. Dikkatli olun.
Nisanliniza da ne yapmayalim diye sormak yerine, ben bir daha cevap vermeyecegim diyerek ne yapacaginizi soyleyin. Kimsenin talimatina ihtiyaciniz yok bu konuda.

Aşk ilişkilerinde olması gereken her iki tarafın birbirini savunup korumasıdır. Nişanlınız sizin arkanızdan konuşulanları bildiği halde kırmadan cevap ver diyorsa burda iletişiminizi azaltmanız köşe bucak kaçmanız gereken kişi yenge değil nişanlınızdır. Daha nişanlıyken dedikodulara kulak asmayan size sindir hak ettkleri cevabı verme yaklaşımıyla gelen kişiyle evlenirseniz bu forumda yaşanan kayınaile/akraba sorunlarını dibine kadar yaşarsınız. Sizi yolun başında koruyamayan bir adamla evlenmeyin,çocuk yapmayın

Ben hep diyorum inşallah öyle birini bulurum ki arkamdan bu adam bu kıza nasıl bakmış desinler. Siz de canınızı sıkmayın keyfinize bakın söyler söyler dururlar.

Herkes kendi pis kalbiyle görür deseydin. Kimse kimseyi kolay kolay birbirine yakıştıramıyor zaten. İlla bir kusur buluyorlar. Siz büyük akrabalarla çok konuşmayın. Ben görümcemin telefonunu bile bilerek açmıyorum artık açmıyorum daha doğrusu

Bu dedikoduyu size yetiştiren de en az yapan kadar kötü niyetli. Eşiniz sizi beğenmiş gerisi begense ne begenmese ne. Herkes adriana lima herkes brad pitt zaten.

Şanlı şöhretli sadrazamın sol şeysi erkek ailesinin gelini beğenmemesi adettendir, kişisel alma

Canım bunlar anlayabileceğin şeyler değil. Evlilik hayatına hoşgeldin. 1-0 önde başlamak istiyorsan kimseyle muhattap olma. Amca eşi demek kaynana eltisi demek. Dertleri seninle değildie bile emin ol. Kaynananla seni bir birine bile düşürebilirler. Akıllı ol ve oradan hemen uzaklaş. Hiiiç takma bile

Hiçbirine selam dahi vermem

Kocamın bir amcası var mı bilmiyorum bile nişanlın yengesi ile kendi konuşsun sana ne böyle laçka olup üzerinize bulaştırmayın milleti ya

Geçmiş olsun düpedüz kötü insanlar anlaşılan içlerinden fesatlık akıyor uzak dur sakın muhattap olma

Ay canım inan hiç takilmana değmez,bı düğüne gittik .gelin gayet güzeldi,normal standartlarda,damat tarafı herkes aralarında gelin çirkin vs diye hep konuşuyorlardi,dedim damat yakışıkli belki ondan.Damadi bı gördüm şok oldum gelinin 10/1 i değil üstelik çok yaş farki var,adamın gobegi dişleri bir yana,yani sempatik de degil.Dedim kız nasıl beğenmiş bunu.Yani anlayacagin sen kocani o seni begendiyse boşver.insanlarin konustuklari sadece kendi içindeki çirkinlikleri .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…