Boşanma davası devam ederken yeni ilişki

Boşanma davası devam ederken yeni biriyle sevgili olur musunuz?

• Evet

OY: 13 10,9%
  • Hayır

OY: 109 91,6%

• Ankete Katılan
    119
Boşandıktan sonra bi daha evlenmeyi düşünmek mi?

Bu kadar çabuk mu ? Kendinizden önce düşünmeniz gereken 2 çocuk varken üstelik. Hele hele gündem çocuk cinayetiyle kaynarken

Önce bosanilmali ondan sonra başkası düşünülmeli.Hadi son onda belki boşanmaktan vazgececeksin
İnsan kendisine yapılmasını istemediğini karşısındaki kişiye yapmamalı.

Açıkçası dava sürüyorsa bile taraflar hala evlidir evliyken yeni biriyle birlikte olmak yasal olarak sadakatsizliktir. Tabii bu bosanma davasi 3 4 sene surduyse kisinin yeni birine hazir olmasi kabul.edilebilir olsa da hukuken hala evlidir. Once bosanip kendini iyilestirmek sonra yeni iliskiye baslamak her acidan daha saglikli

2 buçuk yıl sürmüş.. yasal kısmından ziyade duygusal, etik yönlerini düşündüm

Çocuğum yokken sevgili oldum biriyle.
Çocuğum olsaydı da durum değişmezdi çünkü boşanma davası yıllar sürdü. Kimse kimseye sadakat beslemez 3,5 yıl.

Çocuğum yokken sevgili oldum biriyle.
Çocuğum olsaydı da durum değişmezdi çünkü boşanma davası yıllar sürdü. Kimse kimseye sadakat beslemez 3,5 yıl.
Sadakat olarak düşünmüyorum zaten, bahsi geçen konuda 2 buçuk yıl bile surmemis dava ve 2 çocukla aldatılmış olan bir kadin olsam önce çocuklarıma ve kendime odaklanir, boşanma sürecinin bitmesini beklerdim açıkçası.

İşte o süre kısmı önemli bir kilit nokta.

Kesinlikle boşanıp uzun bir süre geçtikten sonra yeni bir ilişkiye başlarım

Şuan incindiğiniz için karşı cinsin size yaklaşımı ruhunuzu okşuyordur
belki acınızı hafifletiyor ama doğru zaman değil bana göre...

Adam yara bandı olmayı kabul etmiş gibi
Peki boşanma aşamasında olduğunuzu biliyor mu bu kişi ?

Konudaki kişi ben değilim ama adam biliyordu davanın devam ettigini..

Konudaki kişi ben değilim ama adam biliyordu davanın devam ettigini..
Ben ilk sayfayı okuyarak yorum yaptım
Devam ettiğini biliyorsa tek amaç cinselliktir

Tekrar barışmak istediğini belirtmişsiniz
Eski eşiniz hiç güvenilir gelmedi bana
Hiç arkaya bakmayın önünüze bakıp devam edin
Eski eşinizden hiç bir şey olmaz
İyi ki kurtulmuşsunuz

Boşanma aşamasındasınız ve aldıtılmışsınız bu durumu yaşarken nasıl birine güvenip de ilişki yaşamayı düşünüyorsunuz. Bana kalırsa siz şuan duygusal bir boşluktasınız o yüzden bir ilişki yaşamak istiyor olabilirsiniz. Ama iki çocuğunuz olduğunu ve gerçekten ilişki yaşamak istediğiniz kişi çocuklarınızı kabul edecek mi eğer çocuklarım mutsuz olursa bn ne yaparım diye bunları detaylı bir düşünmelisiniz bana kalırsa

Karşı taraf bunu davada ispatlarsa , davanizda haklı olsanız bile kaybeder sadakatsiz davrandığınız için haksiz olursunuz. Kesinleşme şerhi çıkmadan siz boşanmış sayılmazsınız.

Siz bu eski eşin sevgilisyle mahkemelik olmadınız mı? Size bir sürü iftlra atıp davayı da kazanmadı mı? Hatta dava sürecini de burada paylaştınız ve çok canınız sıkılıyordu. Benimle barışmak istiyor derken şaka yapıyorsunuz değil mi? Bu adam ölse cenazesine bile gitmemeniz gerekir.

2 cocukla bi nefes alin bi durun ne evlenmesi daha bosanmadan pes!!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…