Boşanma davası devam ederken yeni ilişki

Boşanma davası devam ederken yeni biriyle sevgili olur musunuz?

• Evet

OY: 13 10,9%
  • Hayır

OY: 109 91,6%

• Ankete Katılan
    119
Sadakat yükümlülüğünüz devam ediyor, şu an yasal olarak evli bir kadınsınız ve böyle bir durumda çok ciddi kayıplar yaşarsınız. Evlilik planı da nasıl yapıyorsunuz hiç anlamadım, avukatınız boşanma kararı kesinleşene kadar geçecek süre konusunda sizi bilgilendirmedi mi? Yıllar sürüyor çünkü

2 cocukla bi nefes alin bi durun ne evlenmesi daha bosanmadan pes!!!!
Üyenin çocuğu yok, eski eşinin beraber olduğu kadının çocuklarından bahsediyor. Durduk yere ne alakaysa bu kadın açısından soruyor. Yanlış bilmiyorsam yine bu kadınla aldatılmıştı.

SiriussY konunuzu güncelleyin, herkes siz olduğunuzu sanıyor.

Boşanma aşamasındasınız ve aldıtılmışsınız bu durumu yaşarken nasıl birine güvenip de ilişki yaşamayı düşünüyorsunuz. Bana kalırsa siz şuan duygusal bir boşluktasınız o yüzden bir ilişki yaşamak istiyor olabilirsiniz. Ama iki çocuğunuz olduğunu ve gerçekten ilişki yaşamak istediğiniz kişi çocuklarınızı kabul edecek mi eğer çocuklarım mutsuz olursa bn ne yaparım diye bunları detaylı bir düşünmelisiniz bana kalırsa

Karşı taraf bunu davada ispatlarsa , davanizda haklı olsanız bile kaybeder sadakatsiz davrandığınız için haksiz olursunuz. Kesinleşme şerhi çıkmadan siz boşanmış sayılmazsınız.

2 cocukla bi nefes alin bi durun ne evlenmesi daha bosanmadan pes!!!!

Sadakat yükümlülüğünüz devam ediyor, şu an yasal olarak evli bir kadınsınız ve böyle bir durumda çok ciddi kayıplar yaşarsınız. Evlilik planı da nasıl yapıyorsunuz hiç anlamadım, avukatınız boşanma kararı kesinleşene kadar geçecek süre konusunda sizi bilgilendirmedi mi? Yıllar sürüyor çünkü
Konudaki kadın ben değilim..

Siz bu eski eşin sevgilisyle mahkemelik olmadınız mı? Size bir sürü iftlra atıp davayı da kazanmadı mı? Hatta dava sürecini de burada paylaştınız ve çok canınız sıkılıyordu. Benimle barışmak istiyor derken şaka yapıyorsunuz değil mi? Bu adam ölse cenazesine bile gitmemeniz gerekir.
Hayır, eski eşimin eski eşiyle mahkemelik olmuştuk. Adamdan boşandım, bambaşka şehre gittim ne eski karısından kurtuldum şimdi bi de sevgilisi cıktı..
Adam birilerinin canını yakıyor onlar da dönüp dolaşıp beni buluyor

Üyenin çocuğu yok, eski eşinin beraber olduğu kadının çocuklarından bahsediyor. Durduk yere ne alakaysa bu kadın açısından soruyor. Yanlış bilmiyorsam yine bu kadınla aldatılmıştı.

SiriussY konunuzu güncelleyin, herkes siz olduğunuzu sanıyor.
Aslında durdur yere değil, aylardır barışmak istiyordu eski eşim ama sevgilisi benimle görüşmek istediğini öğrenmiş sanırım sosyal medyadan beni buldu.

Aslında durdur yere değil, aylardır barışmak istiyordu eski eşim ama sevgilisi benimle görüşmek istediğini öğrenmiş sanırım sosyal medyadan beni buldu.
Mahkeme sürecinizi ve ne kadar üzüldüğünüzü yıprandığınızı ben bile hatırlıyorum. Umarım barıştık diye gelip konu açmazsınız burada.

Şu anda eşinizde olmayıp yeni kişide olan özelliklere aldanıyorsunuz. Yani gözünüzden kaçan bir şeyler olacaktır illa ki. Bence sabırlı olun. Daha birinden tamamen kurtulmadan diğerine tutunmak bağımlı kişilik de olabilir. Destek için hemen bir eş profili istemeyin.

Mahkeme sürecinizi ve ne kadar üzüldüğünüzü yıprandığınızı ben bile hatırlıyorum. Umarım barıştık diye gelip konu açmazsınız burada.
Evet, o süreç beni cook etkilemişti, çok şükür bitti kurtuldum o kadından.
Eski eşim barışmak için yazdığı dönemlerde ne yalan söyleyemem bi an düşündüm ama o kadar çok yalanını öğrendim ki bundan sonra asla olmaz

Beni aldatan bir erkekten henüz kurtulamadan başka bir insana güvenmek mi, korkunç! Ayrıca iki çocuk var, yine bir başkasına güvenmem mümkün değil. Ben bakıcıya bile güvenmeyip bebeğime sadece annem bakabilir şartı koştum eşim bebek istediğinde, bşr başka adamla aynı ev mi, büyük konuşmayayım ama asla...

kadının davası mı 2.5 yıl sürmüş?
sizinki mi sürdü anlamadım tam orayı
kadınınsa 2.5 yılda yeni birini tanımaya çalışmasını ben tuhaf bulmadım.
eski eşinize gelince zaten yazdıklarınızdan anladığım sicili kabarık.

Boşandıktan sonra bile düşünmem! Biraz dinlenip kafam dağılmalı. Yaşadıklarımdan dersimi çıkarmalıyım. Ve en önemlisi de çocuklarım. Onlarla aynı evi paylaşmaya kimseye layık görmem ki aynı durumdayım layık da görmüyorum kimseyi.

kadının davası mı 2.5 yıl sürmüş?
sizinki mi sürdü anlamadım tam orayı
kadınınsa 2.5 yılda yeni birini tanımaya çalışmasını ben tuhaf bulmadım.
eski eşinize gelince zaten yazdıklarınızdan anladığım sicili kabarık.
Kadının davası.. yeni birini tanımaya bisey diyemem ama sevgili olup evlilik planları yapmak normal gelmiyor bana.
Eski eşe gelince, zaten sorunlar vardı ama ayrıldıktan sonra sicili dolmuş taşmış artik

Boşandıktan sonra bile düşünmem! Biraz dinlenip kafam dağılmalı. Yaşadıklarımdan dersimi çıkarmalıyım. Ve en önemlisi de çocuklarım. Onlarla aynı evi paylaşmaya kimseye layık görmem ki aynı durumdayım layık da görmüyorum kimseyi.
Ben de öyle düşünüyorum, boşanmak zaten zor bir surecken aldatılmak çok çok daha ağırdır. Böyle bu durumda hemen birini bulup evlilik planı yapmak bana sağlıklı gelmiyor. Hele ki böyle bi durumda insan kendinden önce çocuklarını düşünmeli

İşin etik ahlak sosyolojik olarak olumsuz durum oluşunu kenara bırakarak söylüyorum; dava esnasında biri ile olduğunu eş kişisi bir şekilde duyar eder ve kanitlarsa ( düşman cok) kusurlu duruma düşer . Eşi tazminat dahi talep edebilir .

Belki de karşınıza inandığınız biri çıkmadı.
6 ayda bulan inanıyor mu sizce ? Ha inanmak , güvenmek konusuna gelince çocuğumun babası umduğum gibi çıkmamış, bu devirde tabiki de en iyisi olsa da inanmam. Zaten inanacak olsam hayatıma alır, şans verirdim. Mesele zaten inanmamak ve güvenmemek.

Merhaba hanımlar..

Merak ettiğim bir konu var, mesela boşanma davanız devam ederken yeni biriyke sevgili olup(tanımaya çalışmak demiyorum), evlilik planları yapar mısınız??

Not: Boşanma sebebiniz aldatilma ve 2 küçük çocuğunuz da varken

Güncelleme: Konudaki kadın ben değilim.
Yapmam . Birinden ağzım yanmış zaten ikinciden olabildiğince uzak dururum hele ki 2 çocukla hele ki boşanmadan ne gerek var Allah aşkına

X