Böyle bir şey olabilir mi?

kader1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2008
555
33
arkadaşlar birşey soracagım biliyorsunuz banka kartlarında para puan oluyor bunu harcamazsak alınıyormu bir banka benimkini almış ben biriktirip fotograf makinesi alacaktım bi baktım parayı almışlar böyle bir şey olabilimi azda degildi para deseler harcardımböyle birşey olurmu yoksa yanlışlıkmı var

benim kartımda böyle bir sorun olmadı hiç 2 senedir puanlarım birikiyor.Banka mı silmiş puanlarınızı

bazı kampanyalar oluyor. işte şu kadarlık harcamaya 50 tl'lik bonus gibi.
öyle yüksek bonusların genelde 1 ay içinde kullanılması gerekiyor yoksa geri siliniyor.
ama küçük küçük sürekli birikenler silinmez diye biliyorum

küçük harcamalardan birikenler kartım finas bankdan anlamadım neden böyle oldu diye

Evet bazı bonusların süresi var, ben bi istasyondan benzin almıştım 10 tl para vermişti sonra bir baktım silinmiş, aradım bankayı süreli dediler. Hatta bi arkadaşımda karttan para çektirirken bonus istiyorum demediği için bonus vermediler, kartı çektiriken belirticekmişsin, böyle saçmalıklar oluyor işde.
Ama küçük küçük biriken paralar silinmiyor.

esmeralda haklı
cogu puanın suresı oluyor kampanyalı

mesela bu ay kartından 300 lıralık harcama yaptın dıye sana 15 gun ıcınde harcayabılecegın 50 lıra verıyorlar
ama harcamazsan bulut olup gıdıyor o para bırıken sabıt puanlarından degıller...

yanı kaybetmıssın gerı alamazsın

canım bende finansbankın kartını kullanıyorum ama puanımı hiç silmediler ki ben 7 senedir aynı kartı kullanıyorum ben kullanmadığım sürece puanlarım kalıyor bence sen bir banklayı ara bir sorgula çünkü sen yavaş yavaş para puan sahibi olmuşsun bankanın öğle silme gibi birşeyi olmuyor(kampanya puanları dışında bide finans bankın para puanıyla kontür yada dakikada alabiliyorsun mesaj yazıp )sen bankayı ara sorgula canım

kart eğer sorunluysa yani ödeme sorunu vs puanları kullandırtmadıkları gibi geri de çekebiliyorlar..

bazı bankaların yıllık aylık falan olabiliyor puanları.. bankanızdan bilgi alın.:)

eşime sordum şimdi ben de...
bazı bankaların süresiz oluyormuşş..bazı bankalarda da şartlı ya da kampanyalı puan veriliyormuşşş

evet canım bazı bankaların süreli olabiliyor.bankandan bilgi alabilrsin

X