Boşanma süreci

Oğlum evde hep gece uyanir ağlardı korkudan şuan annemlerdeyim o kadar huzurlu uyuyor gülmeyi gördü burda

Çocuk bunun normal bir eş ilişkisi olduğunu sanarak büyüyecek, kendi ilişkisinde de tatbik edecek. O dayan düzelir diyenler bu sefer armut dibine düşer, cinsini sevdiğim cinsine çeker diyecek. Elalemde laf bitmez elalem ağzı ile yaşanmaz.

Asla dönmek istemiyorum sadece gelecekle ilgili kaygılarım var çevremde bana çok söylediler bir çocuk daha yap eve bağlanır iyiki dinlememisim kimseyi böyle biri olduğunu bilseydim evlenmezdim kendini bana çok farklı tanıttı dünyada bir ben varmışim gibi his ettirdi bide kalkıp 2/3 çocuk yapicam

Evet hep anlatıyorum göz yaşları içinde babasının yaptığının yanlış olduğunu onun hiç bir kadını hayvanı inciltmemesini söylüyorum eşimde ailesinden böyle görmüş oğlumu asla onlara benzetemem

Aslında

aslında yine aynı sorunu madden ve manen şimdikinden daha mı iyi olur daha mı kötü olur çocuk için?
Ben işe giricem oğluma çok iyi bakicam inşallah
10 gündür burdayım daha bir kere çocuğu görmek istiyorum demedi sadece oğlum babasını özlüyor bende belli etmiyorum ama kızıyorum baban seni görmek istemiyor isteseydi iki dk yol gelirdi soyelseydi ben gonderirdim zaten manevi o konuda sıkıntılıyim

Iyi bir eş olmayan birisi iyi bir baba mı olacak ? Size yaptığı herseyi oğluna da yapar ayrıca yapmasa bile oğlu bunu seyrederek gün gelince babasına dönüşür cocuklar söylediklerimizi değil gördüklerini öğrenirler. Ayrıca evladım için katlanıyorum olayına ben nedense inanmıyorum maddi gücünüz yoksa çalışacak gücünüz yoksa bilmiyorum temel sebep bu galiba

Sadece düzelir diyorlar destek olmuş gibi konuşuyorlar sadece

Keşke ilk başta bosansaydim da anksiyete panik atak okb bunları yasamasydim şuan istedigim tek şey bunlardan kurtulmak tabiki eşimden de

Keşke ilk başta bosansaydim da anksiyete panik atak okb bunları yasamasydim şuan istedigim tek şey bunlardan kurtulmak tabiki eşimden de
Öyle düşünme Demek mi böyle olması gerekiyordu. Belki bu sayede tam olarak bitirdin kafanda. Keşkelerin olmayacak. Ne demişler geç olsun güç olmasın. Artık geçmişe değil geleceğe odaklan

Öyle düşünme Demek mi böyle olması gerekiyordu. Belki bu sayede tam olarak bitirdin kafanda. Keşkelerin olmayacak. Ne demişler geç olsun güç olmasın. Artık geçmişe değil geleceğe odaklan
Eşime dedimki kendime bişey yapmaktan korkuyorum böyle düşünceler geliyor aklıma bana ne dedi biliyomusun
Git kendini balkondan at bende senden kurtulayım bı adam geçen sene kendini ö***rdu yaptı kurtuldu bu hayattan diyor nasıl yapmış hepsini anlattı bana yol gösteriyor şer*siz

E diyorsun işte şerefsiz. Bu adam mı insafa gelecek de sana iyi bir hayat sunacak. Bunun inadına yaşayacaksın. Bunun inadına mutlu olacaksın

Bazıları varken bile olmuyor malesef. Hergün mutsuz bir anne görmektense mutlu bir annenin sevgisiyle beslenmesi ona daha iyi gelecektir. Diğer türlü hem anne hem baba bedensel olarak yanında olsa bile duygusal olarak eksik olacaktı. Şimdi işler daha da farklı. Zor bir süreç ama geçer. Neler neler geçmedi ki

Bu durumunuz evlenmeden önce de var mıydı yaniöşiddet hakaret küfür .. bende kısa zaman önce konu açtım nişanlımdan ayrıldım şiddet hakaret küfür ve ihanet vardı şimdi sizin konunuzu okuyunca kendi yaşadıklarımı yaşamış gibi okudum tek fark evli değilim çocuk yok. Çok zor zamanlarsan geçiyorum ama sanırım böylesi daha iyi. Aynı evinde içine girince saha da berbat olurdu.

Kıskançlık çok vardı tartisiyorduk devamlı bu yüzden
Keşke bende sizin gibi o zaman ayrilsaydim

Bide boşanmak istemiyormuş bir şans daha istiyormuş
İster tabi. Afedersin hakaret etmek için demiyorum ama bulmuş kendine göre saf birini. Ne yapsa evde ne etse evde. Böyle şansı kim istemez?
Bilemiyorum sen değişeceğine pişman olduğuna inanıyor musun?
Yaptığı şey 1 tane değil ki pişman olsun. Hangi birinden pişman olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…