Boşlukta mıyım?

Bugün buluştuk, çalıştığı yere yanına gittim. :) Birlikte yemek falan yedik, güzel bir sohbet ettik. Çok güldürüyor beni ya, sanırım gerçekten gülmeye ihtiyacım varmış. Eski erkek arkadaşımla o kadar çok kavga ediyorduk ki son zamanlarda zira. Şu sıra arkadaş gibi muhabbetlerimiz, arada flörtöz davranışlar oluyor ama ben o davranışlarına pek pas vermiyorum. Yani hala rahat değilim maalesef ki.
Çok yeni daha ondadır rahat davranmaman zamanla düzelirsin canım hayat üzülmek için çok kısa

Çok yeni daha ondadır rahat davranmaman zamanla düzelirsin canım hayat üzülmek için çok kısa

Ayrıldığımı bugün söyledim zaten. Biraz yüzü düştü, "Mutsuz olduğunu fark ettim, hala seviyor musun onu peki" dedi. Ben de açıkladım işte burada yazdıklarım gibi. Yüzü aydınlandı hemen ehehe. Her zaman yanındayım, birlikte aşacağız falan dedi. Ben de sadece "Birlikte mi?" yapıp güldüm, o biraz flörtöz oldu sanırım. :)

Ayrıldığımı bugün söyledim zaten. Biraz yüzü düştü, "Mutsuz olduğunu fark ettim, hala seviyor musun onu peki" dedi. Ben de açıkladım işte burada yazdıklarım gibi. Yüzü aydınlandı hemen ehehe. Her zaman yanındayım, birlikte aşacağız falan dedi. Ben de sadece "Birlikte mi?" yapıp güldüm, o biraz flörtöz oldu sanırım. :)
Ayyyy çok güzellllll benim içim gitti aşın aşın birlikte aşın astoria sen yanlış bir şey yapmazsın

Astoriacığım taktik maktik yok!
Bam bam bam :)

Kimin yanındayken sana kendini iyi hissettiriyorsa onun yanından ayrılma. Yok yeni ayrıldım, yok boşluk mu, salla bunları. Yaşa ve gör.

Her şey gönlünce olsun❤

Bindik bir alamete gidiyor muyuz kıyamete bakalım ehehe, beklediğimden hızlı gelişiyor olaylar. Çok teşekkür ederim. :KK200:

Ayyyy çok güzellllll benim içim gitti aşın aşın birlikte aşın astoria sen yanlış bir şey yapmazsın

:KK200::KK200:

Son durumu merak eden çok sevgili kızlarcım için güncelleme yapıyorum :)

Bu çocukla konuyu açmamın üzerinden geçen süre içinde birkaç kez buluştuk. Kendisi asistan hekim, o yüzden yoğun geçiyor günleri pek sık görüşemiyoruz. Ama görüşemesek de telefondan halimi hatrımı sormaya devam ediyor, arada ufak ufak flörtleşmelerimiz de var. :oops: Mesela geçen nöbetteymiş, "Astoria çıkamıyorum buradan bana bir paket sigara alıp gelir misin?" dedi. Hastane çok uzak değil bana arabayla 5-6 dk mesafede. Aldım gittim, vakti olmadığı için çok uzun kalamadım yanında. "Gece gece seni de yordum çok sağ ol ama özlemişim seni de gördüm iyi geldi bana" dedi. Kızardım bozardım, bir şey diyemedim. Hala içim pek rahat değil, bilmiyorum bunun sonu ne olur. Sanki her an eski sevgilim birden hayatıma dahil oluverecek, manipüle ederek kafamı karıştırıverecek gibi geliyor. Ciddi bir adım atmaktan, bu çocuğu da yarı yolda bırakmaktan çok korkuyorum. :olamaz: O yüzden pek karşılık veremiyorum, bu gidişle bu çocuğu da kaybedecek gibiyim.

Ben bu ilişkiden hemen sonra başlayan flörtler boşluktan sarılmıştır genellemesine hiç katılmam.
Adam kafana yatmasa boşluktasın diye dur şuna sarıyım demezdin bence, buradan tanıdığım kadarıyla.
Yani her türlü beğeneceğin varmış.
3 ay geçmeli 5 ay geçmeli gibi kurallara takılma, eğlenmene bak. Flörtünü et ilişki olur mu olursa nasıl olur diye düşünme.
Böyle şeylerde düşünmeden yaşamak lazım. Gönlünce olsun :)

tereliye konusuna da uğra Astoria .adına sevindim bu arada yasını tutmaya değmez o adamın önüne bakmana sevindim

Onun konuları hayat enerjimi emiyor benim ya ahaha.

Ben bu ilişkiden hemen sonra başlayan flörtler boşluktan sarılmıştır genellemesine hiç katılmam.
Adam kafana yatmasa boşluktasın diye dur şuna sarıyım demezdin bence, buradan tanıdığım kadarıyla.
Yani her türlü beğeneceğin varmış.
3 ay geçmeli 5 ay geçmeli gibi kurallara takılma, eğlenmene bak. Flörtünü et ilişki olur mu olursa nasıl olur diye düşünme.
Böyle şeylerde düşünmeden yaşamak lazım. Gönlünce olsun :)

Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için, inşallah :KK200:

ah ilk aşkım:KK200:

ast tuttum çocuğu hadi hayırlısı:nazar:

Senin gözün tuttuysa tamamdır yavru kuşum :)

Ay ne güzel hem de doktor olacak masallah.
En güzel aşklar bence böyle umulmadık zamanlarda başlar.Heyecan herkes için iyidir ben bile okurken içim kıpır kıpır oldu inşallah mutlu olursunuz.

dinliyoruz çocukluğunuza inelim.ilkokul aşkımıydı ahahaaa

hahaha hemen hemen ilkokul ortaokul çağlarım..

Ne kâğıt yeter ne kalem
Mesut sanmam için kendimi.
Bunların hepsi.. Hepsi fasafiso.
Ne takayım , ne tekneyim.
Öyle bir yerde olmalıyım,
Öyle bir yerde olmalıyım ki,
Ne karpuz kabuğu gibi,
Ne ışık, ne sis, ne buğu gibi,
İnsan gibi…

Ne tatlısınız yaa :KK200:
Umarım bugüne dek olmadığın kadar mutlu olursun bir erkeğin bir kadını güldürmesi çok güzel "yüzünü hep güldürmesi"dileği ile :KK60:

hahaha hemen hemen ilkokul ortaokul çağlarım..

Ne kâğıt yeter ne kalem
Mesut sanmam için kendimi.
Bunların hepsi.. Hepsi fasafiso.
Ne takayım , ne tekneyim.
Öyle bir yerde olmalıyım,
Öyle bir yerde olmalıyım ki,
Ne karpuz kabuğu gibi,
Ne ışık, ne sis, ne buğu gibi,
İnsan gibi…
yalnızlık yaşamda bir an hep yeniden başlayan dışından anlaşılmaz ya da kocaman bir yalan kovdukça kovalayan(bu da benden özdemir asaf ahhaaa)

Ay ne güzel hem de doktor olacak masallah.
En güzel aşklar bence böyle umulmadık zamanlarda başlar.Heyecan herkes için iyidir ben bile okurken içim kıpır kıpır oldu inşallah mutlu olursunuz.

Mezun oldu hatta, TUS'tan sonraki uzmanlık eğitimini alıyor şu an :) Çok şekersiniz, teşekkür ederim siz de çok mutlu olun inşallah. :KK200:

Ne tatlısınız yaa :KK200:
Umarım bugüne dek olmadığın kadar mutlu olursun bir erkeğin bir kadını güldürmesi çok güzel "yüzünü hep güldürmesi"dileği ile :KK60:

Ay siz daha tatlısınız, böyle iyi dileklerde bulunan hanımlara bayılıyorum! Çok teşekkür ederim. Öpüyorum. :)

X