Boşanmak üzereyim kendimi tuhaf hissediyorum

Bu kafayla 10 kişi de gelip geçse deger gormeyeceksiniz.
Hala kahvalti hazirlicam bilmem ne. Sizin edep, saygi sandiginiz şeyler kendinizi degersizleştirmek üzerine zaten.

Ya gelip kocam pişman olsun kopek gibi kapımda olsun taktik verin de en azından dürüstçe, işine yarayan bir iki cümle bilgi verirdik. Yalan söyleyip de nasıl bir destek istiyorsunuz ki? Yok muydu işi buradan lehinize döndürecek taktik illa vardı ama siz kendinizi eşinden ayrılmaya korkan, kv yalakalık yapan biri olarak gösterdiniz onlara artık geçmiş olsun kapınıza gelmeyi bırak ağlayıp bayılsanız da kimse peşinizden gelmez. Şimdi de ümidiniz aileler araya girer bir şekilde barışırız kısmında biliyorum. Evet barışırsiniz ama bu yarışın kazananı siz olmazsınız geçmiş olsun.

Para?

Maşallah yani boşanmak istiyorum sadece süreçten korkuyorum. Ben mutlu olamam artık yüzgöz olundu
Sen mutlu olursun ama önce kendine değer ver yaranmaya çalışma çok seviyorsa anasını bırakır gelir yoksa da başka adam mı yok boşandım evlenemem olayları yok artık. O yüzden sadece acı da çeksen ağlasan da dik dur. İyi olmaya değil makul ve mantıklı olmaya çalış

Eşimin yanında arıcam

15-16 yaşında akraba baskısı ile kocanla zorla mı evlendirildin? Herhalde kocanı ailen buldu değil mi? Yoksa bu kadar saçma davranmaya gerek yok.

Boşanmak isteyen yetişkin kadın önce ailesine koştur koştur ağlamaz, gider bir avukata bilgisini alır. Ailesine durumu anlatır. Eşyalarını hazırlar.

Kaynanaya hizmetçilik yapmaz.

Buradan barışırsa kendisini yakar kimse bunu kendisine yapmamalı

Konuyu açan kişi de eşinin annesine yaranmaya çok meraklı. Bu gelin olarak böyleyse kocasının hali normal.

Kadın kaynanasına kahvaltı hazırlıyor şaka gibi.

Bak canım kardeşim eşini gidipde anasına şikayet eden adamdan hayır gelmez iyiki çocuğun yok seni bağlayan birşey yokken ayrilman en doğrusu çocuğunda olursa bu sorunlar bin kat artıyor çünkü.

Bak canım kardeşim eşini gidipde anasına şikayet eden adamdan hayır gelmez iyiki çocuğun yok seni bağlayan birşey yokken ayrilman en doğrusu çocuğunda olursa bu sorunlar bin kat artıyor çünkü.
Çok doğru dediniz hayır gelmiyo zaten . Her şeyin farkındayım. Babam son kez deneyin dedi. Son şans verdim 3 gün sonra yine aynı şeyler olursa ardıma bile bakmadan giderim. Şu an yapmam gereken tek şey korunmak korunmak kesinlikle çocuk olmaz zaten yapmam yani bu kadar aklımı peynir ekmekle yemedim

Konu sahibi şuan galiba fasulye kırıyo
gitmedim fasulye kırmaya
Kayınvalide geldi o gün akşam sandım ki aramızı yapacak. Kendini oğlunu savundu durdu. Yaptığı şeyleri yapmadım diyerek büyük yeminler ederek inkar etti. Tartışma oldu yani. Resmen oğluyla bir oldular ben tek başıma kendimi savunmaya çalıştım. Sonra yattılar eşimde döndü arkasını yattı uyudu horul horul. Sabah oldu ben dedim insanlık bende kalsın yine kahvaltılarını hazırladım. Ben yemedim ana oğul yediler . Karar vermiştim kayınvalide gidince eşyalarımı toplayıp gidecektim. Neyse eşim annesini bıraktı evine geldi. Dedim ki dün konuştuk tartıştık kimse hatasını kabul etmiyo ne olsun istiyosun. Ayrılmak istiyorum dedi tamam dedim hakkımız da hayırlısı olsun gittim babam gili aradım durum böyle eşimde ayrılmak istiyo baba rızan varsa ben eşyalarımı topluycam. Tam o sırada eşim koştu telefonu aldı elimden babama hayır ben boşanmam boşanmak istemiyorum dedi. Babamla konuştular bayağı. Babam da eşime sen evinde olan her şeyi annene niye anlatıyosun kızımı kötü ettin ailene falan. Eşim özür diledi babam da hadi sizde sarılın barışın birbirinize söz verin evinizde konuştuğunuzu yaptığınızı ailelere yansıtmayın aranızda çözün dedi. Eşimde tamam falan sonra kapattık telefonu bana sarılıyo ediyo. Şu anlık böyle kapandı olay . Ben çok hazırlamıştım kendimi gidicem diye. Demedi demeyin 1ay sonra aynı şeyler yine olacak huy edinmişler kaynanayla da aramız açıldı ne hayır gelecek. Şu an yapmam gereken tek şey korunmak.

Konuyu açan kişi de eşinin annesine yaranmaya çok meraklı. Bu gelin olarak böyleyse kocasının hali normal.

Kadın kaynanasına kahvaltı hazırlıyor şaka gibi.
Yaranmak değil bak düşün sabah herkes kalktı napacaz aç mı duracaz bu yani. Peki kendi değerimi anlamak için ne yapmalıyım bu kadar konuşuluyo bu ne yapmak lazım?

Buradan barışırsa kendisini yakar kimse bunu kendisine yapmamalı
Ben barışmak istemedim annemle babam hemen yuvanı dağıtma diye eşimle konuştular eğer birdaha yaşanırsa kızımın arkasındayım alırım birdaha da dönemez biter dedi. Bakın gerçekten her şey sadece benim istememle ilerlemiyo aileler etkili. Mesafeliyiz şu an tek yapmam gereken çocuk yapmamak. Uzatmaları oynuyoruZ . 3 gün sonra başlarlar yine bu seferde babamın eyvallahı olmaz boşanırız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…