Böyle insanlar

Sendemibrutusum

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2023
100
-18
25
Az bir süre sonra düğünüm var ve geçenler de şey duydum nişanlımin amca eşleri vs nişandan sonra benimle dalga geçmişler çok çirkin falan demişler çocuğa yakışmıyor ama benim cevremdeki insanlar ise tam tersini düşünüyor çok çok iyisin ondan diyolar kendimi çok kötü hissettim onlardan uzak duruyorum akrabalarindan sonuçta biz ikimiz birbirmizi seviyoruz ve özellikle amca eşi beni sürekli arıyor mesaj atıyor yedi yirmi dört Allah aenij gibi birini banada gelin nasip etsin diyor agzindan din iman düşürmüyor analamadim gitti

25 yaşındasın, yaşını başını almış yengeyle neden görüşüyorsun? Burada daha ne kadar ilginç saçma şeyler duyacağım. Sana ne nişanlının amcasının eşinden. Niye onunla iletişimdesin. Telefon numaranın ne işi var, ne konuşabilirsiniz bu kadar zaman.

Sorun da ordaaa işte nerden bulduysa arayıp duruyor sildim yine yazıyor köşe Bucak kaçıyorum kirmadan cevap ver diyor nişanlım cevap vermiyorum çoğu zaman

Sorun da ordaaa işte nerden bulduysa arayıp duruyor sildim yine yazıyor köşe Bucak kaçıyorum kirmadan cevap ver diyor nişanlım cevap vermiyorum çoğu zaman
Numaran ne arıyor dıdının dıdısında. Ay cici gelin olcam diye en baştan bu kadar yüz göz olursanız her şeyi yaparlar.

Kendi aile bireyleri
Aile bireyleri normal mi peki sence? Akrabalarımdan biri eşime çirkin diyecek olsa ve annem bunu eşime söylese en başta annemle tartışırım ne diyorsun sen diye. Bence kendi içlerinde de böyle düşünüyorlar, ondan duyduk bahanesiyle sana duyurma peşindeler

Ay ben kocamın yengesi kim diye düşündüm bi an valla millet herkesle neden görüşür ki anlamam

Numaran ne arıyor dıdının dıdısında. Ay cici gelin olcam diye en baştan bu kadar yüz göz olursanız her şeyi yaparlar.
İnan ki öz ailesi dışında kimsenin numarası yok çünkü umrunda değiller istemiyorum beni yanına çekip aileye karşı doldurma niyetinde

Ailesi bilmiyor uzaktan bir akraba ve ben onada kızdım

İnan ki öz ailesi dışında kimsenin numarası yok çünkü umrunda değiller istemiyorum beni yanına çekip aileye karşı doldurma niyetinde
Ben böyle muhabbetleri sevmiyorum de öyle bir şey derse yüz yüzeyken. Mesaj atarsa da açmadan sil. Cevap verme. Kaç kere göreceksin kadını zaten ömründe

Evlenecek yaşa geldiysen mesafeyi koymayı da öğreneceksin. Çalışıyor musun sen? Çalışmıyorsan işe başla, teyze dedikodularından sanane bu yaşta
Anlatamıyorum kaçıyorum benn onlardannn ama yapışıyor kene gibi çalışmaya başlicam bı okullar açılsın

Sende niye nişanlının amcasının eşinin telefonu var? Niye böyle koşa koşa vıcık vıcık ilişkiler kuruyosunuz sonra ortalık karışıyo. Mesafenizi koysanıza size ne onlardan? Aynı şehirde yaşarım mesafemi bilirler gelmezler, ailesine duvarım vardıe mesafemi koymayı bilirim özel günler dışında telefonda sesini duymam. Sınır koymayı bilin biraz kene gibi olabilirler ama sen sınırı çekmeyi düzgün yapmazsan kene olurlar tabi

kirmadan cevap ver diyor nişanlım
Almak isteyene burada bir ders var. Sizin akrabanız nişanlınızın arkasından konuşup çirkin dese ve günde elli kere arayıp mesaj gönderse siz der misiniz bunu? Kırmadan cevap ver mi dersiniz yoksa anne babanızı devreye sokar önünü keser misiniz bu patavatsızlığın? Kazık kadar yaşını başını almış kadın ortamlarda bana çirkin diyecek, oğlumuz bunu nereden buldu diyecek, üstüne yüzsüz yüzsüz aramaya kalkacak ve nişanlım kırma konuş diyecek. Yengene haddini bildirin yoksa ben bildiririm ya da onu kırmam ama seni fena benzetirim deyin nişanlınıza.

18 yıllık evli olunca ordinaryus mertebesine erişiyorsun ve yeni okula başlayanın derdi çok hafif geliyor. Ablacım sana bir nasihat vereceğim, bir adım sen bir adım ben şeklinde yaşayın evliliği. Hep fedakarlık sizden olmasın. Eşim arada kalır ailesi üzülür saygısızlık olur... Hakedene saygı hürmet, hak etmeyene mesafe, tavır. Yengesi arkanızdan konuşmasa, en şeker insan cinsi bile olsa ne münasebet her gün her an arayıp mesaj yolluyor? Eşime yapılmasına müsade etmeyeceğim bir şeyi eşim de bana reva görmemeli deyin, ezdirmeyin ilk günden kendinizi.

Sizin numaranızı alıp da mesaj atması çok tuhaf ayrıca o uzaktan akrabaya da dikkat edin bence bu konuyu nişanınızla da paylaşın. Belki sizi görüştürmez evlenince

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…