boşanmayı durdurmak için okunacak etkili dua var mı bildiğiniz

İşte ben de diyorum ki, onların dört duvar arasında neler yaşadığını kimse bilemez.Aldatma şimdi yok belki ama bu tip adamlar, fırsatını bulduğu anda yaparlar.Siz iyi niyetle, yuvası dağılmasın diye bakıyorsunuz olaya ama hayırlısı ne ise o olsun diye dua edin.Belki de ablanız çok mutsuz bu adamla.
ablam çok mutlu bu adamla
daha doğrusu hayatında başka kimse olmadı
yani ilk sevgilisi
çok uzun süredir birlikteler ve ayrılmak istemiyor
sadece düzelmesini istiyor

Adamın g.tü kaybedeceği varmış, herkes seviyor kocasını, herkesin g.tü kalkmıyor böyle. Bu sonradan görme heriflerin istisnasız sadakat sorunları da oluyor. 40 ından sonra azma vakası, siz yine edin duanızı ama bazı önemli eşikler aşılmış gibi, o evlilikten hayır gelmez artık.
Tamamen katılıyorum.. bu arada ablanızı ve ailenizi bu duruma ufak ufak alıştırmaya çalışın bnce

Aslında bir anda olmamış , sadece maddi imkanları yeni oluşmuş diyelim. yeni yeni gözünü açmış.
ablan sıkıntısını çekmiş, şimdide beraber keyif yapacağı birini arayacaktır muhtemelen.
yorum mantıklı ama
belki olayın sarhoşluğundandır
belki geçici bişeydir
bi an da terfi ve etrafındakilerin pohpohlamalarıda etkili olmuştur
ya da içinde olanlar vardı bastırıyordu
kimse kimsenin içini bilemz

Hayırlısını isteyin şimdi bu adam ablanızdan boşanmayıp şiddetli kavga etseler bir cinnet geçirse ablanıza zarar verse benim yüzümden demezsiniz ama geçinip iyi anlaşırlarsa sayemde dersiniz. Ve herşeyi tüm şeffaflığıyla bilmiyorsunuz belki. Başka sorunlar olabilir aralarında cinsel olarak maddi olarak sadakat olarak ablanız diye size herşeyi anlattığından emin olamazsınız.
büyük konuşmayayım da
ikiside öyle kavga etmez
ikisi de genel olarak sakindir
ablama bebek gibi davranırdı

Tamamen katılıyorum.. bu arada ablanızı ve ailenizi bu duruma ufak ufak alıştırmaya çalışın bnce
arkadaşlar neden bu kadar kesin konuşuyorsunuz
ortada verilen dilekçe falan yok daha
daha sözde hersey
daha da ilerlemeden belki faydası olur
belki düzelir
onun için bildiğiniz dua var mı diye sordum
büyü demiyorum
sadece dua

nazara inanmazdım ama artık çok inanıyorum
herkes onlara bakıp çok yakıştırırdı
Başkası için edilen dua daha makbul, siz sadece dua edin bence gerisini Rabbim halleder. Umarım hayırlı haberler alırsınız.

bunların ikisi de terapiste zor gider
ama duanın gücüne ben de inanırım
onun için sordum arkadaslara
ama pek cevap yok
bende bu konularda hiç bilgili değilim
mesela Vedud esması çok etkiliymis
ablama yap dedim
nasıl yapılır bilmiyorum
tam olarak nasıl baslanır
nasıl söylenir
sayısını şaşırınca yeniden mi baslanır
Yanlış anlamayın burada dua eden tek taraf ablanız... Biri ateş diğeri hep su olmuş sus pus olmuş yani alttan alacak başka birşey kalmamış, ablanız bitmiş tükenmiş aslında farkında değil öyle biriyle ömür geçmez o geçirmeye çalışıyor...

yorum mantıklı ama
belki olayın sarhoşluğundandır
belki geçici bişeydir
bi an da terfi ve etrafındakilerin pohpohlamalarıda etkili olmuştur
ya da içinde olanlar vardı bastırıyordu
kimse kimsenin içini bilemz

yorumlamam size belki sert veya keskin gelebilir ama aslında birazda gördüklerimden dolayı böyle keskin bi yorum yazdım.
Boşanma avukatıyım.
Maalesef böyle terfi alıp yada birden parayı bulup eşini aldatan üzen boşayan okadar çokki.
Hepside aynı şeyi söylüyor. Hiçbirşey yoktu birden oldu. Bazıları düzeldi düzecek diye diye ömürlerini harcıyor boş yere.
Gençken kesip atmak. Hayatına bakmak en doğrusu.
şuan ablanız istemedikçe iyi davrandıkça hala haklı olduğunu düşünüp daha çok şımaracak.

arkadaşlar iki insanın boşanmasını durdurmak
eskisi gibi mutlu olmaları için okunacak dua ya da esma var mı
ablamla eşi bu ara çok kötü
eskiden çok iyilerdi
ben onları leyla ile mecnun gibi görürdüm
herkes özenirdi onların evliliğine
Belkide en hayirlisi budur Allah bazen bize göremediğimiz kapilar sunuyor yinede haklarında hayırlıısı olsun

arkadaşlar neden bu kadar kesin konuşuyorsunuz
ortada verilen dilekçe falan yok daha
daha sözde hersey
daha da ilerlemeden belki faydası olur
belki düzelir
onun için bildiğiniz dua var mı diye sordum
büyü demiyorum
sadece dua
Adamın yerinde olsam ben de vermem dilekçe. Azıcık uzak dursun, canımın istediğini yaşayayım, sıkılınca geri alırım diyor. Neden eldeki karıdan olsun ki iki çapkınlık edecem diye, düşündüğüm kadar akılsız değilmiş enişte neyse.

yorumlamam size belki sert veya keskin gelebilir ama aslında birazda gördüklerimden dolayı böyle keskin bi yorum yazdım.
Boşanma avukatıyım.
Maalesef böyle terfi alıp yada birden parayı bulup eşini aldatan üzen boşayan okadar çokki.
Hepside aynı şeyi söylüyor. Hiçbirşey yoktu birden oldu. Bazıları düzeldi düzecek diye diye ömürlerini harcıyor boş yere.
Gençken kesip atmak. Hayatına bakmak en doğrusu.
şuan ablanız istemedikçe iyi davrandıkça hala haklı olduğunu düşünüp daha çok şımaracak.
ya söyledikleriniz çok doğru aslında
ama insan belki demektende vazgeçmiyor
özellikle şu cümleniz
( şuan ablanız istemedikçe iyi davrandıkça hala haklı olduğunu düşünüp daha çok şımaracak )
mesela işyerinde bi bayan cıvık cıvık bi mesaj atmış
ne var bunda diyo
herkesle öyle konuşuyomus o kişi
bıkmış onu baskılamasından
her söylenende baskı altındaymış gibi saçmalıyor
başka kadın olsa o telefonu kafasına fırlatır

ya söyledikleriniz çok doğru aslında
ama insan belki demektende vazgeçmiyor
özellikle şu cümleniz

mesela işyerinde bi bayan cıvık cıvık bi mesaj atmış
ne var bunda diyo
herkesle öyle konuşuyomus o kişi
bıkmış onu baskılamasından
her söylenende baskı altındaymış gibi saçmalıyor
başka kadın olsa o telefonu kafasına fırlatır

Ablanız adına gerçekten üzüldüm.
Biraz ilgi budalası olmuş eşi sanırım.
Bi kaç hafta sizde kalsa biraz görüşmese.

Ablanız adına gerçekten üzüldüm.
Biraz ilgi budalası olmuş eşi sanırım.
Bi kaç hafta sizde kalsa biraz görüşmese.
enisteninde istediği o
o eskiden bi dakka ayrı kalmak istemezdi ablamdan
sehir dısında olan bi abim var
sen abine biraz gezmeye gitsene diyo
daha da rahat gezmek için

ablam da öyle dua ediyor
yanlış mı yapıyor
Bence yanlış yapıyor. Yarin bir gün evlilik sebebiyle başına bir bela gelirse hayırlı olmadığını, hayırlısını istemek gerektigini görür. Orta yaşlı adamlar boşanmaya kalkıyorsa altında net olarak kadin vardır. Aldatilmayla yüzleşmek çok ağır bir duygu.

X