Boşanma sebebiniz neydi

Bunu anladım abimi çağırmamın sebebi de oydu kendisi de neyin içinde olduğumu görsün bana hak versin diye. Ben ayrılacağımı biliyorum zaten ama pat diye olmuyo işte her şey süreç istiyo
Terapisti bile zaman kazanmak için kabul etti. 2 haftaya kendini yerlere atmaya başlar her şeyi yapıyom daha ne istiyon diye sanki bişey değişmiş gibi. Sen de yaşayarak göreceksin yapacak bişey yok. Senin de içinde hala belkiler var. Terapist işe yaramayınca umarım ölür o belkiler.

P periperi06 adama blof yapmaktan vazgec. Yapmayacagin seyleri -mış gibi yapma. Esin bu bloflerin farkinda ve seni iplemiyor, kayinvalidende ayni. Maveranin konulari var burda ac hepsini oku. Bosanma lafindan vazgec artik. En azindan disari cikabilmenin yollarini ara bu konuda esini ikna etmeye calis. Bu sefer ciddi yorum yaptim.

P periperi06 adama blof yapmaktan vazgec. Yapmayacagin seyleri -mış gibi yapma. Esin bu bloflerin farkinda ve seni iplemiyor, kayinvalidende ayni. Maveranin konulari var burda ac hepsini oku. Bosanma lafindan vazgec artik. En azindan disari cikabilmenin yollarini ara bu konuda esini ikna etmeye calis. Bu sefer ciddi yorum yaptim.
Dışarı çıkabiliyorum şu an ilk sene çıkamıyodum. Lafını ediyolar. Şimdide. Boşandığımda var yaaa ilk sana haber vercem bana sözün olsun bunun karşılığında gıcık oldum iyice

Terapisti bile zaman kazanmak için kabul etti. 2 haftaya kendini yerlere atmaya başlar her şeyi yapıyom daha ne istiyon diye sanki bişey değişmiş gibi. Sen de yaşayarak göreceksin yapacak bişey yok. Senin de içinde hala belkiler var. Terapist işe yaramayınca umarım ölür o belkiler.

Bu adam terapiste falan gitmez katip. Nasilsa periyi iplemeyecek simdilik he he demis. Pericim de terapisti kabul etti diyor. Terapist karakter mi degistiriyor? Degistiriyorsa ben de gidicem peri gibi olmak istiyorum. Sakin,uysal,vur ensesine al ekmegini.

Siz iki güne bir boşanma konusu açıyorsunuz.
Geçen gün boşanacağım deyip kaynanayla kocanıza kahvaltı hazırladınız siz.
3-5 sayfa yazıp sonra da kocanızla devam etme kararı alıyorsunuz.
Ay bu o üye mi:silah: mantıklı birisi sanıp okuyorum ben de

Ya kafam karışık sürekli konuşma ihtiyacı hissediyorum. Korkuyorum her şeyden yanlış öı yapıyorum doğru mu hiçbişeyden emin değilim hep bi kararsızlık var. Eşim her şeyi annesiyle konuşma huyunu düzeltse şu geri kafalılıktan çıksa bi her şey çok güzel merhametini sempatik hallerini seviyorum kokusunu falan seviyorum. Bir yanım düzelir mi diyo bir yanım kendini kandırıyosun diyo o yüzden hep buraya konu açıyorum sizlerle konuşmak iyi geliyor 💐
İşte adam bu sizdeki acaba düzelecek mi düzelse barışırım umudunu görüp onu besleyerek sizin yanında tutacak ömür boyu çocuğu da yaptım tamamdır öncelikle kesin karar vermeniz lazım karar veremiyorsunuz aynı şeyleri yapıp farklı sonuçlar bekliyorsunuz adam değişecek olsa çoktan değişirdi zaten ayrılıp barış yalandan tehditle laçkalaşmış kesin karar vermeniz için ne gerekiyor ne olması gerekiyor? Böcek gibi ezmişler siz bir de eğitimlisiniz lütfen silkelenip kendinize gelin

Bu adam terapiste falan gitmez katip. Nasilsa periyi iplemeyecek simdilik he he demis. Pericim de terapisti kabul etti diyor. Terapist karakter mi degistiriyor? Degistiriyorsa ben de gidicem peri gibi olmak istiyorum. Sakin,uysal,vur ensesine al ekmegini.
Bi iki zorla gidecek, bu terapist bi b.k bilmiyo deyip salacak. Ben çoğunluğun kalitesi hakkında şüpheliyim açıkçası, az bi çatışma yaşayan çiftleri kanlı bıçaklı hale getirenleri de gördüm o yüzden artık ağzıma almıyorum o lafı, kimseye terapiste git diyemiyorum, herkes ayrı ayrı gitsin çift terapisi sürpriz yumurta gibi , bu adama da hak veren bi terapist olursa şaşmam hiç.

Bi iki zorla gidecek, bu terapist bi b.k bilmiyo deyip salacak. Ben çoğunluğun kalitesi hakkında şüpheliyim açıkçası, az bi çatışma yaşayan çiftleri kanlı bıçaklı hale getirenleri de gördüm o yüzden artık ağzıma almıyorum o lafı, kimseye terapiste git diyemiyorum, herkes ayrı ayrı gitsin çift terapisi sürpriz yumurta gibi , bu adama da hak veren bi terapist olursa şaşmam hiç.

Ya bir uye vardi onun kocasina bile hak vermisti terapist hatirlarsan.

Başka bir üyenin eşi de terapistle görüşüyordu online olarak ama evde bağıra bağır konuştuğu arkadaşıydı muhtemelen. Ben bu hanımın sonunu da aynen böyle keriz yerine konulmak olarak görüyorum
Ya hahahaha bu hangi konuydu?

Bi tanesi vardı burda ailesinin poposundan ayrılmayan bi tipti, terapistten sonra iyice azıtmıştı herif.

Başka bir üyenin eşi de terapistle görüşüyordu online olarak ama evde bağıra bağır konuştuğu arkadaşıydı muhtemelen. Ben bu hanımın sonunu da aynen böyle keriz yerine konulmak olarak görüyorum

Kizlar boyle konulari okuyunca benim basima agrilar giriyor. Esim cay ister misin dedi eveeeet diye bagirdim. Noluyor ya dedim adam. En iyisi ben de terapiste gideyim. Biz burda sinir oluyoruz millet surec,empati diyor.

Ya hahahaha bu hangi konuydu?

Üye adı da veremiyorum ama şimdi tarifle mutlaka çıkarırsınız. Hani karısının hamile olduğu yalanını söyleyen bir adam vardı. Kadın da "ay canı çocuk istediği için dedi" diyebilecek kadar "naif" idi. Yanılmıyorsam bunların gurbetçi akrabaları gelip aylarca kalıyordu bunlarda. Adam aynen bu hanımefendinin eşi mantığıyla çocuğu yapıp kadını kafesleme derdindeydi. Sonra aklına aşırı parlak fikir olarak çift terapisi gelmişti kadının

Üye adı da veremiyorum ama şimdi tarifle mutlaka çıkarırsınız. Hani karısının hamile olduğu yalanını söyleyen bir adam vardı. Kadın da "ay canı çocuk istediği için dedi" diyebilecek kadar "naif" idi. Yanılmıyorsam bunların gurbetçi akrabaları gelip aylarca kalıyordu bunlarda. Adam aynen bu hanımefendinin eşi mantığıyla çocuğu yapıp kadını kafesleme derdindeydi. Sonra aklına aşırı parlak fikir olarak çift terapisi gelmişti kadının
Şiddet gördüğü için boşanıyordu en son. Herkes çok şaşırmıştı tamam adam abuktu az ama şiddet gösterebileceğini kimse düşünmemişti. Peri bunu da aklının bir köşesine ayçiçek desenli kırlent gibi koysun.

Şiddet gördüğü için boşanıyordu en son. Herkes çok şaşırmıştı tamam adam abuktu az ama şiddet gösterebileceğini kimse düşünmemişti. Peri bunu da aklının bir köşesine ayçiçek desenli kırlent gibi koysun.

Babama dahi hiçbir konuda güvenmem ben. Nasıl oluyor da koynunda yılan gibi kıvrılan adamlara "ay nasıl oldu da şiddet gördüm bu adamdan?" diye biliyorlar anlamıyorum.

Resmen hapis hayatı yaşamak bu. Boşanmak için gayet de geçerli bir sebep. Eşin ve ailesi seni kuklaları gibi görüyor. Git diyorlar gidiyorsun kal diyorlar kalıyorsun. Böyle hayat mı geçer. Bu evliliğe devam edersen kendi benliğini kaybedeceksin ve tamamen onların şekillendirdiği bir birey olacaksın. Lütfen kurtul bu esaretten.

X