Boşanmak üzereyim kendimi tuhaf hissediyorum

periperi06

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2023
949
78
Önceki konularıma bakarsanız herkes boşan boşan diyip durdu. Ve bugün ip koptu inceldiği yerden. Eşimle tartıştık ve olay ailelere yansıdı. Babam ben senin arkandayım kızım gel dedi. Eşimle tartıştıktan sonra abimleydim önce abimde beni eşimin eve bıraktı kararını ver diye. Eşimde daha gelmedi beyfendi düğünde. Umursamayıp düğüne gitti. Düğünden gelmesini bekliyorum evde tek başımayım son kez konuşup eşyamı toplayıp gidicem. Biraz ağladım da kafam ağırlaştı kendimi yorgun halsiz hissediyorum. Şu an ne yapmalıyım destek olursanız sevinirim

Gidecekseniz gidin beklemeniz hata ...

Sizi umursamayip düğüne giden adami siz umursayarak bekliyorsunuz kendinize haksızlık bence sizde umursamayip gitmeniz gerekirdi şahsi fikrim

Sizi umursamayip düğüne giden adami siz umursayarak bekliyorsunuz kendinize haksızlık bence sizde umursamayip gitmeniz gerekirdi şahsi fikrim
Aslında evet ben de dedim aileme umursamadı düğüne gitti diye sen bekle bakalım diyolar neyse evlenirken kafamın dikine gittim hata ettim şimdi ailemi dinlicem bekledim o kadar gelir birazdan heralde

eğer karar verdiyseniz kalmanızın bir anlamı yok, sizi daha çok üzer uzatmak

Boşancam bitti zaten şimdi ailem bizi dinlemiyosun derler. Evlenirken de onları dinlemedim hata yaptım şimdi de kafamın dikine gitmiyim olacak şey belli
aileniz ne der ? bunu düşünmek yerine kendi kararlarınızın sorumluluğunu almak daha makul değil mi? Evlendiniz evet - ve iyi sonuçlanmadı. Sorumluluk sizin, olmadı ve yolunuza bakacaksınız.

Aslında evet ben de dedim aileme umursamadı düğüne gitti diye sen bekle bakalım diyolar neyse evlenirken kafamın dikine gittim hata ettim şimdi ailemi dinlicem bekledim o kadar gelir birazdan heralde
Eşiniz ailenizin ne dediğini bilmediği için sanki siz çok önem veriyorsunuz belki bir umut barışırız diye beklediğini düşünebilir eşinizin düğüne gitmesi zaten ayrı vaka milli atasözümüzdeki gibi mahalle yanıyor Eşin saçını tarıyor

O zaman tekrar ailemle mi konuşayım korkuyorum yanlış bişey yapmaktan
eğer evliliğiniz / eşiniz sizi huzursuz ediyor, mutsuz ediyor ve ayrılmanın size daha iyi geleceğini düşünüyorsanız neden korkuyorsunuz? velevki aileniz onaylamadı boşanmanızı ? mutsuz olduğunuz ilişkinize devam mı edeceksiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…