Arkadaşımın bana yaptığı şey normal mi? Ben mi abartıyorum? (Konuşmaları yükledim)

Yani neden işim çıktı diyip iptal eden ben olayım ki
İptal edecek olsam dürüstçe söylerim

Bu benim münakaşaya girmemek için kaçış sebebi ile söylediğim bir şey olurdu, tabi siz net olarak bu durumun sizi rahatsız ettiğini dile getirebiliyorsanız daha güzel. Ben plan değiştirilmesinden araya başka plan sokulmasından hiç hoşlanmıyorum, esnek değilim böyle konularda.

Toplantısini halledip geri dönsün eğer siz gidip yorulmak istemiyorsanız. Nasılsa bırakmak için de olsa geri dönecekmis

Yani bence de en mantıklısı bu hatta eğer yorulurum diyorsa dönmesin yani ben ona dedim tek kalırım diye. Trip atmıyorum bir şey demiyorum bu gösterdiğim anlayışa rağmen bana “anlamıyorum ilginç” falan yazmasından çok rahatsız oldum

Yani bence de en mantıklısı bu hatta eğer yorulurum diyorsa dönmesin yani ben ona dedim tek kalırım diye. Trip atmıyorum bir şey demiyorum bu gösterdiğim anlayışa rağmen bana “anlamıyorum ilginç” falan yazmasından çok rahatsız oldum
Evet o yüzden hiç kasmayın. Bakın o kasıyor mu? Bazen karşındaki gibi umursamaz olmak lazım.

Hayır tripte atabilirsiniz hakkınız var. Sizde ona bende seni anlamıyorum neden böyle düşünüyorsun diyebilirsiniz.
Sizin yerinizde olsam eğer gerçekten çok yakın bir arkadaşım olsaydı başta kızardım ama sonra gerçekten kesinlikle gitmesi gereken bir durumsa onunla giderdim. Dediği gibi amaç birlikte vakit geçirmek. Varsın yorulayim bir gün buna değecek bir arkadaşsa bana koymaz. Ama sizin sanki o derece bir samimiyetiniz yok gibi geldi. Kendini affettirmeye çalışması özür falan dilemesi gerekirdi. Gonlunuzu almaya çalışması lazımdı. Ama hanımefendinin üslubu çok ters geldi bana da. İçinizden gönlünüzden nasıl geçiyorsa onu yapın bence.

Mesafe girincw arkadasliklar bozuluyor iki gunluk istanbul tatilinin bir gununu neden yollarda gecirip sakaryayi gezeyim onun isi icin ne alaka? Plana sadik kalmayan sensin ben yollarda gezmek istemiyorum sen gidersin istersen ben otelde kalip dinlenip yuzerim falan yazin taviz vermeyin

Ay siz haklısınız tabi ki. Planı bozan o mahçup olması gereken o. Anlamıyorum ilginç, önemli olan beraber zaman geçirmek diye zırvalamış.
Kabul etmeyin

Hayır tripte atabilirsiniz hakkınız var. Sizde ona bende seni anlamıyorum neden böyle düşünüyorsun diyebilirsiniz.
Sizin yerinizde olsam eğer gerçekten çok yakın bir arkadaşım olsaydı başta kızardım ama sonra gerçekten kesinlikle gitmesi gereken bir durumsa onunla giderdim. Dediği gibi amaç birlikte vakit geçirmek. Varsın yorulayim bir gün buna değecek bir arkadaşsa bana koymaz. Ama sizin sanki o derece bir samimiyetiniz yok gibi geldi. Kendini affettirmeye çalışması özür falan dilemesi gerekirdi. Gonlunuzu almaya çalışması lazımdı. Ama hanımefendinin üslubu çok ters geldi bana da. İçinizden gönlünüzden nasıl geçiyorsa onu yapın bence.

Ben inanın ona trip atmayı çok uzun zaman önce bıraktım
Kendisi ben depresyondayken ve hayatımın en kötü döneminden geçerken benim şehrime gelip 1 gün kalıp döndükten sonra bana aylarca yazmamıştı sanki o kötü halime şahit olmamış gibi
Sonra düzelteceğim haklısın telafi edicem falan dedi tekrar barıştık ama hiçbir şey eskisi gibi olmadı benim içimde o günden sonra

Ben inanın ona trip atmayı çok uzun zaman önce bıraktım
Kendisi ben depresyondayken ve hayatımın en kötü döneminden geçerken benim şehrime gelip 1 gün kalıp döndükten sonra bana aylarca yazmamıştı sanki o kötü halime şahit olmamış gibi
Sonra düzelteceğim haklısın telafi edicem falan dedi tekrar barıştık ama hiçbir şey eskisi gibi olmadı benim içimde o günden sonra
E siz neden hala böyle biriyle tatil yapmaya kalkıyorsunuz ki?

E siz neden hala böyle biriyle tatil yapmaya kalkıyorsunuz ki?

Sonrasında çok uğraştı senin gibi bir dostu kaybetmek istemiyorum diye. Ben de 2. bir şans verdim ama araya mesafe koyarak. Bu tatili de kendi seni görmek istiyorum dediği için ayarladık. Kendisinden bir beklentim yok zaten artık ya inceldiği yerden

istanbuldaki otelde 2 gecelik rezervasyon yapmış olman lazım, doğru mu anladım ?
ödemesini yapmış mıydın ?

sakarya'da güzel vakit geçirecek misiniz peki ?
her ne kadar arkadaşının tavrı ve beceriksizliği sinir bozucu olsa da plan nasıl kurtarılabilir onu düşünüyorum
yani siz sakarya'da ne yapacaksınız
sakaryada yaşayan bu arkadaşın madem sakarya'da işi çıkıyor ve geceyi de orada geçirmek istiyor
o zaman siz bu planı neden en başından istanbul'da yapmadınız ?
sapanca'da bungalov falan ayarlardınız yani :KK70:

ben anlamıyorum insanları, ortada tatil gibi bütçe ve zaman isteyen bi plan yapılmışsa
bu plana uyulmalı sonradan şu çıktı bu çıktı demek çok yanlış
geçen bayram arkadaşımla tatile gittik yaşadığımız şehre 8 saat uzaklıkta bi sahile
size yemin ederim bir gece önce inanılmaz rahatsızlandım
7-8 saat sonra otobüsüm vardı ve ben o rahatsızlığı geçirmek için neler neler yaptım
gecesinde başımı bile kaldıramadığımı hatırlıyorum yastıktan
allah bana nasıl bi güç kuvvet verdi de ben kendimi birkaç saat içinde yola çıkabilecek seviyeye getirdim hala hayret ediyorum

istanbuldaki otelde 2 gecelik rezervasyon yapmış olman lazım, doğru mu anladım ?
ödemesini yapmış mıydın ?

sakarya'da güzel vakit geçirecek misiniz peki ?
her ne kadar arkadaşının tavrı ve beceriksizliği sinir bozucu olsa da plan nasıl kurtarılabilir onu düşünüyorum
yani siz sakarya'da ne yapacaksınız
sakaryada yaşayan bu arkadaşın madem sakarya'da işi çıkıyor ve geceyi de orada geçirmek istiyor
o zaman siz bu planı neden en başından istanbul'da yapmadınız ?
sapanca'da bungalov falan ayarlardınız yani :KK70:

Bilmiyorum sakaryayı konuşmadık bile ben ona iki seçenek sundum o da istanbul’u seçti

Ödemeyi de henüz yapmadık kapıda ödeyecektik

Bilmiyorum sakaryayı konuşmadık bile ben ona iki seçenek sundum o da istanbul’u seçti

Ödemeyi de henüz yapmadık kapıda ödeyecektik
anladım
ödeme yapılmadıysa bence çok da büyütmeye gerek yok
eğer senin o 2 günü bu arkadaşla tatil dışında değerlendirebileceğin daha cazip bi planın yoksa
1 gece istanbul 1 gece sakarya olarak geçirebilirsiniz
sonuçta ilk kez tatile gidiyorsun onunla, bi bak bakalım bi daha gitmek ister misin yoksa bi daha bununla plan yapmam mı dersin
yaşamadan bilemezsin
sen haksızsın demiyorum bu arada, sonuna kadar haklısın
ama planı bu saatten sonra nasıl kurtarabilirsin onu düşünerek yorum yazıyorum

X