Böyle biri ile tekrar çıkar mıydınız?

İşyerinde challenge mı yapmışlar hadi kızı nasıl haber vermeden ekiyorsun göster diye. Her kızın da hep yanında böyle erkeklerin ayılıklarına mazeret uyduran bir tane tip bulunur. Yani sizinle görüşemeyeceğini uygun bir şekilde söylememenin nasıl çekingenlikle alakası olabilir. Adam senin planını takmıyorum diye bağırıyor millette aman 7 sene mağarada kalmış diye bahane üretiyor.
Haklısınız. Gerçekten temelde iletişim problemi olan bir kişi. Ama ne olursa olsun yaptığının anlaşılır bir tarafı yok.

Cevap bile vermeyin ya da bi organizasyon da o yapsın he he diyip o gün gelince ortadan kaybolun buhar olup uçun.

Boşverin yani bence çok ayıp etmiş. Mazereti çıkabilir. İşyerinde kendini ispat etmek istiyorsa oraya gitmeyi tercih edebilir ama insan haber verir. Ben olsam görüşmem.

Aslında hiç yakışıklı sayılmaz.
Neden bu kadar ilgilendiniz o zaman ikinci gorusme ayarlamak isteyip reddedildiginiz halde baslik actiniz? Evet reddedildiniz once bunu kabul edin. Sizinle gorusmek istemedigini soyleyememis o yuzden boyle yapmis son anda bir sey uydururum ya da ekerim demis. Ilk gorusmenizde de hic bir karakter ozelliginden etkilenmemissiniz. Dis gorunusu degilse ne peki sizi bu kadar ceken? Bu adam 7 yildir gecici iliskiler yasiyor gorustugu kadinlara it muamelesi yapiyor gemisini yurutuyor. Bu adamin yakisikli olmadigina inanmiyorum. Ilk gorusmede tam bir hoduk olmasina ragmen ikinci gorusme icin bir kizdan teklif almis, ozel yer ayarlanmis ve bunu elinin tersiyle itmis bir adam bu. Egosu nasil tavan yapmistir ama.

Neden bu kadar ilgilendiniz o zaman ikinci gorusme ayarlamak isteyip reddedildiginiz halde baslik actiniz? Evet reddedildiniz once bunu kabul edin. Sizinle gorusmek istemedigini soyleyememis o yuzden boyle yapmis son anda bir sey uydururum ya da ekerim demis. Ilk gorusmenizde de hic bir karakter ozelliginden etkilenmemissiniz. Dis gorunusu degilse ne peki sizi bu kadar ceken? Bu adam 7 yildir gecici iliskiler yasiyor gorustugu kadinlara it muamelesi yapiyor gemisini yurutuyor. Bu adamin yakisikli olmadigina inanmiyorum. Ilk gorusmede tam bir hoduk olmasina ragmen ikinci gorusme icin bir kizdan teklif almis, ozel yer ayarlanmis ve bunu elinin tersiyle itmis bir adam bu. Egosu nasil tavan yapmistir ama.
yakışıklılık yoksa bana kazancı/kariyeri iyi olma ihtimali de geldi.

Sizin dediğiniz gibi reddedilme durumu olduğunu düşünmüyorum çünkü ilk başbaşa buluşmada arkadaşlarıyla dahi tanıştırdı. Tüm hesabı da o ödedi. İkinci buluşma için sözleştiğimizde seni şu saatte gelir alırım gibi planlama yaptı. Reddedecek olsa neden beni gelip almaya kadar düşünsün ya da çevresi ile tanıştırsın? Ben de saf değilim; ilk buluşmada gördüğüm sinyallere göre ikinci buluşmayı ayarladım. Baştan soğuk olsa zaten böyle bir şeyi hiç yapmazdım.

X