Böyle biri ile tekrar çıkar mıydınız?

Kesinlikle 🙄 haketmiyor. Hani iptal sebebide toplantı vs önemli bir durum değil. İş yerindeki birinin yemeği. Sana önem verseydi derdi ki; sevdiğim bir arkadaşımın veda yemeği var sorun olmazsa 15 dk uğrayıp çıkabilir miyiz vs. Boşuna ne çabalayın ne ümit bağlayın, sırada
ya birde bence hep şu unutuluyor çok basit bir kural ve hep işler. İsteyen erkek çok güzel vakit yaratıyor. Ben adamda ışık göremedim ne demek 1 hafta ses çıkmaması . Böyle bir durumu ben kadın olarak kendime hakaret sayarım. Daha sonra yazdığı msja da görüldü dahi atmam.

Yazarsa bile sakın cevap verme görüldü kalsın. Bundan bir cacık olmaz. Hadi diyelim iş yerinde kendini kanıtlıyor ondan sonraki 1 hafta neden yazmadı. Bir de ek olarak bu çocuğun yaptıklarını normal gösteren arkadaşlarına da güvenme sakın. Onlar da sana değer veren tipler değil maalesef. Değer verseler gözünü açmaya çalışırlardı bu çocuktan olmaz derlerdi.

Hayır.
Hatta büyük harflerle: HAYIR.

Bi de aklınızda bulunsun: Bir "date" için planı erkek yapmalı ilk zamanlar. Gidip güzel bir restoranda rezervasyon yaptırmak direkt erkeğin işi, herşeyi hazırlayıp adama kendinizi gümüş tepside sunuyorsunuz. Hiçbir erkeğe bunu yapmayın.
İlk buluşmayı o planladı diye ikinci buluşmayı ben organize ettim. Erkek olarak üzerine düşenin çok farkında olduğunu zannetmiyorum; benimle nasıl iletişim kuracağını dahi etrafına soruyormuş.

Hadi başka yere gitmeyi seçmesini geçtim, size haber vermemesi, siz sorunca ancak lutfedip başka planım var demesi büyük kabalık.

Hiç uğraşmayın, o buluşmak istese bile yazmayın, adam odun çünkü, bu bariz. 7 yıldır kimseyle çıkmadıysa da eğitmeni bir zahmet siz olmayın, daha iyisine layıksınız. Zamanınız değerli, daha güzel şeylere harcarsıniz bu odunu yontacaginiza.

O da; "zaten ben de sana soracaktım çıkalım mı diye, çok iyi düşünmüşsün bu hafta sonumu sana ayıracağım" dedi.

"akşam çıkıyoruz değil mi?" diye o da yaklaşık 2 saat sonra mesaj attı. Kurumundan bir kişinin çıktığını ve veda partisi vereceklerini ona katılması gerektiğini söyledi. Ben de keşke daha önce söyleseydin rezervasyon yaptırmazdım dedim. O da beni affet senden çok özür dilerim, son anda belli oldu, ancak gönlünü alacağım dedi.

Bana ozguven eksikligi gibi degilde fazla egoist biri gibi geldi.

Haftasonumu sana ayiracagim? (Lutfettiniz sehzadem)

Sizden mesaj gelince bi zahmet bahane siralamasi vs.

Hem sıkıcı, hem kendini bi halt saniyor.

Ben aksam 16'ya dek ses cikartmayan adam icin kuafore gitmezdim bu sicakta, cehennemin dibine kadar yolun var der, silerdim.

Ayrıca 7 senedir neden ilişkisinin olmadığı da belli. Bir türlü adım atamayan, verdiği sözü tutmayan, savruk, dağınık, sorumluluk sahibi olmayan bir adamı kim ne yapsın?
Benim bir senelik ilişkim var. İlk buluşmaları hatırlıyorum da ikimiz de hassas davranıyorduk. Yani babanın oğlu değil karşındaki kibar davranırsın flört zamanında. Ayılık yapacağım varsa da yapmadım yani. :KK53:
Ha şimdi bazen aksamalar oluyor, geçen gün oldu. Var yaaa kıyameti kopardım, eşek gibi telafi edecek. Onun zamanı değerliyse benimki de değerli.

İlk buluşmayı o planladı diye ikinci buluşmayı ben organize ettim. Erkek olarak üzerine düşenin çok farkında olduğunu zannetmiyorum; benimle nasıl iletişim kuracağını dahi etrafına soruyormuş.
Elin adamını "eğitmek" sizin göreviniz değil.
29 yaşındaymışsınız, adam da heralde 15 yaşında değil.
Erkek olarak üzerine düşenin farkında olmayan biriyse, farkında olanını bulursunuz. Erkek mi bitti yahu...
O gün siz sormasanız sizi demek ki restoranda tek başınıza bekletecekti, farkında mısınız bunun?
Uzaklaşın ve engelleyin.

Seninle iletişimi nasıl kuracağını bile etrafına soruyor lafını kim söyledi size? Belli ki çocuğun odunluğunu kapatmak için uydurmuş. Seni kandırıyorlar sakın kanma.

Elin adamını "eğitmek" sizin göreviniz değil.
29 yaşındaymışsınız, adam da heralde 15 yaşında değil.
Erkek olarak üzerine düşenin farkında olmayan biriyse, farkında olanını bulursunuz. Erkek mi bitti yahu...
O gün siz sormasanız sizi demek ki restoranda tek başınıza bekletecekti, farkında mısınız bunun?
Uzaklaşın ve engelleyin.
Benden 2 yaş büyük kendisi. Evet zaten restorana tek başıma gidip beklememek için yazdım aslında. Olur da iletişime devam edersem şekil vermeye çalışan taraf hep ben olacağım farkındayım bunun. Ancak böyle bir şey yapmak istemiyorum.

Ayrıca 7 senedir neden ilişkisinin olmadığı da belli. Bir türlü adım atamayan, verdiği sözü tutmayan, savruk, dağınık, sorumluluk sahibi olmayan bir adamı kim ne yapsın?
Benim bir senelik ilişkim var. İlk buluşmaları hatırlıyorum da ikimiz de hassas davranıyorduk. Yani babanın oğlu değil karşındaki kibar davranırsın flört zamanında. Ayılık yapacağım varsa da yapmadım yani. :KK53:
Ha şimdi bazen aksamalar oluyor, geçen gün oldu. Var yaaa kıyameti kopardım, eşek gibi telafi edecek. Onun zamanı değerliyse benimki de değerli.
Ben de bu yaptıklarından sonra anladım neden uzun süre ilişkisinin olmadığını. İlk başta garip gelmemişti ama sonra anladım, böylesi ile kimse uğraşmak istemez.

ay sakın iletişime bile geçme. hayır gelmeyecekse bile arayıp haber vermeliydi mahcup bir şekilde. ne mahcup olmuş, ne haber vermiş. sanki normal bişey gibi davranmış. bu saatten sonra kimseyi eğitme sal ipini gitsin.

Ben de bu yaptıklarından sonra anladım neden uzun süre ilişkisinin olmadığını. İlk başta garip gelmemişti ama sonra anladım, böylesi ile kimse uğraşmak istemez.
Kimsenin terapisti, annesi, öğretmeni olmak zorunda değilsiniz.
29 yaşındaysanız, adam da 30'lu yaşlarındadır. İlişkiyi falan geçtim, o yaşa gelip de birine bir aktivite için söz verildiğinde tutulması gerektiğini, eğer tutulamayacaksa da makul bir sürede özürlerini iletip telafisini yapacağını söylemesi gerektiğini bilmeyen biriyle olmaz. Karşı cins şart değil, kim olursa olsun birine yemek, buluşma, sinema vs. sözü verdiysen onun da zamanını ipotek ediyorsun demektir. Haber bile vermeden birini ekmek çok ayıptır.

insanın işi çıkabilir
planlar suya düşebilir
bir anlığına önceliği bambaşka bişeye vermek zorunda kalabiliriz
açıkçası daha çok yeni bi tanışma, yoğun bi öncelik beklememek lazım ne senden ne de ondan
yani senle olan planı iş yemeği sebebiyle iptal edebilir insanlık halidir
ammmaaaa
burada sorun ne biliyor musun
bunu sana haber vermemiş olması
yani sana söz vermiş, tamam demiş ama bu planın iptal olduğunu söyleme tenezzülünde bile bulunmamış
bunlar çok saygısızca davranışlar
aşırı sorumsuzluk
ve ayıp olan kısım bu
düşünsene sen bu durumu mesaj atınca öğrendin bi de mesajı attıktan 2 saat sonra öğrendin hani mesajına da geç dönmüş
yapacağın şey belli
telafi edicem gönlünü alıcam vs demiş
bırak bakalım ne yapacak, planlama yapacak mı
eğer bi organizasyon bi plan yaparsa sen de önce tamam de
sonra plan günü geldiğinde, o yazdığında "arkadaşımın doğum gününe çağrıldım son dk oldu, haber veremedim" yaz
aynısını sen de ona yap
o kötü hissi o da tatsın

Benim çok tatlı, taş gibi bir eski sevgilim var :) arasıra onunla görüşüyoruz. Karakterini sevmediğim için artık sevgililik değil ama geri kalan seylerini sevdiğim için biraz da sevgililik gibi, saçma bir ilişki türü :)
Geçtiğimiz cumartesi bulusacaktik, işten kaçta cikacagi belli olmadığı için öncesinde bana yazacaktı. O yazmayınca ben yazdım 'ne zaman goruselim' diye, yarım saate çıkacağım dedi. 'neyse hazırım zaten, bir saate orada olurum' dedim, jet hızıyla toparlandım , evden çıktım. 'ben eve gidip duş alayım, iki saat sonra görüşelim' demiş. Neyse dedim, eve geri döndüm. İki saat oldu yazan yok, üçüncü saatin şafağinda sordum, 'yarin görüşelim' diyor paşa
😂😂😂 Resmen tüm cumartesi akşamımi kitlemis oldu, ben de hemen yeni bir plan yaptım, başka bir arkadaşla çıktım.
Dün de yeni biriyle tanıştım, onla eğlenmeye çıktik . Beyefendi attığım storiyi beğenmiş 🤪
yani sözün özü beni sallamayani ben hiç sallamam. Sana da tavsiye ederim.
Hevesli gibi gidip bir de restoran ayarlamışsin. Böyle seyleri ilişkinin ilk zamanları erkek yapar, o özenir. Ne rol çalıyorsun adamdan

Benim çok tatlı, taş gibi bir eski sevgilim var :) arasıra onunla görüşüyoruz. Karakterini sevmediğim için artık sevgililik değil ama geri kalan seylerini sevdiğim için biraz da sevgililik gibi, saçma bir ilişki türü :)
Geçtiğimiz cumartesi bulusacaktik, işten kaçta cikacagi belli olmadığı için öncesinde bana yazacaktı. O yazmayınca ben yazdım 'ne zaman goruselim' diye, yarım saate çıkacağım dedi. 'neyse hazırım zaten, bir saate orada olurum' dedim, jet hızıyla toparlandım , evden çıktım. 'ben eve gidip duş alayım, iki saat sonra görüşelim' demiş. Neyse dedim, eve geri döndüm. İki saat oldu yazan yok, üçüncü saatin şafağinda sordum, 'yarin görüşelim' diyor paşa
😂😂😂 Resmen tüm cumartesi akşamımi kitlemis oldu, ben de hemen yeni bir plan yaptım, başka bir arkadaşla çıktım.
Dün de yeni biriyle tanıştım, onla eğlenmeye çıktik . Beyefendi attığım storiyi beğenmiş 🤪
yani sözün özü beni sallamayani ben hiç sallamam. Sana da tavsiye ederim.
Hevesli gibi gidip bir de restoran ayarlamışsin. Böyle seyleri ilişkinin ilk zamanları erkek yapar, o özenir. Ne rol çalıyorsun adamdan
İlk buluşmayı o organize etti diye ikincide böyle bir şey yaptım. Hani her şeyi tek taraftan bekliyormuşum gibi gözükmeyeyim istedim bir yandan.

insanın işi çıkabilir
planlar suya düşebilir
bir anlığına önceliği bambaşka bişeye vermek zorunda kalabiliriz
açıkçası daha çok yeni bi tanışma, yoğun bi öncelik beklememek lazım ne senden ne de ondan
yani senle olan planı iş yemeği sebebiyle iptal edebilir insanlık halidir
ammmaaaa
burada sorun ne biliyor musun
bunu sana haber vermemiş olması
yani sana söz vermiş, tamam demiş ama bu planın iptal olduğunu söyleme tenezzülünde bile bulunmamış
bunlar çok saygısızca davranışlar
aşırı sorumsuzluk
ve ayıp olan kısım bu
düşünsene sen bu durumu mesaj atınca öğrendin bi de mesajı attıktan 2 saat sonra öğrendin hani mesajına da geç dönmüş
yapacağın şey belli
telafi edicem gönlünü alıcam vs demiş
bırak bakalım ne yapacak, planlama yapacak mı
eğer bi organizasyon bi plan yaparsa sen de önce tamam de
sonra plan günü geldiğinde, o yazdığında "arkadaşımın doğum gününe çağrıldım son dk oldu, haber veremedim" yaz
aynısını sen de ona yap
o kötü hissi o da tatsın
Haklısınız. Herkesin zamanı kendine kıymetli; belki ben de o akşamı başka şekilde geçirebilirdim ama sonrasında da zaten o sinirle pek bir şey yapamadım. Telafi edeceğine pek inanmıyorum açıkçası; keşke olur demeyip görüldüde bıraksaydım mesajı. Bir yandan hala beklentiden olan taraf gibi gözükmüş oldum çünkü.

Haklısınız. Herkesin zamanı kendine kıymetli; belki ben de o akşamı başka şekilde geçirebilirdim ama sonrasında da zaten o sinirle pek bir şey yapamadım. Telafi edeceğine pek inanmıyorum açıkçası; keşke olur demeyip görüldüde bıraksaydım mesajı. Bir yandan beklentiden olan taraf gibi gözükmüş oldum çünkü.
olsun o yazacak sana sonra tekrar
ama 1 hafta ama 1 ay sonra fakat mutlaka yazacak
yazdığında dediğim gibi yap bence
eğer yapmazsan direkt görüldü de atabilirsin
benim de bir arkadaşım böyleydi, bi hevesle plan yapardık
plan günü geldiğinde bin tane bahane bulurdu, sepetledim
yani bi ufo istilasına uğradık başka zaman yapalım demediği kalmıştı :KK70:

bi de başka arkadaş da demiş adamdan rol çalmışsın
rezervasyon yapmak vs mekan bulmak yani bırak bunları erkek ayarlarsın
eril enerjinin yapması gereken işler bunlar
sen narin, zarif bir kadınsın bunu unutma
her şeye atlanmaz