Boşanmak üzereyim kendimi tuhaf hissediyorum

Beni yanlış anlamayın bosanmayi istiyor düşünüyor olabilirsiniz lakin sanırım esinizi sevdiğiniz için ya kıyamıyor ya cesaret edemiyorsunuz. Bence gerçekten bosanmayana kadar bir daha bosanma lafını etmeyin , çünkü gerçekten bosanmak istediğinizde bu sefer kimse sizi dinlemez . Ve gerçekten bavulunuzu alıp çıkmadan ailenizi aramayın çünkü gerçekten üzülüyorlar

Abim uyumuş sanırım cevap gelmedi kv. Kalıyo sabah kahvaltılarını hazırlarım inanılır gibi değil bugün öğlene doğru geçerim heralde

Ben onceki konularinizi bilmiyorum ama kahvalti hazirlamadan bosanmak olmaz zaten. Ogle yemegi ve aksam yemegi ne olacak? Bunun bes cayi var. Bunlari yapmadan bosanirsaniz cok ayip olur bence.

Ben onceki konularinizi bilmiyorum ama kahvalti hazirlamadan bosanmak olmaz zaten. Ogle yemegi ve aksam yemegi ne olacak? Bunun bes cayi var. Bunlari yapmadan bosanirsaniz cok ayip olur bence.
Hayır şu boşanmaya el ele gelen değişik tipleri bile anladım da, velisiyle tartışmaya gelen kocaya ve velisine kahvaltı hazırlama olayı nasıl bi medeniyet(!) hahhahahah
Normal şartlarda olması gereken : zıkkım yiyin, bay

Gece konuştuk tartıştık tatlıya bağlanmadı düşman olmaya da gerek yok. Edebimle geldim bu eve edebimle çıkmasını bilirim bi kahvaltı zor gelmez bu açıdan bakın

Aşırı komiksiniz. Saygı duyulmayacak ikisi tarafından da bu saatten sonra bilginiz olsun. Çekip çıkmanız gerekirdi kapıyı, aynı evde uyumak nedir
Gece vakti ne acelem var yanlış Düşünce orta da beni aldatma şiddet mi var apar topar evi terk ediyim. İnsanlığımdan yapıyorum kahvaltı olupta iki zeytin peynir koycam önlerine

Kayınvalidem ortayı bulmak yerine şehir dışında olan ailemi arayıp şikayetlenmiş yüzsüz ler

Ben olsam bu kayinvalideyi birakip gitmem. Ay valla dunyada birakmam bir borek acmadan birakmam derim. Ya tekrar ailenizi arayip sikayet ederse? Ay Allah muhafaza olmaz yani kahvaltidan sonra gitmek ayip olur. Ben olsam mutfaga bir girerim 30 cesit yemek cikartirim onune sonra ayaklarini yikar masajini yaparim.

Teşekkür ediyorum rabbim hakkımda hayırlı olanı kolaylaştırsın inşallah.

Ya gidin dalganızı başka yerde geçin. Bu evden çıkınca inşallah içimdeki sıkıntı da azalır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…