Boşanma sebebiniz neydi

Yani... Manipülasyon manipülasyon.... Çocuk yapıp sizin iyice kanatlarını kırmak istiyor.

Seven insan, sevdiğine hapishane hayatı yaşatmaması gerektiğini bilir.

Ortada bir sorun varken, o sorunları çözmeden başka konuları açmaz. Mesela bebek. Yani siz hapishane hayatı yaşıyorsunuz, beyefendi baba olmak istiyor. Bu ne kadar sağlıklı ve doğru? Hiç mi canınızı acıtmıyor bu durum? Gene sizin isteklerinizi yok sayarak kendi arzularından bahsediyor.

Ayrılmak istemiyorsanız, evet ben ayrılmak istemiyorum deyip ona göre yol haritası çizin.

Kendi öldüreceğine sana baskı yapmayı bıraksa? Her kavgayı ailelere taşımasa? Hiç demiyormusun çocuktan önce senin duzelmen lazım, ben bu şekilde yaşayamam diye? Terapiye gidecektiniz en son ne oldu o iş?

Kalakaldım derken? Neden çocuk istediğini biliyorsun, ne diye kalakalıyorsun? Herkesin çocuğu olmuş özeniyomuş, bu ne şeker isteyen kendini yerlere atan bebeler gibi, hiç mi soğumuyon sen bundan?

Ben ayrılmak istiyorum dünkü halinden de etkilenmedim. Ama bi an yapar mı acaba diye aklımdan da geçirmedim değil kocaman adam gerçekten ağladı fikrim değişmedi. Bu sabah da zorla sarıldı hiçbişey olmamış gibi yapıyo yine. Evet benim arzularımı yok sayıyo

Kalakaldım derken? Neden çocuk istediğini biliyorsun, ne diye kalakalıyorsun? Herkesin çocuğu olmuş özeniyomuş, bu ne şeker isteyen kendini yerlere atan bebeler gibi, hiç mi soğumuyon sen bundan?
Çok soğudum çokk ondan ailesinden koptum. Böyle ağlamasını beklemiyodum sadece ben sensiz yapamam diyip gerçekten ağladı

Kaç kere dedim hem de sen biz bu haldeyken çocuk diyosun dedim.saçmala ne çocuğu önce biz düzelelim dedim. Millete özeniyorum her ailede oluyo böyle kavgalar sen büyütüyosun dedi. Ağlıyodu. Sonra ben dedim ki bak benle mutsuzsun sen de kendine göre birini bulsan çok daha mutlu olursun eminim dedim iyice kendini kaybetti adam kendimi öldürürüm diyip ağladı

Çok soğudum çokk ondan ailesinden koptum. Böyle ağlamasını beklemiyodum sadece ben sensiz yapamam diyip gerçekten ağladı
Belli oluyor nasıl soğuduğun. Ay beni çok seviyoo olmuşun iki ağladı diye de poposu sıkıştı ona ağlıyo. Kan kustururken hiç ağlamıyodu. Çalışmak istıyorum de bakalım kim ağlıyo o zaman.

Çocuğun yoksa sevin ve hemen ayrıl bence baba evine dönemem diyosan 1+1 ev tut çalış hayatını yaşa bebeğin olsa parka bile gidemeyecek misin

Ayy deli oldum konuyu görünce. Ara sayfaları görünce okumadım. Sadece ilk ve son sayfayı okudum.

Adam seni sevmiyor kardeşim. Sevgi böyle bir şey değil. Ayrılırsan sensiz yapamam falan da hikaye. Kendini öldürmez. Kim kendini böyle bi sebepten öldürür ki mal mı bu adam. Bunlar hep seni vazgeçirmek için manipülasyon şekerim. Ağlamalar sensiz yapamamlar falan senin vicdanına oynuyor.

Boşanmak için bence gayet de yeterli bir sebep. Git ailenle konuş, ailene giderken de izin alma. Babana de baba de keşke seni dinleseydim sen haklıymışsın ben ayrılmak istiyorum nolur bana destek ol de. Ayrılığın yolunu yap. Aile desteğini de al.

Sakın çocuk mocuk da yapayım deme. Yaşın küçüktür muhtemelen. Karşına ne güzel insanlar çıkar. Hiç de üzülme

Etrafımda görüp duyuyorum bazen. Toksik ilişkiden çıkan kadınlara bi güncelleme geliyor resmen. Güzelleşiyorlar, yüzlerine can geliyor.

Allah yardımcın olsun kardeşim. Umarım hayatın güzel olur bundan sonra. Sen yeterki boyun eğme ve dik dur

Sorsan ne olcak ki yalan mı yok , benimki evlenirken güya söz vermişti abime eşime ne annem ne de başkaları karismaz diye ama o kadar haksızlık yaşadım ki sikayet edince de bide sanki dövüyorlar mı diye dalga geçiyor adam

Ben de çok etkilenmedim zaten çünkü baktı ben ayrılmakta kararlıyım son kozunu oynadı. Biliyo ne kadar duygusal olduğumu. Rabbim inşallah hakkımda hayırlı olan neyse onu benim için kolaylaştırsın. Ailem uzakda şehir dışında cuma günü gelcekler bekliyorum konuşcam. Annemle babamda aynı zihniyette ler idare et falan yapıyorlar çevreden çekiniyo lar boşanınca sana da kusur bulurlar diyolar. Ama abim arkamda babamla ben de konuşurum diyo buraya kadar gelip de eğer geri dönersen eşine beni kaybedersin diyo abimde. Sonuçta abim benim kötülüğümü istemez. O da bu kadar ısrarcı ki anlamış neyin ne olduğunu

Aynennn bana da öyle diyo napıyolar sana öte git mi diyolar şöyle böyle. Bazen boşandıktan sonra boşluğa düşme hissi korkutuyor beni o süreçte de pskiyatriden yardım almayı düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…