Boşanmaktan Başka Çözüm Kalmadı mı?

Bu arada cok sevindim yazdiklarina. İns boyle devam eder. Sevgi cok onemli demekki esin seni hala seviyo ve kaybetmek istemiyor. Sana verdigi sozleri tutarsa eger sende acik odun ver kendinden. Tek tarafli olmaz cunku. İns daha da iyi olursunuz.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Senin adına çok üzüldüm Eğer eşin artık sevgi ve saygı göstermiyorsa sanırım dediğin gibi yapacak birşey kalmıyor ( Bizde saygı yerlere inmişti ama en azından hala sevdiğini biliyorum, hissediyorum. Ama korkum çoluk çocuğa karıştıktan sonra sizin durumunuza gelmek. Tüm kalbimle inanmak istiyorum eşime ama hala güvenemiyorum. Rabbim cümlemizin hakkında en hayırlısını ve sınavlarımızdan hakkıyla çıkmayı, yenik düşmemeyi, sınavımızı kaybetmemeyi nasip etsin. İnanın sizin için de gönülden dua ediyorum Rabbim hayatınıza hayırlar getirsin. Hangi yol hayırlıysa kalbinizi ona ısındırsın inşallah. Çocuklarınızla birlikte güzel bir ömür geçirmenizi diliyorum.

Cok sagol canim guzel dualarin icin. Evet sevgi cok onemli eger sevmezse seni uzmekten ve kirmaktan hic cekinmez. Ama sevgisi varsa bir yerde bu mutlaka cikar. Ben sevdim esimi halada seviyorum ama onda hersey bitmisti. Hayirlisiyla haftaya turkiyeye ailemin yanina gidecem. Bakalim orda neler olacak. Eger esin seni seviyorsa uzaklasin herkesten. Size tafsiyem ne senin cevren olsun nede onun cevresi olsun yasiyacaginiz yerde. Belki zor olur ama inan hep birbirinize destek verirdiniz.

Eşiniz size değer verip konuşup sizinle ortak nokta bulmaya çalıştığı için çok şanslısınız.
gerçekten sizi hala seviyor.
Benim eşim demek isterdim ama pazartesi sabahı beni boşadığı için diyemiyorum, mahkeme salonuna bile bütün ailesiyle geldi.
hakime hanım boşanmak istiyor musunuz dediğinde kendisi değil avukatı atıldı evet diye...
yüzüme bakmadı, tek kelime etmedi, mahkeme sonunda bir helallik istemedi...
kaç senelik evlilik, birliktelik...
içim yanıyor ama beni istemeyen birini nasıl isteyebilirim.
o kadar çok yalanla ve ailesini tutarak gitti ki...
hakkımı helal etmiyorum, Allah'a havale ediyorum.
dilerim ki günün birinde verdiğim değere ve aşka değecek biri çıkar karşıma...
Allah anasının eteğinin altından çıkamamış erkeklerden korusun hepimizi...

Ne guzel yaZmissin arkadasim. Allah analarinin eteginin altindan cikmayan erkeklerden bizi korusun. Evet bende 1 hafta oldu ayi yasiyorum. Ayrilacagiz yani. Benim sorunumda ayni ailesine asiri duskunlugu ve esiyle cocuklarindan once ailesini dusunen bir adamdi. Aileside tabi her firsatta beni karaladi ama arkamda sirtimi dayiyacagim bir esim olmadi hicbir zaman. Simdide hic yok zaten. Allahima dua ediyorum bana cektirenler iyi veya kotu 10 katini yasasin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…