Boşanma aşamasındayiz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bakin benim vicdan duyduğum yalan söylemem yemek mevzusu konusunda 2 3 ay yalan söyledim. Bu yüzden vicdanım hiç rahat değil

Onlara ne senin yalanından ?

Yo dümdüz barışmak istiyorsun umrunda olmaz normalde.

Vicdanlı biri olsan böyle birinden çocuk yapmazdın çocuğunun rızkını kumara yatırmazdın geç bunları

Onlara ne senin yalanından ?

Yo dümdüz barışmak istiyorsun umrunda olmaz normalde.

Vicdanlı biri olsan böyle birinden çocuk yapmazdın çocuğunun rızkını kumara yatırmazdın geç bunları
Adam öyle bir adam ki şuraya gelsin hepiniz herkes melek dersiniz öyle ki sürekli kendimi suçlu hissettm bu evlilikte. Kumar konusunda da ne deseniz haklısınız

Adam öyle bir adam ki şuraya gelsin hepiniz herkes melek dersiniz öyle ki sürekli kendimi suçlu hissettm bu evlilikte. Kumar konusunda da ne deseniz haklısınız

Yo demeyiz kendi kedinize herifi tanrılaştırmışsınız

Ana kuzusu hırsız kumar oynayan esrar içen karısına borç takan herifi biz ne yapalım?

Çık sen de bu herifin karakterinden de borcu düşün borcu

Yok bana yalancı dediler yok bana o.pu dediler alooo borç var borç

Çekişmeli boşanma davası açtım. Bu adamın şuan rahat ırak da 80 90 bin maaşı var 15 kızıma 15 bana nafaka talebinde bulundum altınların hepsine altın davası açtım. Maddi manevi tazminat da bulundum bu adamın içeride tazminatı var 600 bin kadar serk koydurdum. Bu adamın esrarını pqvyonunu ispatlayabiliyorum kumarini da . Ama malesef ki kendisi de benim oynadigimi isptlar ve o yalan mevzusundan dolayı endişelerim var dava sürecinde korkulrim var

Hayatta 30 k nafaka bağlanmaz. Avukatınız dandikmiş.

Ah güzelim sende de akıl yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…