Böyle biri ile tekrar çıkar mıydınız?

villevalo93

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2023
39
31
30
Merhaba. Daha önce bir konu açmıştım arkadaşlarım vasıtası ile biriyle tanıştım iyi geçti ancak yazmıyor diye. Neyse ilk başbaşa buluşmanın ardından mesaj atmamıştı; zaten çok mesaj atan bir insan değil. Neyse birkaç arkadaşım bu sefer de sen dışarıya davet et dedi ve ben de bunun üzerine mesaj attım. O da; "zaten ben de sana soracaktım çıkalım mı diye, çok iyi düşünmüşsün bu hafta sonumu sana ayıracağım" dedi. Ben de bunun üzerine güzel bir restorandan rezervasyon yaptırdım, ona da söyledim. Geçen hafta sonu çıkmak üzere hafta içi konuştuk sonra bir daha yazışmadık. Geçen pazar yani ayın 30'unda buluşacaktık, buluşma için sözleşmenin üzerinden 2-3 gün geçmişti. Neyse saat 16 falan oldu ben de kuafördeydim ondan hala bir ses gelmemişti. En sonunda ben yazdım; "akşam çıkıyoruz değil mi?" diye o da yaklaşık 2 saat sonra mesaj attı. Kurumundan bir kişinin çıktığını ve veda partisi vereceklerini ona katılması gerektiğini söyledi. Ben de keşke daha önce söyleseydin rezervasyon yaptırmazdım dedim. O da beni affet senden çok özür dilerim, son anda belli oldu, ancak gönlünü alacağım dedi. ben de tamam, başka gün yaparız dedim. Bu konuşmanın üzerinden neredeyse 1 hafta geçti hiçbir şey yazmadı hala. Bizi tanıştıran arkadaş kuruma yeni girdiği için kendini ispatlama çabası var, ondan hafta sonu tercihini o yönde kullanmış olabilir dedi. Bi de bu kişi yaklaşık 7 senedir hiç kimse ile date falan yapmamış, benimle nasıl konuşacağını dahi arkadaşlarına soruyormuş. Özgüven problemi de var biraz. Siz olsanız ne yapardınız bu durumda, diyelim ki yazdı bir şans daha verir miydiniz? Bir arkadaşım çok büyük ayıp ettiğini ve daha başlangıçta bu kadar geri plana atan bir erkekten hayır gelmeyeceğini, özgüven problemi de varsa asla düzgün iletişim kuramayacağımızı söylüyor. Konuşurken de öyleydi konuları genelde ben açıyordum ve sohbeti gerçekten hiç akıcı değil. Ben tekrar yazmayacağım kesinlikle ancak üzerinden bu kadar geçtiği halde yazsa bile onunla tekrar çıkmanın çok iyi bir fikir olduğunu düşünmüyorum.

Merhaba. Daha önce bir konu açmıştım arkadaşlarım vasıtası ile biriyle tanıştım iyi geçti ancak yazmıyor diye. Neyse ilk başbaşa buluşmanın ardından mesaj atmamıştı; zaten çok mesaj atan bir insan değil. Neyse birkaç arkadaşım bu sefer de sen dışarıya davet et dedi ve ben de bunun üzerine mesaj attım. O da; "zaten ben de sana soracaktım çıkalım mı diye, çok iyi düşünmüşsün bu hafta sonumu sana ayıracağım" dedi. Ben de bunun üzerine güzel bir restorandan rezervasyon yaptırdım, ona da söyledim. Geçen hafta sonu çıkmak üzere hafta içi konuştuk sonra bir daha yazışmadık. Geçen pazar yani ayın 30'unda buluşacaktık, buluşma için sözleşmenin üzerinden 2-3 gün geçmişti. Neyse saat 16 falan oldu ben de kuafördeydim ondan hala bir ses gelmemişti. En sonunda ben yazdım; "akşam çıkıyoruz değil mi?" diye o da yaklaşık 2 saat sonra mesaj attı. Kurumundan bir kişinin çıktığını ve veda partisi vereceklerini ona katılması gerektiğini söyledi. Ben de keşke daha önce söyleseydin rezervasyon yaptırmazdım dedim. O da beni affet senden çok özür dilerim, son anda belli oldu, ancak gönlünü alacağım dedi. ben de tamam, başka gün yaparız dedim. Bu konuşmanın üzerinden neredeyse 1 hafta geçti hiçbir şey yazmadı hala. Bizi tanıştıran arkadaş kuruma yeni girdiği için kendini ispatlama çabası var, ondan hafta sonu tercihini o yönde kullanmış olabilir dedi. Bi de bu kişi yaklaşık 7 senedir hiç kimse ile date falan yapmamış, benimle nasıl konuşacağını dahi arkadaşlarına soruyormuş. Özgüven problemi de var biraz. Siz olsanız ne yapardınız bu durumda, diyelim ki yazdı bir şans daha verir miydiniz? Bir arkadaşım çok büyük ayıp ettiğini ve daha başlangıçta bu kadar geri plana atan bir erkekten hayır gelmeyeceğini, özgüven problemi de varsa asla düzgün iletişim kuramayacağımızı söylüyor. Konuşurken de öyleydi konuları genelde ben açıyordum ve sohbeti gerçekten hiç akıcı değil. Ben tekrar yazmayacağım kesinlikle ancak üzerinden bu kadar geçtiği halde yazsa bile onunla tekrar çıkmanın çok iyi bir fikir yazdikla

Yazdıklarına bakılırsa çok sıkıcı bir profil , yani kaç kere adim atmışsın sakın bir daha cevap verme , ne gerek var
2. buluşmayı ben organize ettim; çıkacağımız gün de yine ben yazdım çıkıyoruz değil mi diye. İlk buluşmada gece çok geç saate kadar oturmuştuk arkadaşları ile dahi tanıştırmıştı. O yüzden böyle olmasını çok anlamlandıramadım ama sorunun benden kaynaklı olmadığına eminim.

'' bu haftasonumu sana ayıracağım'' mı?..... Ne irite ve salak bir cümle bu. Sadrazamın sol t...şğına bak lütfetmiş.
Adam kabız, değil kadın erkek ilişki kurallarını, insan ilişkileri kurallarına dahi hakim değil. çıkmaya devam ederseniz önce topluma kazandırma çalışmaları yapmanız lazım bu beş sene mi on sene mi sürer meçhul ha ondan sonra verdiğiniz eğitimi doğru kullanabilirse size erkek olabilir. Gerek var mı?

:KK51: Hayır,haber vermeye tenezzül bile etmemiş bunun 7 sene kimseyle görülmemekle filan alakası yok düpedüz,sorumsuzluk. Dolayısıyla hayır hem bu kadar ilgisiz hem de sorumsuz biriyle bir daha görüşmezdim.

++++
Bu kiza yazik degil mi, kuafor muafor ugrasmis. Aadam saygisiz ve aymaz:KK51:

Cevap bile verme cikmak bi yana dursun. Senle olan plani yoksayip baska bi plana ok demesi senin yerini gosteriyor hayatinda
Haklısınız. İş yerinde yeni olduğu ve yer edinmeye çalıştığı için anlayış göstereyim dedim. Ama ben de yoğun tempoda çalışan bir insanım ve günümü ona göre planlamıştım haliyle o gün öyle olunca sinirden o gün başka bir şey de yapamadım. Düşünüyorum da onun bana yaptığını ben ona yapmazdım.

Kesinlikle hayır.
Bir daha yazarsa ben de söz verir, buluşmaya yarım saat kala iptal ederdim. Ki yapmışlığım var. :KK53: Gelemeyeceğimi bile söylemedim, o mesaj atınca gelemiyorum demiştim yarım ağızla. :KK70:
Hayatta en sevmediğim şeydir ekilmek. Söz verdiysen tutacaksın ya da söz vermeyeceksin. Sözünü tutmayan adamla mutlu bir ilişki asla olmaz.

'' bu haftasonumu sana ayıracağım'' mı?..... Ne irite ve salak bir cümle bu. Sadrazamın sol t...şğına bak lütfetmiş.
Adam kabız, değil kadın erkek ilişki kurallarını insan ilişkileri kurallarına dahi hakim değil. çıkmaya devam ederseniz önce topluma kazandırma çalışmaları yapmanız lazım bu beş sene mi on sene mi sürer meçhul ha ondan sonra verdiğiniz eğitimi doğru kullanabilirse size erkek olabilir. Gerek var mı?
Haha beni güldürdünüz Allah da sizi güldürsün :KK70: Evet gerçekten öyle topluma kazandırmam gerekiyor çünkü çok tutuk bir iletişimi var ve konuşurken konuları ben açmaktan da yorulmuştum.

Çiçeğim uzun zaman önce benzer bir durum yaşadım, seni kenarda tutmak istiyor olabilir. Sadece kendi vakti kıymetli sanan nezaketsiz biri olabilir, erk*k egoso saçmalıkları... Hiçbir plan yapma, mesaj atma, o mesaj atarsa da o başlatmadan hiçbir plana dair konuşma başlatma, beklentin olmasın, ek bir ilgi alaka gösterme. Gerçekten düzgün ve nazik biri ise, sana ilgisi varsa telafi etmek için kendisi sana gelir, kendisi plan yapar. Sen yeterli nezaket ve ilgiyi göstermişsin, gerisi ona kalmış. Aklında yer etmeye değecek bir adam değil şu haliyle.

Arkadaşınız sizi resmen manipüle ediyor. Hayır babasının oğlu falan mı nedir bu herifle ısrarla aranızı yapma çabası? Resmen sizin zorunuzla görüşüyorsunuz. Belki de başka sevgilisi veya ilgi duyduğu başkaları bile olabilir
Aslında benim zorumla değil ilk başbaşa buluşmayı o ayarlamıştı 2. buluşmayı ben organize ettim.

Haha beni güldürdünüz Allah da sizi güldürsün :KK70: Evet gerçekten öyle topluma kazandırmam gerekiyor çünkü çok tutuk bir iletişimi var ve konuşurken konuları ben açmaktan da yorulmuştum.
Ay bırakın böyle erkek mi olur ya. Mıy mıy mıy okurken ruhum çekildi . İşyerinde yerini sağlama alınca dönebilir ama bir erkek yerine konup kahve içilmeye dahi layık değil.

++++
Bu kiza yazik degil mi, kuafor muafor ugrasmis. Aadam saygisiz ve aymaz:KK51:
Kesinlikle 🙄 haketmiyor. Hani iptal sebebide toplantı vs önemli bir durum değil. İş yerindeki birinin yemeği. Sana önem verseydi derdi ki; sevdiğim bir arkadaşımın veda yemeği var sorun olmazsa 15 dk uğrayıp çıkabilir miyiz vs. Boşuna ne çabalayın ne ümit bağlayın, sıradaki gelsin

Aslında benim zorumla değil ilk başbaşa buluşmayı o ayarlamıştı 2. buluşmayı ben organize ettim.
2. Buluşmayı hadi teklif ettiniz (ki bence mesaj bile atmayan insana teklif etmemeliydiniz) ama buluşma yerini o ayarlamalıydı centilmenlik gereği. Eril enerjisi çok düşük biri. Üstelik ayarlamamakla da kalmamış sanki hiç öyle bir buluşma yok gibi davranmış. Arayıp sormasanız tek başınıza date’e gideceksiniz.

Peki arkadaşınızın ısrarla bu adamı yağlayıp ballamasının nedeni ne? Hiçbir elle tutulur tarafı yok çünkü adamın.

Ayrıca nasıl bir özgüven düşüklüğüymüş bundaki? kendisiyle buluşmayı teklif edip rezervasyona kadar yaptıran kadınla buluşmaya gelince özgüveni düşük ama yeni girdiği kurumda partiye gidecek kadar özgüvenli.

Çiçeğim uzun zaman önce benzer bir durum yaşadım, seni kenarda tutmak istiyor olabilir. Sadece kendi vakti kıymetli sanan nezaketsiz biri olabilir, erk*k egoso saçmalıkları... Hiçbir plan yapma, mesaj atma, o mesaj atarsa da o başlatmadan hiçbir plana dair konuşma başlatma, beklentin olmasın, ek bir ilgi alaka gösterme. Gerçekten düzgün ve nazik biri ise, sana ilgisi varsa telafi etmek için kendisi sana gelir, kendisi plan yapar. Sen yeterli nezaket ve ilgiyi göstermişsin, gerisi ona kalmış. Aklında yer etmeye değecek bir adam değil şu haliyle.
Çok teşekkür ederim, tüm söylediklerinizde haklısınız. Herkesin vakti kıymetli sonuçta.

Merhaba. Daha önce bir konu açmıştım arkadaşlarım vasıtası ile biriyle tanıştım iyi geçti ancak yazmıyor diye. Neyse ilk başbaşa buluşmanın ardından mesaj atmamıştı; zaten çok mesaj atan bir insan değil. Neyse birkaç arkadaşım bu sefer de sen dışarıya davet et dedi ve ben de bunun üzerine mesaj attım. O da; "zaten ben de sana soracaktım çıkalım mı diye, çok iyi düşünmüşsün bu hafta sonumu sana ayıracağım" dedi. Ben de bunun üzerine güzel bir restorandan rezervasyon yaptırdım, ona da söyledim. Geçen hafta sonu çıkmak üzere hafta içi konuştuk sonra bir daha yazışmadık. Geçen pazar yani ayın 30'unda buluşacaktık, buluşma için sözleşmenin üzerinden 2-3 gün geçmişti. Neyse saat 16 falan oldu ben de kuafördeydim ondan hala bir ses gelmemişti. En sonunda ben yazdım; "akşam çıkıyoruz değil mi?" diye o da yaklaşık 2 saat sonra mesaj attı. Kurumundan bir kişinin çıktığını ve veda partisi vereceklerini ona katılması gerektiğini söyledi. Ben de keşke daha önce söyleseydin rezervasyon yaptırmazdım dedim. O da beni affet senden çok özür dilerim, son anda belli oldu, ancak gönlünü alacağım dedi. ben de tamam, başka gün yaparız dedim. Bu konuşmanın üzerinden neredeyse 1 hafta geçti hiçbir şey yazmadı hala. Bizi tanıştıran arkadaş kuruma yeni girdiği için kendini ispatlama çabası var, ondan hafta sonu tercihini o yönde kullanmış olabilir dedi. Bi de bu kişi yaklaşık 7 senedir hiç kimse ile date falan yapmamış, benimle nasıl konuşacağını dahi arkadaşlarına soruyormuş. Özgüven problemi de var biraz. Siz olsanız ne yapardınız bu durumda, diyelim ki yazdı bir şans daha verir miydiniz? Bir arkadaşım çok büyük ayıp ettiğini ve daha başlangıçta bu kadar geri plana atan bir erkekten hayır gelmeyeceğini, özgüven problemi de varsa asla düzgün iletişim kuramayacağımızı söylüyor. Konuşurken de öyleydi konuları genelde ben açıyordum ve sohbeti gerçekten hiç akıcı değil. Ben tekrar yazmayacağım kesinlikle ancak üzerinden bu kadar geçtiği halde yazsa bile onunla tekrar çıkmanın çok iyi bir fikir olduğunu düşünmüyorum.
Hayır.
Hatta büyük harflerle: HAYIR.

Bi de aklınızda bulunsun: Bir "date" için planı erkek yapmalı ilk zamanlar. Gidip güzel bir restoranda rezervasyon yaptırmak direkt erkeğin işi, herşeyi hazırlayıp adama kendinizi gümüş tepside sunuyorsunuz. Hiçbir erkeğe bunu yapmayın.

X