Boşanma süreci

Asla değişmez parmağımı kırdı ameliyat oldum ben kimseye demedim her bokunu sakladim konu aldatmaya gelince söyledim artık yaptığı herşeyi ben onunla şakalaştım yanlışlıkla kırdım parmağını dedi
Yolda geçsem biri baksa onun acisini bile benden çıkarıyor serfsiz her ay başka kaninlarla aldatıyor
4senedir watsaaptan engeliyim geçen dk.si yok diye aramış bir defa ben acmiyinca ben onu arıyorum evliliğimizi kurtarmaya çalışıyorum cevap vermiyor demiş

İşte bununla nasıl hayat geçer. Adam millete karşı evli olacak. Hazır evi olacak. Ama bi tarafı dışarda onun peşinde gezecek.
Değer mi bir gününü bile buna harcamaya? Bu adam ne babalık edecek ki çocuğuna? Bununla aynı evde yediğin hangi lokma sana tat verecek?
İnan ki bundan kurtul kuru ekmekten zevk alırsın

Ramazandan Ramazan'a ayni sofrada otururduk şuan ayrilsak tek fark boşanmış olucaz
En çokta ne soruma gitti biliyomusun evde sıfır koluyla geziyordum beni görünce kafasını çeviriyordu elin o**pusunun koynuna giriyor helalini açık görünce kafasını çeviriyor o kadar doluyum ki burda birazda olsa içimi döktüm hepinize teşekkür ederim

Allah’ından bulsun. Kendine herkesin koynuna girip çıkmış o… layık görüyorsa defolsun gitsin başka adamlarla paylaşıp dursun.
Sen kendini çocuğunu kurtar. Onun zaten iki yakası bir araya gelmez. Hiçbir şey için geç değil. Senin için de belki yıllar içinde kıymetini bilen biriyle bile tanışırsın.

Büyük konusmamak lazım ama bu tekrar evlenecegimi asla düşünmüyorum erkeklere zerre güvenmiyorum artık

Olmazsın. Ayrıca kimsenin ekmeğini yeme kendi ekmeğini ye derim. Gir bir işe hayatına bak. Şiddet aldatma her şey varmış neyine pişman olacakmışsın.(ben de boşandım güneydoğudayım hiç pişman olmadım)

Yanlış mı okudum ,yoksa çocuğa baban seni görmek istemiyor dediniz mi cidden?
Lütfen yapmayın, çocuklara bu tarz cümleler çok yanlış.
Babasının onu sevdiğini ama sizinle bazı problemler yaşadığını söyleyin,onun anne ve babası olmaya devam edeceğinizi vurgulayın.

Yanlış okudunuz oğlum babasını görmek istiyor bende oğluma belli etmiyorum kendi kendime içimden konuşuyorum eşimle ne yasadiysak oğluma asla bunu yansitmam babası sonuçta istediği zaman gidip babasını görebilir babasinin onu çok sevdiğini hep söylerim ona

Kusura bakmayın da yuh diyeceğim... Boynu mor gelip duşa giriyor alenen aldattım seni diyor adam..Daha ne düşüneceksin arkadaşım boşamalisin ve o çok konuşanları da yok saymalisin...Ben olsam onlara da agzinin payini veririm de neyse..Evlilik işine disaridan dahil olan herkese sinir oluyorum..Evde onlar sizinle yaşamıyor yarın bir gün ya sinir hastası olursunuz ya da düşünmekten üzüntüden kötü hastalığa yakalanırsiniz Allah korusun.. Gencecik bir hanimsin niye hayatını bu mikroba feda edeceksin..

Ben bunlari anlatigimda bana paronayak dediler benim haklı olduğumu bildi kendisine laf gitmesin diye terliyorum korkudan banyo yapamıyorum demişti halbuki bir bardağı kaldrisa neden kaldırdı anlarım onu bu kadar iyi tanıdigim için sinirleniyor

Kabul etmezler canım benim...Kendini zeytinyağı gibi üste çıkarırlar.. Allah senin yolunu açık etsin..Ailen arkandaysa kesinlikle değişirim diyerek af dileyerek yalanlarla seni kandirmasina izin verme..Kadınlar erkeklerden daha dayanıklı emin ol..Kendi paranı kazanmaya başla çocuğunla mutlu ol.inan seni guclu görünce o görmezden gel diyen karakter yoksunlari bile diyecek ki iyi ki o adamı cekmemissin..

Eltim zaten biz nisanliykende aramıza biseyler sokuyordu kayinim hep beni savunuyordu ALLAH ondan razı olsun bunları anlatınca eltim gidip eşine yalan konuşuyor altınlarını isteyip boşanacak gibi şeyler söylüyordu halbuki kendiside eşini bosatip öyle evlendi ALLAH a havale ettim hepsini ben mutlu olayım uzak olsunlar

Canım benim kardeşim şuan sizinle aynı durumda ama kesin kararını verdi ve bizlerde arkasındayız kesin boşanıyor . Yeterince ezilmişsin neyin pişmanlığını yaşıyacaksın yahu ,parasız kalmaktanmı korkuyosun . Kuru ekmeğini ye huzurlu yaşa

Hangi hadsiz demiş ki koca ekmeği minnetsiz diye ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…