Ben mi yanlış anlıyorum

Hikaye ayni da o bankaciymis, belki farkli bir uyedir, konuya bakindim ama bulamadim. Onu ikna edememistik, adamin asilmadigina, bu uye sessiz bekliyor bakalim.
Aa hatırladım, adam bankaya kredi çekmeye gitmişti de orda karşılaşmışlardı.

Memur ve şehir detayı aynı konu olduğunu anlamayalım diye verilmiş olabilir.

Aa hatırladım, adam bankaya kredi çekmeye gitmişti de orda karşılaşmışlardı.

Memur ve şehir detayı aynı konu olduğunu anlamayalım diye verilmiş olabilir.
Aynen aynen, kredi detayini ben hatirlayamamistim.
Yine üniversite arkadaşları idi.
Yine eşini tanistirmisti.
Ama olay bankada geçmişti.
Çok benzerlikler var.
Kesinlikle, memur detayi da belki konulari bagdastirmayalim diye verilmistir.

Anlatacağım şey benimmi kurunttum, yoksa herkes iyi niyetli ben yanlış mı anlıyorum.

Kendim memurum, eşimde memur. Ankarada yasiyoruz. Bundan 1 ay evvel çocukları AVM ye.alışverişe götürdüm okul sonrası , alışverişten sonra oyun alanında oynamak istediler iceriye birakip, bende bekleme yerinde onları izliyorum. Sonra yan tarafa biri oturdu bi 5 dk sonra ismimle hitap etti baktım üniversitede kısa süreli görüştüğüm kişi nasılsın ıyimisin vs çocuklarını konuştuk daha sonra eşi geldi onunla tanıştırdı üniversiteden arkadaşım dedi eşiyle selamlastik kısa bir süre onunlada sohbet ettik. Sonra eşinin yanında numaramı istedi görüşelim ailecek vs dedi eşine_ aynen görüşelim çok hoş sohbetiniz dedi. Neyse daha sonra çocukları aldım gittim. Aradan 1 hafta sonra watsapa kızımın resmini attim . Mesaj atmış kızında çok naif annesine çekmiş yazmış. Cvp yazmadım tabi.daha sonra beni 3 defa aramış cevapsız arama. Bende dönüş yaptım nasılsın vs dedi tskler sen nasılsın dedim sesini duydum daha iyi oldum dedi ben bi şaşırdım. Son ra aramışsın dedim evet haftaya doğum günü var çocuğun bekleriz dedi bende başka planımız var diyip kapattım. Benmi yanlış anladım inanın bilmiyorum. Çevrede insanlar garip o yüzden hep böyle acaba diyoruz
Memur olmanızın konuya katkısını anlayamadım. Ailecek görüşelim demiş adam yanında karısı da varken

Anlatacağım şey benimmi kurunttum, yoksa herkes iyi niyetli ben yanlış mı anlıyorum.

Kendim memurum, eşimde memur. Ankarada yasiyoruz. Bundan 1 ay evvel çocukları AVM ye.alışverişe götürdüm okul sonrası , alışverişten sonra oyun alanında oynamak istediler iceriye birakip, bende bekleme yerinde onları izliyorum. Sonra yan tarafa biri oturdu bi 5 dk sonra ismimle hitap etti baktım üniversitede kısa süreli görüştüğüm kişi nasılsın ıyimisin vs çocuklarını konuştuk daha sonra eşi geldi onunla tanıştırdı üniversiteden arkadaşım dedi eşiyle selamlastik kısa bir süre onunlada sohbet ettik. Sonra eşinin yanında numaramı istedi görüşelim ailecek vs dedi eşine_ aynen görüşelim çok hoş sohbetiniz dedi. Neyse daha sonra çocukları aldım gittim. Aradan 1 hafta sonra watsapa kızımın resmini attim . Mesaj atmış kızında çok naif annesine çekmiş yazmış. Cvp yazmadım tabi.daha sonra beni 3 defa aramış cevapsız arama. Bende dönüş yaptım nasılsın vs dedi tskler sen nasılsın dedim sesini duydum daha iyi oldum dedi ben bi şaşırdım. Son ra aramışsın dedim evet haftaya doğum günü var çocuğun bekleriz dedi bende başka planımız var diyip kapattım. Benmi yanlış anladım inanın bilmiyorum. Çevrede insanlar garip o yüzden hep böyle acaba diyoruz.
Adam düpedüz y... k, yanlış anlamadınız ve her yerden engelleyin. Ne münasebet numara istiyorlar onu da anlamadım. Keşke baştan böyle bir muhabbete girmeseydiniz.

Valla ben de yanlis anlamadim, adam seviselim dememis, ailecek goruselim demis. Bir de memuriyet detayının konuya katkisini cozemedim.

Bende bağlantıyı kuramadim. Bide kari koca memurlarmiş.
Kısa görüşmüşler uni zamani. Belkide adam gecmişte 'sevgili' olduklarının farkında değildir :KK66:

Hikaye ayni da o bankaciymis, belki farkli bir uyedir, konuya bakindim ama bulamadim. Onu ikna edememistik, adamin asilmadigina, bu uye sessiz bekliyor bakalim.
O konuyu hatırlıyorum. Ancak o konunun devamıda gelmişti daha sonra adam asılmıştı çiçek gönderme tele konum atma vb şeylerle suç duyurusunda bulunmuştu üye.

Kendim memurum, eşimde memur. Ankarada yasiyoruz. Bundan 1 ay evvel çocukları AVM ye.alışverişe götürdüm okul sonrası , alışverişten sonra oyun alanında oynamak istediler iceriye birakip, bende bekleme yerinde onları izliyorum. Sonra yan tarafa biri oturdu bi 5 dk sonra ismimle hitap etti baktım üniversitede kısa süreli görüştüğüm kişi nasılsın ıyimisin vs çocuklarını konuştuk daha sonra eşi geldi onunla tanıştırdı üniversiteden arkadaşım dedi eşiyle selamlastik kısa bir süre onunlada sohbet ettik. Sonra eşinin yanında numaramı istedi görüşelim ailecek vs dedi eşine_ aynen görüşelim çok hoş sohbetiniz dedi. Neyse daha sonra çocukları aldım gittim. Aradan 1 hafta sonra watsapa kızımın resmini attim . Mesaj atmış kızında çok naif annesine çekmiş yazmış. Cvp yazmadım tabi.daha sonra beni 3 defa aramış cevapsız arama. Bende dönüş yaptım nasılsın vs dedi tskler sen nasılsın dedim sesini duydum daha iyi oldum dedi ben bi şaşırdım. Son ra aramışsın dedim evet haftaya doğum günü var çocuğun bekleriz dedi bende başka planımız var diyip kapattım. Benmi yanlış anladım inanın bilmiyorum. Çevrede insanlar garip o yüzden hep böyle acaba diyoruz.
Üniversitede kısa süreli görüştüğüm derken eski sevgili veya flört gibi mi?
Eğer öyleyse kesinlikle engelle geç daha sonra ortaya çıkar elinle sorun yaşarsın.

Öyle değilse normal arkadaşsa ben olsam gene engellerdim. Çok hoşuma gitmedi adamın attığı mesaj yazdıkları üst üste araması falan gerek yok. Belki yanlış anlıyoruzdur. Hatta buradaki kadınlar kızadabilir arkadaş bu gerikafalı olmayın diye. Ancak gene de ben yıllardır görmediğim benim için önemi olmyan birisi için milyonda bir de olsa ris almazdım gerek yok derdim.Tabi bunlar benim kişisel fikrim.

Kocanız da memur olduğuna ve çocuklarınız da anlaşıldığı üzere birden fazla olduğuna göre adamın eşi balık burcu, gözleri de yeşil ama sizi kıskanmamış. Dolar yıl sonuna kaç olur onu da bir yere bağlarsanız sevinirim :KK70:

Evlisiniz. Eski flörtünüze neden numaranızı veriyorsunuz anlamadım.

Bana gore bu hikayede bir anormallik yok. Allam ben de bazen insanlara oylesine “sesini duydum daha iyi oldum” falan diyorum, boyle yurumuyor muymus 🥲🤦🏼‍♀️

Biri artik bana bu nuanslari ogretebilir mi? Yoksa adim cikacak 🥹

X