Böyle bayram mı olur?

Düsünmezlerki varsa yoksa kendileri zaten esim degl ablasi enistesi getrmis fidanlari zaten onlarim basindan cikiyo yalak enistesi her sefeernde bisey cikariyo bize patliyo kabak.
Dedm güzelliklede syledim dlga geciyo anlamazlar bnlar.
Sagl cnm amjn insllah

Öyle olur canm zaten hep.. millet sefasını sen cefasını çekersin. Yaranilmaz insan anlamıyorsa, onun için üzme kendini bu hamile halinde dahada strese sokma canm.
İnsiallah hepsi geçer mutlu olursun bebişini düşün canm benim allahın izniyle az kaldı bak.
Allaha emanet ol arkadaşım:KK68:

Öyle olur canm zaten hep.. millet sefasını sen cefasını çekersin. Yaranilmaz insan anlamıyorsa, onun için üzme kendini bu hamile halinde dahada strese sokma canm.
İnsiallah hepsi geçer mutlu olursun bebişini düşün canm benim allahın izniyle az kaldı bak.
Allaha emanet ol arkadaşım:KK68:

Sagl cnm tskr ederm bndan sonra öyle yapcm inslah

Dediklerimi yanlis anlama ama ben bu adamin duzelecegini hic sanmiyorum ki bebegin dogunca daha da psikolojin bozulacak sana hic yardimi olmayacak yapayalniz kafalari yiyeceksin az buyuyunce yine koye goturecek seni iki cocukla ugrasirken bide kolelik yapacaksin.. bosanmayi dusunmedin mi hic? Bosanirsan baba evine donebilir misin? Cunku orada daha saglikli ve mutlu olucani dusunuyorum...

Dediklerimi yanlis anlama ama ben bu adamin duzelecegini hic sanmiyorum ki bebegin dogunca daha da psikolojin bozulacak sana hic yardimi olmayacak yapayalniz kafalari yiyeceksin az buyuyunce yine koye goturecek seni iki cocukla ugrasirken bide kolelik yapacaksin.. bosanmayi dusunmedin mi hic? Bosanirsan baba evine donebilir misin? Cunku orada daha saglikli ve mutlu olucani dusunuyorum...
Bende sanmiyorum düzelecegni ilk bebegm erken dogdu yine o köy yüzünden.
Dün ustune ùstelik yine hamile halimle köpekten kactim kovaladi.
40im ckkti solugu köyde aldik.
Bazen beddua edesim geliyo köye bile ama iste allahim büyük diyorum.
Tek sorun ailesi köy .
Onun disinda hc bi sorunmz yok hersy iyi ama araya köy grdimi ailesi grdimi bizm aramaz hep bozuluyor.
Simdilik sabrediyorum daha böyle gderse nolur bilmem sanrm is o raddeye gelir

Canim sen kendini dusunmuyorsan kimse seni dusunmez heleki koca tarafi hic dusunmez.buda sana ders olmustur insallah

Benim icin diyosan vazgeclmez yapmak degl insan bi aile oluyo sonucta bi tatilimiz var ondada gezip beraber vakit geciremiyorsak ayri kaliyosak ne anlami var ki
Genel olarak diyorum, safi sizi kastetmedim.
Ben de onu diyorum işte, neden biz eş olarak önce gelemiyoruz yani, tamam anne candır da niye biz ezilip geçiliyoruz.
Zaten zamanı gelip evlendiğimde ben de uğraşacağım bu sıkıntılarla, el mahkum.

X