Boşanmak istiyorum

Hiç birikmişin var mı? Kısa bi süre ilk aşama için para biriktirmen gerekecek yapabilir msin?
Vardı ama hepsini yedi parayı bulmasaydi çok rahat ederdim ozaman 9 yıldır hep biriktirmiştim 1 kurus
Taşı sıksan suyunu çıkartırsın kendine güven ilk önce ve o heriften kurtul ilk başlarda bi tık zorlanma bocalama olursun ama asla pes etme kendinid

Taşı sıksan suyunu çıkartırsın kendine güven ilk önce ve o heriften kurtul ilk başlarda bi tık zorlanma bocalama olursun ama asla pes etme kendinide düşün çoçuklarıda
En kötü 1.5 sene sonra kreşe verip çalışır bir şekilde hallederim çocuklara bakacak birini buldukça temizliğe giderim açın mezarı yokmuş elbet bizimde nasibimiz vardır nafakayı ödemeye zorlarım en kötü şu 8 ayda öğrendiklerim gördüklerim yaşadıklarım bitirdi beni bu şekilde yaşayacağıma yarı tok yarı aç yaşarım

En kötü 1.5 sene sonra kreşe verip çalışır bir şekilde hallederim çocuklara bakacak birini buldukça temizliğe giderim açın mezarı yokmuş elbet bizimde nasibimiz vardır nafakayı ödemeye zorlarım en kötü şu 8 ayda öğrendiklerim gördüklerim yaşadıklarım bitirdi beni bu şekilde yaşayacağıma yarı tok yarı aç yaşarım
Hiç endişe etme sen yola çık yeter ki nasibinde dökülür önüne yeterki iste yeterki pes etme lütfen korkma da on kere düşün bir kere karar ver artık

X