Böyle biri ile tekrar çıkar mıydınız?

yahu şu adamlar peşinden koşmayın kızlar koşmayın,bulunmaz hint kumaşı mı,ilkinde aramamış hadi geçtim,sözleşmişsiniz ve sana haber vermiyor,bırak haberi vicdan azabından ölmesi lazım eğer ilgisi varsa,tam bir oduna denk gelmişsin,sonra evleniyorsunuz bu tiplerle,hayatımızda renk yok deyip boşanmaya kalkıyorsunuz,evlenmeden kim peşinde koşturdu ise o kıymetli olur:))

ben buluşma teklif edenlere mutlaka günü ve saati soruyorum.
söyledikleri zaman, şimdilik benim için uygun ama buluşma günü mutlaka haberleşelim nolur nolmaz diyorum
buluşma günü ses çıkarmayanlar oldu 1-2 tane, ben de asla ses çıkarmadım. diyelim ki akşam için sözleşmişiz ama sabah veya öğlen adamdan ses çıkmamış.
buluşma saatine 2 saat kala falan hala ses çıkmamışsa ben inadına bir arkadaşımla plan yapıp dışarı çıkıyorum ve mutlaka story atıp buluşma sözleştiğim adamın görmesini sağlıyorum.
beni yoksayanı ben de yoksayıyorum
napacaktım elimde telefon ondan haber mi beklicektim
ben demişim zaten mutlaka haberleşelim diye, davet eden taraftan ses çıkmamış
alla alla

Ne kadar değer veriyorsunuz adamlara avcı kadın deyip korkup kaçıyorlar..restaurantta yer ayırtmak ne demek? daha 2 . buluşma üstelik sizin ısrarınızla ..Resmen gelemeyeceğini söylemekten korkmuş son dakikaya kadar sizin aramanızla bahane yaratmış.Önceki günden yada sabahtan söyleyebilirdi.
Kusura bakmayın bu tür yaklaşmayın adamlara..bu kadar değer vermeyin it gibi davranırsanız peşinizden koşarlar maalesef değişmeyen kural

Konudaki beni en üzen olay kuaföre gitmeniz oldu.Bence mesaj atarsa okumadan silin.

Yok tabi ki ya. Zaten ilk buluşmadan sonra bile yazmamanız gerekirdi. Adam umursamamış bile. 7 sene date yapmamış unutmuş falan hep bahane. Zaten tekrar yazmak gibi fikri yok bence karşı tarafın.

Ilk buluşmadan sonra açtığın başlıkta da söylemiştim: bu adam senden yeterince hoşlanmadı. Hoşlanan erkek, yoğun da olsa özgüvensizlik de yaşasa, mesaj atıp ikinci buluşmayı ayarlar. Keşke ilk buluşmadan sonra sen de çaba göstermeseydin, ama olan oldu.

Eminim ki hoş bir kadınsın. Mesajlarından da nahifliğin anlaşılıyor zaten. Bu kişiden daha iyisini kesinlikle bulursun.

Aramaz bence ama ararsa sepetle gitsin. Bence veda falan yok yalan söyledi. Ya senden hoşlanmadı ya da korkak, bundan sevgili olmaz, hele koca falan hiç olmaz.

O kadar eğitirsin bu defa da ne oldum delisi olup seni beğenmez değil mi, uğraşmaya değmeyecek model gerçekten

Bence de doğru düşünüyorsunuz. İlk zamanlar daha ilgili oluruz hepimiz. Daha çok görüşmek ve daha çok konuşmak isteriz. Mesajlasmıyorsa 1 dakikalık bile olsa arayabilirdi. Planının değiştiğini size iletebilirdi. Sizi kırmamak ve kenarda tutmak amaçlı mı hiç hayır dememiş bilemeyeceğim. Bırakın önünüze bakın derim. Çok ilgili olan arar da sorar da başta.

Ay benimde basima gelmisti benzer bi durum gelmisti ikinci sansi sakin verme hayatina devam et gör bak o yazar benim ki 4 sene sonra bile olsa yazdi düşün onun egosunu yesinler.

Bu gerekçeye de hayret ettim, iş yerinde yer edinmeye çalışması ne alaka? Adam terbiyesiz, saygısız bi ayı, iş yemeğine gitmesi değil sorun, bunu bi anlayalım önce, işi çıktıysa haber versin, sen sorana kadar bi şey söylememek ne demek, bir de buluşma saatiniz gelmiş neredeyse. Anlayış gösterilecek bi tarafı yok, zaten hem özgüvensiz hem sıkıcıymış, saygısızlık da yapmış, zorlamaya gerek yok.
Bence buluşma teklif etse de kabul etmemelisin, sakince reddet ve yoluna bak.

İşyerinde challenge mı yapmışlar hadi kızı nasıl haber vermeden ekiyorsun göster diye. Her kızın da hep yanında böyle erkeklerin ayılıklarına mazeret uyduran bir tane tip bulunur. Yani sizinle görüşemeyeceğini uygun bir şekilde söylememenin nasıl çekingenlikle alakası olabilir. Adam senin planını takmıyorum diye bağırıyor millette aman 7 sene mağarada kalmış diye bahane üretiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…