Aldatiliyor muyum?

Arkadaşım sen neden hala o kevaşe ile muhatap oluyorsun ? Yani okurken ben burda sinir oldum sen hala kadına normal normal konusuyorsun. Bak güzel kardeşim kalbini kırmak istemiyorum ama lütfen anla artık bu kadın kocanın metresi. İşten falan çıkmayacak çıksa bile kocanla görüşmeye devam edecek. Şu an sadece senin gazını alıyor kocan, ondan seni çocukları vs işe getirmesi. Ayrıca senin gözünü korkutmaya çalışıyor, yok avukatımla konuşuyorum yok dava edicem. Sende saf saf ben seni izlemiyorum diye açıklama yapmışsın. Asil ben seni dava ediyorum hadi bakalım kaçak çalışıp birde isyerimde zina yapmak nasılmış göreceksin resimler mesajlar hepsi duruyor deseydinde bir tutuşsaydı...Ama o senden cekinecegine sen ondan cekiniyorsun yapmaaa Lütfen kendini bu kadar düşürme !!! O kadın ne devlet memuru ne başka bir şey bildiğin para avcısı evli adam ayartıp kirasını faturasını masraflarini odettirecek. Böyleleri bilerek evli adam seçiyorki daha sonra adam başına bela olmasın karısını bırakıp beni almaz ama bana bakmayada devam eder kafası... o kocan olacak kişi de seni bırakıp onunla evlenme peşinde değil ama o kadınıda bırakmayacak bunu bil. Bıraksa bile başkasını bulacak bir kere yapan hep yapar. Bosanma gibi bir seçeneğin varsa hiç düşünme bosan derim. Ha yok bosanamam diyorsanda Allah için şu kadının karşısında dik dur. O kevaşedende sakın bir daha özür dileme.

Bir insan kendini nasıl rezil eder ve kocasının metresine kendini nasıl ezdirir açık örneğisiniz şuan. Koacanız ve metresi ile aynı dükkanda bütün gün ne yapıyorsunuz. Siz boşanmaya karar verdiniz farkındamısınız o kadın yüzünden, o kadın buna rağmen hala o dükkandaysa zaten kocanız sizi kale bile almıyor demektir, daha yok sigorta yok bilmem ne diye kadınla konuşuyorsunuz, ben sizin amacınızı da anlamadım. Hayır kadına kalmasın diyorsunuzda emin olun o kadın istesin kocanız sizi boşar, bütün malvarlığınıda önüne serer öyle bir durum var çünkü. Kadın sizi sizi dükkanızda, hakaret ediyor, iftira atıyor, eziyor, siz kadını kovamıyorsunuz üstüne üstlük kocanız hala kadını kovmak yerine ben hallederim diyerek kadının işlemlerinin peşine düşüyorsa siz o kocayıda o dükkanıda kaptırmışsınız zaten, eşiniz sadece ailesinin gönlü olsun diye sadece siz dükkandayken kadınla gününü gün ediyor o kadar. İki gün sonra sizin yapamadığınızı o yapıp sizi o kadının gözü önünde dükkandan kovunca ve sizin açamadığınız davayı o açınca aklınız başınıza gelir belki.

bence cok haklısınız, aralarında bir sey olmasa da kadın baya kötu bir insan bence ve yalancı. hikayenin sonuna kadar aralarında bir sey olmadıgını dusundum ama sonunda kadının esinize sizi kötulemesini okuyunca dedim ki aralarında bir sey olabilir gercekten. yoksa neden boyle bir sey yapsın. ama su yonden de bakıyorum gercekten aralarında bır sey olsa esiniz dibinde tutmak istemez karsı dukkanda calısması daha cok isine gelirdi boylece sizin gozunuze de batmazdı cunku. bilemedim pek. ama kadın cok yanar doner bir sey boyle dusunmekte haklısınız ve esiniz de ona sizin hakkınızda konusma hakkı verıyorsa aralarında bır sey oldugunu dusunurum yani

Okurken ben sinir oldum seni düsünemiyorum bile...
kimseye aldatti aldatiyor o onun metresi diyemem bu büyük bir vebal, gözümle görmedim...
Ama senin bunca vermis oldugun tepkiye ragmen üstelik büyüklerde araya girmisken esinin o kadini hala isten cikarmamasi cok tuhafima gitti.

bence cok haklısınız, aralarında bir sey olmasa da kadın baya kötu bir insan bence ve yalancı. hikayenin sonuna kadar aralarında bir sey olmadıgını dusundum ama sonunda kadının esinize sizi kötulemesini okuyunca dedim ki aralarında bir sey olabilir gercekten. yoksa neden boyle bir sey yapsın. ama su yonden de bakıyorum gercekten aralarında bır sey olsa esiniz dibinde tutmak istemez karsı dukkanda calısması daha cok isine gelirdi boylece sizin gozunuze de batmazdı cunku. bilemedim pek. ama kadın cok yanar doner bir sey boyle dusunmekte haklısınız ve esiniz de ona sizin hakkınızda konusma hakkı verıyorsa aralarında bır sey oldugunu dusunurum yani
Ben yurtdisindayim ve burada isler Turkiyedeki gibi yurumuyor ne yazik ki. Basvuru yapsam 1 sene ayni evde oturtuyorlar ve sonra evlilik dusuyor bu 1.
Aldatilma olsa bile burada orasi gibi zina diye bir kavram yok. Mahalle baskisi yok. Utanma yok. Tercih var.
O kadin eleman ve biz is vereniz. Hakkimizda cok sey biliyor ve salak koca yuzunden. Isyeri aciklari vs. Heryer den bizi vurabilir ve isyeri benim uzerime kayitli. Onlara degil bir sikayet yapsa Ben zarar gorurum. Onlar birliktelerse ve o kadar gozlerini karartirlarsa zaten karsidan Bana kol kola gulerler Ben debelenirken. Dun kadina zaten istedigim yere gidip sikayet edebilirsin dava edebilirsin dedim dun hicte ozur dilemedim ondan dimdik bebegim kocanin Kucagimda Yan yana durduk ona karsi. Bu demek degil ki Ben yedim yuttum yaladim.
Herseyin zamanini ve benim icin en mantiklisini yapmaya calisiyorum sadece.
Dun koca ise giderken artik yeter iftiralar bende birsey yok ama biraz daha ustume gelirsen gidip birlikte olup senin ve ailemi karsisina onunla cikip birlikteyim Kim ne yaparSa yapsin diycem o noktadayim artik dedi.
Telefonunu istedigim zaman her Zaman karistir a biliyorum mesajlarini backup yapabiliyorum silmisse bile. Faturasindan arananlara bakabiliyorum hicbir supheli sey yok. Sadece Calisir Ken cok laubaliler ve kadin yuzsuz kovsan gitmiyor. Esimde kovdum gecen dedi herkesin icinde ama hala calisiyormus. Yahu Sen patronluk yapamiyor sun dedim Sen git deyecende eleMAL ertesi gun ise gelecek sende calistiracan. Ya konu cok uzuyor kusura bakmayin. Yorumlarinizi okuyup daha cok gozum aciliyor. Ama mantikli davranma ya calisiyorum sartlarim dogrultusunda.

Okurken ben sinir oldum seni düsünemiyorum bile...
kimseye aldatti aldatiyor o onun metresi diyemem bu büyük bir vebal, gözümle görmedim...
Ama senin bunca vermis oldugun tepkiye ragmen üstelik büyüklerde araya girmisken esinin o kadini hala isten cikarmamasi cok tuhafima gitti.
Kadin dun 2 hafta cikis verdi zaten. Herseye ragmen cok iyi yardim sever oldugu Icin kalacakmis o zamana. Gerekirse geleni egitecekmis. Eleman bakiyoruz Ben egitip onun saatlerini azaltacaz bulunca sonra isterse 45 dk araba mesafesi gelsin

Allah yardımcın olsun, yol gösterenin olsun 🤲🏻 Dediğim gibi asla diyemem aldattı eşin diye. Şuan yaşadığın yerdeki şartlar nasıl buradan bilemeyiz...
Sana tavsiyem ani fevri hareket etme, eğerki eşinden ayrılmayacaksan üstüne gitme derim

Dun koca ise giderken artik yeter iftiralar bende birsey yok ama biraz daha ustume gelirsen gidip birlikte olup senin ve ailemi karsisina onunla cikip birlikteyim Kim ne yaparSa yapsin diycem o noktadayim artik dedi.
Hala böyle bir şeyi söylemeye cesareti varsa siz çooookk pasif davranmışsınız. Ve %99.9 değil %100 aralarında bir şey var ve sizin gücünüz bitmesine yetmiyor. Her ne olursa olsun 1 gün bile çalıştırmazdım onu orada.

Hala böyle bir şeyi söylemeye cesareti varsa siz çooookk pasif davranmışsınız. Ve %99.9 değil %100 aralarında bir şey var ve sizin gücünüz bitmesine yetmiyor. Her ne olursa olsun 1 gün bile çalıştırmazdım onu orada.
Ben zaten şok içindeyim konu sahibinin sakinliğine dumur oldum.

Ben zaten şok içindeyim konu sahibinin sakinliğine dumur oldum.
İş yerinin bazı açıkları varmış kadın da bunları biliyormuşmuş ama ne olursa olsun buna izin vermezdim ben. Hala daha samimi davranıyor diyor. Vallahi konu sahibi sonradan pişman olacağı,nasıl katlanmışım dediği şeyler yapıyor. Başka bir şey değil.

Kocanın bu cümlesinin ne kadar tehlikeli olduğunun farkında bile değilsin. Burdaki kadınlar, ben de dahil, tek derdimiz senin görmediklerini sana göstermek. Sonucta buraya konu açıp bizden fikir isteyen sensin. Çünkü çok normal şu an işin içindeyken bir şeyleri net görememen. hepimiz aynı durumda olurduk inan seni suclamiyorum. dışarıdan bir göz olarak sana yorum yapıyorum.

Kocanın bu cümlesi yaptıklarına kılıf hazırlamak, yarın o kadına gittiginde bahanesinide hazırlamış senin yüzünden yaptım dicek. Bu adam gözünü karartmış seni bırakacak bu kadın için, tek korkusu ailesinin desteğini kaybetmek istemiyor.

Konu sahibi son mesajlarınızı şaşkınlıklar içinde okudum.

Ne yapmaya çalıştığınızı da anlayamadım.

Siz, aileniz ve kendi ailesi işten çıkarmasını istemesine rağmen eşiniz kadını yanında tutuyor.

Siz de iş yerine gidip kadınla anlamsız tartışmalara giriyorsunuz.

Yanlış adımlarınız nedeniyle burada yeni ve daha vahim konular açacağınıza neredeyse eminim.

Ne diyelim kendi hayatınız. Nasıl isterseniz öyle yaşarsınız.

Merhaba olaylardan esimin ailesinin haberi oldu ve cok buyuk tepki koydular ona banada destek oldular tabi. Israrla bosanacam dememe ragmen Cocuklari sebep gostererek engel olmaya calisiyorlar. Bende bu saygisizliga boyun egemem diyorum.esimle konusup duruyorlar ve o da durumu daha net anlamis gibi davraniyor. Pazar gunu cocuklari arabaya bindirdi is yerine goturmek uzere. Bende oglum bebek oldugu Icin birakamadim ve sokakta rezillik cikaramadim. Bende beraber gittim. Kadin hayal kirikligi yasadi haliyle. Esim bizi birakmaya cikti ve o da seker hastasiymis sinirden Sekeri firlamismis 😅 ve mutfak ta sendeleyip kafasini carpmis.halbuki konuyu o acti ve Ben esimle Aranda birsey olsaydi seni kolundan tutup sokaga atardim Ben esime guveniyorum dedim senin yeminlerine de inaniyorum dedim.biraz uzakta oturuyor 6 yasinda ki kizi ve eski kocasiyla. Buralarda ev ariyorum dedi. Kizinda gelecek degilmi deyince yok o babsiyla kalacak dedi 😳 hayirlisi dedim. Neye sinir yaptiysa artik.onu ordan def edene kadar arada cekilmemeye karar verdim cocuklarimin rizkina ortak olmamasi icin. Bugunde koca ile ise gittim sabahtan ve 3.30da cikip diger oglumu alacak Tim okuldan. O da 4 te baslayacakti. Bir baktik 3te geldi. Biriyle konusuyor. Ben evraklarini istemisti kayitli gostermek Icin. Yok kimligini kimseyle paylasamazmis devlette ozel gorevdeymis vs. Bana uzaktan sozde devlet memuru kimligini gosteriyor bak soyadim burda diyor 🤣. Yahu dedim Ben bunu gormek zorunda degilim. Senden patronunun olarak kimligini sigorta numarani ve adres kanidini istiyorum. Sonra avukatini aradi sozde. Isyeri benden ozel bilgileri I istiyor hani su beni taciz Eden kameradan surekli izleyen kocasiyla iliskim oldugunu iftira Eden kadin. Evet Bana Boyle yazdi Boyle soyledi..dava etmek istiyorum. vs
Ya dedim Sen Neden bahsediyorsun aklin yerindemI. Telefondayim avukatimla dedi mudahale etme. Esim ne oluyor dedi. Anlattim. Guldu. Neyse Sen Bana form getir Ben doldururum deyip hicbir belge gostermedi vermedi. Kesin sakladigi birseyler var. Sonra seninle daha dun yine konustuk. Istiyorsan calisabilirsin istemiyorSan cikarsin dedim. Senin tercihin. Benim 2 kucuk cocugum var Sen inaniyormusun onlari birakip elimde telefonla yasadigima. Yemegim temizligim oyunumu okul hazirligim ve Birsuru sorumlulugum var ki seni niye izleyeyim. Sen beni arayip diger kasiyer para caliyor galiba izle diyorsun. Ben cocuklarimi birakip izlemek zorunda kaliyorum dedim. Sonra Bana kamerayi izleyip rahatsiz hissettirdigin ve dava edecegini soyluyorsun. Bu ne mantiksizliktir dedim. Istediginiz yere sikayet edip dava edebilirsin benim bir cekincem yok. Dedim. Yok Ben ay sonu cikacam. Kotu ayrilmak istemiyorum cunku kocan cok iyi biri vs. Zirvaladi durdu. Hergun esimle ise gidip duracam. Ta ki o cikana kadar. Sonra da kendi yoluma bakacam.
Hanımefendi siz iyi mısınız? Eşiniz hala niye o kadını o işyerinde tutuyor kovsaniza. Bariz bişey var belliki aralarında. Kimseye kendinizi küçük dusurmeyin kocaniz o kadini kovsun oyle göstersin size dürüst samimi olduğunu

bariz her şey ortada zaten...
bunu zaten yapıyor kocan...

Telefonunu istedigim zaman her Zaman karistir a biliyorum mesajlarini backup yapabiliyorum silmisse bile. Faturasindan arananlara bakabiliyorum hicbir supheli sey yok
evet telefonunu kurcalarsın, evet sen varken yanaşmazlar birbirlerine çünkü ikisi de sana çaktırmadan artıık ne zamansa, yapacaklarını yapıyorlar.

allahk kolaylık versin
senin yapacağın artık tek şey bence boşanmak

Çok saygısız ve korkunc bir cümle. Ona mecbur olduğunuzu düsünüyor gibi, siz de öyle düsünüyorsunuz sanki. Neyse ne diyeyim sizin icin hayırlısı olsun.

Merhaba,
Esimle 12 senesi evlilikle gecen 18 senelik bir iliskim ve 2 cocugumuz var.yurtdisinda yasiyorum. Esim 4 ay once bir isyeri acti ve Ben cocuklarim kucuk oldugu Icin sadece evden evrak islerini takip ederek ona yardimci olabiliyorum ve karantina dolayisiyla sadece acilis ayi 2 kere gidebildim. Yaninda calisan kadinla ilgili bastan beri suphelerim var ve artik onlar ne kadar inkar etsede icimde ki kuskudan kurtulamiyorum ve son 1 hafta paranoyak gibi davraniyorum. Kadin alimli, Sen sakrak, devlet dairesinde calisan ust duzey bir memurmus sozde. 1 yillik kafa iznine cikmismis. bosanma arifesinde olan biri ve esimin anlattigina gore gelen her musteri kadina cikma teklif ediyor. O da reddediyormus. Oyle yuruyormus boyle konusuyormus, Boyle her gun farkli kiyafeti nerden buluyor da giyiyormus.. vs diye anlatiyordu surekli onu. Hatta cevrede ki diger Turkler ve arkadaslar metresin mi diye soruyormus ve daha neler neler. Kendi Bana anlattigi Icin biliyorum bunlari. Ilk aylar onemsemedim hatta anlattiklarina guldum yorum yaptim. Sonra bu kadin hastalik yalanlari soyleyerek ise gelmemeye basladi ve bam karsi restaurantta ise basladi bir gun once hastanede cok kotu durumda oldugunu soylemesine ragmen. Sonra bir sekilde tekrar ise donmek istedigini tahmin ediyorum aramalar basladi. Bir gece onunla konustugunu soyledi esim ve sabah kalkip telefonuna baktigimda hicbir kayit bulamadim buna dair. Bende kadin blokladim. Esim farkina varsa da birsey soylemedi Bana. Bir gun geri donmek istiyor bizimde Elemana ihtiyacimiz var alacam galiba dedi. Daha once isyeri kamera goruntulerini telefonu Dan kesinlikle izlememe engel olan Adam tek sartim kamera girisini telefonuma yuklersen kabul ederim dedigimde onay verdi.bende izlemeye basladi. Bir samimiyet bir sakalasma kahkahalasma... Benim ki izledigimi bildigi Icin temkinli davransada kadin eski samimiyetine devam ediyor tabi. Sonra 1 aksam tek calisiyorlardi. hararetli bir sekilde Isle ilgili konusuyorlarken Esim kadin in ustune dogru yurudu ve kameradan resmen onu slklstirmis gibi gorundu. Isin asli arada mesafe varmis ama kamera acisi kotuymus. Bunu izleyince delirdim. Esime onu isten cikarmasini soyledim o da hala bunu kabul etmiyor. Cok iyi calisan ve bircok farkli isi pratikce yapan biri oldugu Icin elemandan tasarruf ediyormus ve musteriler onun Icin geliyormus cicegin etrafina toplanan ayilar gibi. Esimle cok kotu tartistik bunun uzerine ve bosanmakla tehdit etti hasta oldugumu.. Vs soylemeye basladi.ailelerimize durumu anlatip bosanacagimizi dayanamadigini soyledi. Bende bunun uzerine kadina artik bizimle calismani bazi sebeplerden dolayi istemiyorum. Esimle iliskiniz ne bir arkadas ne de patron-eleman iliskisine benziyor. Birbirinize cok yakinsiniz ve bununla ilgili iyi seyler hissetmiyorum.aranizda birsey oldugunu iddia etmiyorum ama Umarim beni anlar ve sorun cikarmazsin diye mesaj attim ve yakinlastiklari 2 fotoyu attim Kanit olarak. O da tabi ki kocam basta olmak uzere herkese anlatti. Buna eskiden bize hincla dolu olan baska bir kadin elemanimiz dahil. Inkar mesajlari atti tabi ki. Cok uzulmus Boyle dusundugum Icin kisiligi buy us. Ben istedigim zaman gelebilir misim o yine ayni davranirmis kardesi gibi goruyormus... Foto gercekten kotu goruyormus ama oyle degilmis isin asli.
Ertesi sabah hincli eski elemanimiz Bana imali mesajlar atmaya basladi bende o kadina mesajlar atip hayal kirikligina ugradigimi yazdim ona guvenip rahatsizligimi dile getirdigim halde beni bu duruma dusurdugu Icin ve o gun kadinnin dogum gunuydu. Dogum gununde onu rahat siz ettigim Icin ozur diledim ve belki eski elemanla arkamdan bu mesajlari konusup gulmemissinizdir benden hediye olsun dedim. Aradi agladi inkar etti kardesim gibi vs dedi. Ben cok ust seviyeyim gecici uyduruk bir ise girdim bunlarla niye ugrasiyorim vs. Bende kadindan ozur dileyip umarim en kisa zamanda olanlarini unutursun ve dogum gunun iyi gecer dedim. Aksam kocam Dan ise geri donecegini ogrendim ve kudurdum nasil bu kadar yuzsuz olur diye. Ertesi gun bugun nasilsin Ben cok rahat siz hissediyorum kendimi ama lutfen BanA bir abla gibi guven yazdi. Ben de senin saklayacak endiselenecsk birseyin yok rahat ol ve normal calis sadece kocama cok yaklasma yazip gulucuk koydum. O da uzak duracam merak etme yazdi. O aksam esim Sen ona ins dogum gunun cok kotu gecer demissin ve eski eleman a o birsey anlatmsmis dedi. Ben sok oldum. Yalanlardan sonra iftira basladi.tekrar cikarmasi Icin baski yaptim ama yok sozde isi dudundugunden cikarmayacakmis. Simdi sinirimden agliyorum. Bu neyin inadi neyin isi gucu. Kocama iyi bir eleman olsa da yalanci ve iftirasindan dolayi calistirmamasi gerektigini anlatsamda gururumu onurumu hice sayip hicbirsey yapmiyor tek yaptigi Ben TartistikcA ayrilmayi dile getirmek. Cok yoruldum. Ben mi takinti haline getirdim yoksa onlara mi benimle dalga geciyor mantikli dusunemiyorum artik.

Bildiginiz aldatiyo iliskiye girmesi gerekmez. Hafif dokunuslar gülüşüler erkiliyor adami belli icinden neler geciriyordur Allah bilir

Merhaba,
Esimle 12 senesi evlilikle gecen 18 senelik bir iliskim ve 2 cocugumuz var.yurtdisinda yasiyorum. Esim 4 ay once bir isyeri acti ve Ben cocuklarim kucuk oldugu Icin sadece evden evrak islerini takip ederek ona yardimci olabiliyorum ve karantina dolayisiyla sadece acilis ayi 2 kere gidebildim. Yaninda calisan kadinla ilgili bastan beri suphelerim var ve artik onlar ne kadar inkar etsede icimde ki kuskudan kurtulamiyorum ve son 1 hafta paranoyak gibi davraniyorum. Kadin alimli, Sen sakrak, devlet dairesinde calisan ust duzey bir memurmus sozde. 1 yillik kafa iznine cikmismis. bosanma arifesinde olan biri ve esimin anlattigina gore gelen her musteri kadina cikma teklif ediyor. O da reddediyormus. Oyle yuruyormus boyle konusuyormus, Boyle her gun farkli kiyafeti nerden buluyor da giyiyormus.. vs diye anlatiyordu surekli onu. Hatta cevrede ki diger Turkler ve arkadaslar metresin mi diye soruyormus ve daha neler neler. Kendi Bana anlattigi Icin biliyorum bunlari. Ilk aylar onemsemedim hatta anlattiklarina guldum yorum yaptim. Sonra bu kadin hastalik yalanlari soyleyerek ise gelmemeye basladi ve bam karsi restaurantta ise basladi bir gun once hastanede cok kotu durumda oldugunu soylemesine ragmen. Sonra bir sekilde tekrar ise donmek istedigini tahmin ediyorum aramalar basladi. Bir gece onunla konustugunu soyledi esim ve sabah kalkip telefonuna baktigimda hicbir kayit bulamadim buna dair. Bende kadin blokladim. Esim farkina varsa da birsey soylemedi Bana. Bir gun geri donmek istiyor bizimde Elemana ihtiyacimiz var alacam galiba dedi. Daha once isyeri kamera goruntulerini telefonu Dan kesinlikle izlememe engel olan Adam tek sartim kamera girisini telefonuma yuklersen kabul ederim dedigimde onay verdi.bende izlemeye basladi. Bir samimiyet bir sakalasma kahkahalasma... Benim ki izledigimi bildigi Icin temkinli davransada kadin eski samimiyetine devam ediyor tabi. Sonra 1 aksam tek calisiyorlardi. hararetli bir sekilde Isle ilgili konusuyorlarken Esim kadin in ustune dogru yurudu ve kameradan resmen onu slklstirmis gibi gorundu. Isin asli arada mesafe varmis ama kamera acisi kotuymus. Bunu izleyince delirdim. Esime onu isten cikarmasini soyledim o da hala bunu kabul etmiyor. Cok iyi calisan ve bircok farkli isi pratikce yapan biri oldugu Icin elemandan tasarruf ediyormus ve musteriler onun Icin geliyormus cicegin etrafina toplanan ayilar gibi. Esimle cok kotu tartistik bunun uzerine ve bosanmakla tehdit etti hasta oldugumu.. Vs soylemeye basladi.ailelerimize durumu anlatip bosanacagimizi dayanamadigini soyledi. Bende bunun uzerine kadina artik bizimle calismani bazi sebeplerden dolayi istemiyorum. Esimle iliskiniz ne bir arkadas ne de patron-eleman iliskisine benziyor. Birbirinize cok yakinsiniz ve bununla ilgili iyi seyler hissetmiyorum.aranizda birsey oldugunu iddia etmiyorum ama Umarim beni anlar ve sorun cikarmazsin diye mesaj attim ve yakinlastiklari 2 fotoyu attim Kanit olarak. O da tabi ki kocam basta olmak uzere herkese anlatti. Buna eskiden bize hincla dolu olan baska bir kadin elemanimiz dahil. Inkar mesajlari atti tabi ki. Cok uzulmus Boyle dusundugum Icin kisiligi buy us. Ben istedigim zaman gelebilir misim o yine ayni davranirmis kardesi gibi goruyormus... Foto gercekten kotu goruyormus ama oyle degilmis isin asli.
Ertesi sabah hincli eski elemanimiz Bana imali mesajlar atmaya basladi bende o kadina mesajlar atip hayal kirikligina ugradigimi yazdim ona guvenip rahatsizligimi dile getirdigim halde beni bu duruma dusurdugu Icin ve o gun kadinnin dogum gunuydu. Dogum gununde onu rahat siz ettigim Icin ozur diledim ve belki eski elemanla arkamdan bu mesajlari konusup gulmemissinizdir benden hediye olsun dedim. Aradi agladi inkar etti kardesim gibi vs dedi. Ben cok ust seviyeyim gecici uyduruk bir ise girdim bunlarla niye ugrasiyorim vs. Bende kadindan ozur dileyip umarim en kisa zamanda olanlarini unutursun ve dogum gunun iyi gecer dedim. Aksam kocam Dan ise geri donecegini ogrendim ve kudurdum nasil bu kadar yuzsuz olur diye. Ertesi gun bugun nasilsin Ben cok rahat siz hissediyorum kendimi ama lutfen BanA bir abla gibi guven yazdi. Ben de senin saklayacak endiselenecsk birseyin yok rahat ol ve normal calis sadece kocama cok yaklasma yazip gulucuk koydum. O da uzak duracam merak etme yazdi. O aksam esim Sen ona ins dogum gunun cok kotu gecer demissin ve eski eleman a o birsey anlatmsmis dedi. Ben sok oldum. Yalanlardan sonra iftira basladi.tekrar cikarmasi Icin baski yaptim ama yok sozde isi dudundugunden cikarmayacakmis. Simdi sinirimden agliyorum. Bu neyin inadi neyin isi gucu. Kocama iyi bir eleman olsa da yalanci ve iftirasindan dolayi calistirmamasi gerektigini anlatsamda gururumu onurumu hice sayip hicbirsey yapmiyor tek yaptigi Ben TartistikcA ayrilmayi dile getirmek. Cok yoruldum. Ben mi takinti haline getirdim yoksa onlara mi benimle dalga geciyor mantikli dusunemiyorum artik.

Kocan hayran hayran öve öve anlatıyorsa net göz koymuştur kadına.. Kadında iyi kuyruk sallamıştır. Bedeni ihaneti bilemem ruhani ihanet var net... Birinden bu kadar bahseden erkek hayatının merkezine almıştır.. Siz çocuklara bir bakıcı tutun ve iş yerine ağırlığınızı koyun.. Orayı çok serbest bırakmışsınız.. O çocukları yalnız dünyaya getirmediniz o çocuklara eşinizde bakmadığı sürece böyle eğlenecek her fırsatta.. Alın çocukları iş yerine gidin.. Bizim gelin gidiyor valla hem iş yerindeki elemana çocuklara baktırıyor hem kocasının dibinde.. Sen de yap.. Niye evde hizmetçi misin de her iş sende?

Merhaba,

Ayrıca böyle davranırsanız hem suçlu olursunuz hem itici olursunuz.. Davranışlarınızı değiştirin alttan alın.. hiç ilgilenmeyin.. İçinizi yese de susun o kadından bahsetmeyin.. Gezme planları yapın dizi izleyin onları anlatın.. Sonrasında o iş yerine kendinizi atın.. Kocanız bahane arıyor o bahaneyi siz vermeyin.. Sakince takip edin aldatılırsanız da kanıtları iyi toplayın ki affedersiniz beş kuruşsuz kalacağınıza donuna kadar alın... adam sizi boşayıp gününü gün etme derdinde bahanesini bulup yolunu yapıyor... Aklınızda olsun o bahaneyi vermeyin naçizane tavsiyem.....

X