Boşanma sonrası psikoloji

nerizumra5506

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2024
3
0
35
Merhaba hanımlar yeni üye oldum boşanma aşamasındayız ve net olarak boşanacağız ben ailemin yanindayim o da ailesiyle aynı binada yaşiyorduk zaten. İkimizin de ikinci evliliği bizim evliliğimizdeki sorun tamamen onun kızına ve ailesine aşırı düşkünlüğü beni ve kızımızı 2 plana atması. Kızına olan aşırı düşkünlüğünü anlıyorum elimden geldiği kadar da destek oluyorum ama ona yetmiyor her fırsatta annesi yok ben daha çok ilgilenmeliyim diyordu fazlasıyla yapıyordu da zaten ama benim de ilk evliliğimden 3 kızım var bana gelince nasip Kader alışırsın diyor. En son bana seninle yalnız biseyler yapamam her gittiğimiz yere de götürmek zorundayım dedi artık bana ilgi ve değer vermediğini net bir şekilde gösterdi sadece şunu merak ediyorum sizce bu kendimi değersiz hissetmem hiçbir şey yapmak istemem ve umutsuz olmam ne kadar sürer en hızlı nasıl başa çıkabilirim. Çünkü İlk zamanlar bana aşırı değer veriyordu çok ilgileniyordu o evden çıkana kadar da sevdiğini söylüyordu şimdi ben kızımız için bir şans daha verelim diyorum bana sensiz mutluyum ve seni sevmiyormuşum diyor bu da beni çok incitti ne yalan söyleyeyim. Benim gibi sorun yaşayanlardan destek istiyorum ( lütfen anlayışlı olun ) şimdiden teşekkürler

X