Boşanmış 2 tane erkek çocuğu olan bir erkekle kafamda çok soru işaretleri var. Deneyimli olanlar lütfen fikrinize ihtiyacım var.

Konunun kapanmasını isteyin cevap yazılsın istemiyorsanız. Size son bir şey yazmak istiyorum. Yaptığı paylaşımlardan yalancı, manipülatör hatta aldattığı belliydi. Bunlar çok ağlak oluyorlar, yediği naneleri örtbas etmek için hatalıyken çok saldırırlar karşı tarafa. Kim napsın onu 2 çocuğuyla. Kadın 2 çocukla evlenir çünkü o bakıyor çocuklarına. Erkek evlenince yine yeni evlendiği kadın bakacak çocuklarına. O yüzden zor evlenir, istediği kadar arasın öyle enayiyi zor bulur.

Admine yazdım ama hiç sonuç alamıyorum. Hem saldırıp hem üstüne öfke kustu. Aldatıldığım kadın bana konuşmaların ekran görüntüsünü de attı. Normalde benim ortalığı aleve vermem lazım ama eden bulur.

Sen kurtlduğuna dua et. Kendini suçlamaktan kurtuldun en azından.

Malesef çorba yaparak çocukların bakımı yok diyorsaniz zaten bu iş baştan falso. Çocuk bakımı eğitimi öyle birşey yok ne siz anne olun, ne o adamla evlenin nede çocuklara bakıcılık yapın zira cik olmaz

deniz hanım, bunu sizi üzmek için değil, kendinize getirmek için yazıyorum: şu an psikolojik olarak hiç normal değilsiniz, doktorculuk oynamayayım ama uzun yıllar terapi almış biri olarak ben bile görebiliyorum ki yüksek ihtimalle ağır veya orta depresyondasınız. psikolojide ruminasyon diye bir kavram var, internetten araştırın, ruminasyon döngüsüne girmişsiniz, aynı şeyleri hem burda, hem kafanızda tekrar edip duruyorsunuz. Maddi olarak sıkışıksanız bile bir ctesi gününe bir özel hastaneye psikiyatri randevusu alın ve doktorun dediklerini yapın (ilaç verdi ama bana iyi gelmedi vb bahaneler yaratmayın), eliniz bollaşınca yine terapiste gidersiniz. Sizin sorununuz sadece bu adam değil, kendinize bakışınız komple yanlış, iş güç sahibi gencecik insansınız, azcık değerinizi bilin, manipüle ede ede "beni bu iki çocuklu adamdan başkası istemez" psikolojisine sokmuş adam sizi.

evet mesaj gönderimine kapalı olur ve kimse yorum yapamaz

siz de konuyu konusmak zorunda gıbı hıssetmesınız dıyecektım ben de kendisine.

karşı tarafa çok çamur atan, ciddi bir maddiyatı kariyeri olmayıp, bir de 2 cocuguna bakarken hem maddı hem manevı destek verecek bır kadın bulunca, tepesınde tasıması gerekırken sız onu her halde kabul ettıgınız ıcın kendını bır halt sanan bır ruh halı olusmus.

ve bu maalesef cogu erkekte olan ya da olacak bır degısım. ya da en basından berı olan bır karakterıstık ozellık

sız kurtuldugunuza dua edıp daha ıyılerıne layık oldugunuzu kendınıze hatırlatın bence. en guzel yapacagınız sey bu artık.

''bence sen bilerek böyle yapıyorsun bu iftirayı bana atamazsın ben seni aldatmam aldatmadım aklımın ucundan bile geçmedi geçmezde'' ispatlarım var adama gönderiyorum hala böyle açıklama yapıyor bana.

tamam bekleyin biraz, mesaj göndermeye kapanır enazından.

siz halen sızı aldatan adamla mı gorusuyorsunuz ya da hatta aldattıgı kısı ıle.

ne kadar meraklısınız kaosta bogulmaya.... dede, amca, cocuklar, ortada bır adam, adamın cocuklara bakmayan eskı karısı, adamın baska sevgılılerı falan derken. allah askına kendınızı bır ceksenıze şu adamın hayatından. o hayatın ıcınde yuvarlanıp duruyorsun kendınızı kurtarmak yerine.

ayrıca halen bır baskasını sucluyorsunuz, o kadın sızı manıpule etmıs, aldatan sızı sevdıgınızı soyleyen bır adam. baska kısılere saldırmak yerıne , ah etmek yerıne, uzak dursanıza hepsınden. sız sorun mu sevıyorsunuz allah askına

''bence sen bilerek böyle yapıyorsun bu iftirayı bana atamazsın ben seni aldatmam aldatmadım aklımın ucundan bile geçmedi geçmezde'' ispatlarım var adama gönderiyorum hala böyle açıklama yapıyor bana.
allahım gercekten yakın olsanız yanı dostum , kardesım sızı bır sılkelerdım

sız neden halen bu adamla ıle gorusuyorsunuz

adam cocuklu, cocuguna bakmıyor, eskı karısı cocuklara bakmıyor... sırf bu sebeplerden dolayı bıle uzak durmanız bırıyken, halen camurda olmayı ıstıyorsunuz...

bakın yine aynı şeyi yapıyorsunuz :) adamla kavga etmeyi bırakın, dünyanın bütün kanıtlarını sunsanız sen haklısın demeyecek, adamı stalklamayın, bütün ilişkinizi kesin ve hızlıca psikolojik yardım alın. Domuzla kavga edersen ikiniz de çamur içinde kalırsınız ama bu, sadece onun hoşuna gider. çok severim bu sözü, adamla konuşup konuşup haklı çıkmaya çalışmayın artık

O kadın bana mesajlaşmalarını atmasaydı, saf gibi gidip kendimi suçlu hissedip özür dileyecektim küfür ettiğim için.
yani tek sorun sızın kufur etmenız mı

yanı aldatmasaydı adamdan ozur mu dıleyecektınız

sız aptal ya da kole olmayı kendınıze layık goruyorsunuz, daha ne dıyım pesss cidden

tedavi olmanız lazım

yok yapmaz

cunku dıdısmeyı cırkeflesmeyı kaostan beslenmeyı sevıyor bence

2 gundur beynımı yaktı kendısı,

cocukların yemek yapabılmesı, onlar ıle bırlıkte yasayabılecegıne ınandırıyor
adamın elınden hersey gelıyormus, ya da okul muduruymus o yuzden bu adamdan olur kafası var

yanı aman aman ne buyuk artılar dıyecegım buyuk sınırlı kahkahalar ıle

gercekten bır yakını yok mu Deniz hanımın, ınsanı cıgrından cıkarıp kendısıne tokat attıracak kadar abuk sabuk bakıs acısında

ha bır de ınatla o bakıstan cıkmıyor da.

burda aptal gıbı yazıyoruz ama duvara konusuyoruz yahu

admin olsaydım ben kapatırdım valla.

ne kimsenin siniri bozulsun, ne çenesi boşuna yorulmasın , ne de böyle kadınlar kimseye örnek olmasın diye.

hepimizin hayatımızda fazla değerler verdik ya da degersızlık gorduk ama bır dur dıyen dıyınce durduk ya da zamanla kendımız farkettık. ama yok Deniz hanım kaostan besleniyor sonra da uzuntuden kanser oldum diyor.

Adamın iki çocuklu olmasını, çirkef bir eski eşi olmasını falan masum bir adamın başına gelen talihsizlikler sanıyor. Adam öyle bir kadınla kendi isteğiyle evlenmiş, kendi isteğiyle 2 çocuk yapmış, kendi isteğiyle de seviyesiz şekilde boşanmış. Çocuklar ve eski eş ortadan kaybolsa adamla mutlu olacak sanıyor maalesef

üstelik şimdi hatırladım ben kendisi ile whatsapp üzerinden de tanıştım, konuştum, kendi hikayemi anlattım, sohbetler ettim

ve inanılmaz güzel de bir kadın

resmen kendine hakaret, böyle bir adamın hala peşinde gibi, takıntılı bir ruh halinde, halen bu adam ve onun çevresindeki herkesin hayatında tutuyor olması. konuşuyor, bahsediyor oluşu bile bu demek çünkü.

Belli bir kariyeri olup bu kadar sığ düşünüp aşığım ben çocuklar, kadın baş belası sevdiğim beyin imtihanı bu diye kendini koreltip acılara yürüyor. Yanmış daha da yanacak o hala işin ütü yapıyorlar, çorba yapıyorlar kısmında. Bir de yigenine bakmış pes

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…