Boşanmış 2 tane erkek çocuğu olan bir erkekle kafamda çok soru işaretleri var. Deneyimli olanlar lütfen fikrinize ihtiyacım var.

Çocuklarin anneleri ile muhatap değiliz, söz hakkını kullanma şansı bile yok, olsa belki farklı şeyler anlatacak onu da bilemeyiz. Ama kendini bu kadar melek anlatan biri çocuklar amca dede geziyor diye bağlarsa herkes sorar o kadar iyiydin ilişkin de yolunda gidiyor, adam ağzının içine bakıyor, hayatın müko, o çocuklar neden çanta gibi sağı solu geziyor? Kendi çocuğu olsun bi bakalım salıyo mu sağa sola, şimdi güvendiği kadar güveniyo mu amcaya dedeye anlaşılır.

amca, dede geziyor derken yuzunu gormedık sesını duymadık kendısını de tanımıyoruz yanı anormal bır ınsan degılse bu durumdan memnun oldugunu sanmam.

cocugun annesı zaten cocuklara sahıp cıkmadıgı ıcın cocuklar gezıyor anladıgımız kadarıyla. eee bu durumda, baba ve cocugun annesıne yuklenmemız lazım, cocuga annelık yapmak ya da beraber yasamak zorunda olmayan bırıne degıl.

kendısı melek kadar ıyı mı bılemeyız de ama herkes kendı hayatında ve kendı cocuguna melek oluyor en basta bu da bır gercek.

ılıskı ve adama dıyecek lafım yok, müko falan degıl müko adam olsa cocuklarını bu kadına kıtlemeye ya da amcaya dedeye kıtlemeye calısmaz tam tabırı ıle.

Evet burda haklısınız çocuk yetiştirmek büyütmek korumak eğitmek çok zor. kendini buna gerçekten hazır hisedenler yapsın.Cok çok çok iyi düşünmeniz lazım insan yeri geliyor kendi evladına tahammül edemiyor ama siz o çocuklara ufak birşey deseniz üvey Anne işte diyecekler.

2 çocuğun velayetini alacak. Evlensen sen çocuk bakacaksın. Kimin çıkarı var acaba bu işte? Az yesin, çok kazansın, çocuklarına bakıcı bulsun. Milletin enayisi değilsin sen. Aklını başına al. Hayatını mahvedersin.

Valla ablacım ilk mesajı okuyan sona kadar kanatsız melek sanar bilemiyorum.
Anne bi şekilde meydanda yok, heralde çocuklarını bırakıp giden bir kadının da iyilik iddiası yoktur, sinirleri alınmış gibi sakin ve huşu içinde nasihatler vermiyodur kimseye.

gerçekten haklısınız

ayrıca şu var eşinizle mutsuz olursanız, o cocuga yapılan maddı harcama bıle yuk gelır sıze. ya da sızın evladınızdan alınıp ona verılınce.

yanı herkesın canı kendıne tatlıdır bu dunyada. bu bır gercek. ve bugun mınnos olup, yarın kotu uvey anne olmanız da mumkun. kımse olmam demesın, kendı annelerımızın bıle yuk gordugu ya da sana sunu harcadım lafları en basıt seyler olunca, yabancı bır ınsanın kendı ılıskısı de kotu olunca, esının hayatındakı seylere verdıgı degerı de, sevgısı de gıder.

su ortamda en az 10.000 tl nafaka cıkıyor dava acılırsa, asgarı ucret, kıra, cocuk varsa yenı evlılık, kadın da calısmıyorsa... yenı es ne yapsın yani...

ağzınıza sağlık....

hani diyor ya bu hikayede al birini vur ötekine diye....

anne suclu, baba suclu, yenı es kendını masum ve haklı gostermek ıstıyor yuflanmak ıstemıyor cocukları ıstemıyorum ımajı vermemek ıstıyor. kendınce haklı bunu da tekrar edeyım de yenıden.

yetıskınler lıgınde, cocuklar top olmus ıste..... maalesef acı

Sizin acıdan beslendiğinize inanıyorum artık. Yaşam stiliniz.
biz size neler anlattık neler...

içinizi dökmek için aldatıldığımı da öğrendim demenizi anlayabilirim ama şunu deseydiniz devamında daha doğru olurdu ya da biz size dair umut besleyecektim

aldatıldım , emeklerime üzgünüm ama iyi ki kurtuldum bu adamdan. cocuklarına benı bakıcı yapıp, benı mutsuz edecek ve aldatacak bır adamdan kurtuldum iyi ki.

keşke silinse, ona dair hiçbirşey görmek istemiyorum. bana bunca yaşatan şey adam üstüne aldatma çıkınca da iyice midem bulandı.
tamam burdan yazmayın o halde.

yeni umutlu seyler yazın, oyle konular okuyun feyz alın.

mesela ben RAGMEN diye bir konu actım, yanı ornek vermem gerekırse, gecmıse bakmak yerıne onunuze bakın.

tamam burdan yazmayın o halde.

yeni umutlu seyler yazın, oyle konular okuyun feyz alın.

mesela ben RAGMEN diye bir konu actım, yanı ornek vermem gerekırse, gecmıse bakmak yerıne onunuze bakın.
keşke konu başlıkları silinmiş olsa çok güzel olurdu. farklı biri yorum yapınca tekrar hatırlanacak.
bugün benim miladım olacak..
keşke aldattığı kadını da uyarsaydım :) ama umurumda değil !!!

halen ondasınız

hatta o kadını dusunuyorsunuz

bırakın o sayfayı ve tamamen kapatın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…