Boşanıyoruz..LÜTFEN okuyunuz ben nerde hata yaptım ki?

Çok teşekkür ederim. Insallah daim olsun.
Güzel dileklerin için cok cok tesekkur ederim.
Tabiki evlenmek en önemlisi demiyorum asla. Ama neden saçma birisi için kendi hayatımı kısıtlayayım diyorum her zaman. :)
Kimse icin hayatindan vazgecmeye degmezmis ben bunu ogrendim ki sende bunu biliyorsun zaten yasadiklarindan dolayi ins hersey guzel olucak diye umutla hayatimin kaptani oldum bundan sonraai icin ins cok mutlu oluruz:)

Boşanın hemen. Boşanmak için de 1 yılı beklemenize gerek yok. ben 10. ayımda boşandım.
Anlaşmalı boşanabilirsiniz. iyi bir avukat bulun.

Boşanın hemen. Boşanmak için de 1 yılı beklemenize gerek yok. ben 10. ayımda boşandım.
Anlaşmalı boşanabilirsiniz. iyi bir avukat bulun.
1 yili beklemek zorunda oldugumu soylemisti avukat cekismeli baslar y sonra 1 yil olunca istersen anlasmaliya donebilirsin dedi bana zaten 17 gun var 1 yil olmasina sen neden bosandin ozel degilse hayatimizin en guzel olmasi gereken kisimlarinda aldığımız darbeye bak ya

1 yili beklemek zorunda oldugumu soylemisti avukat cekismeli baslar y sonra 1 yil olunca istersen anlasmaliya donebilirsin dedi bana zaten 17 gun var 1 yil olmasina sen neden bosandin ozel degilse hayatimizin en guzel olmasi gereken kisimlarinda aldığımız darbeye bak ya
Avukatınız saçmalamış bence neden 1 yılı bekleyeyim ki ? 10. ayım da boşadı benim avukatım beni. Aile birliğinin temelinden sarsılması olarak açılan dava da anlaşmalı olarak protokol imzalayıp boşandık.
Aldatıldım ben. boşandık.. 3 yılı geçti bitti gitti :)

1 yılı doldurmayan evlilikler de eşlerin anlaşmadığı kusurlu olduğu ispatlanabiliyorsa ve 2 taraf anlaşıyorsa boşanma gerçekleşiyor. hayır ben kendim boşandım ordan biliyorum :) Avukatınız pek uğraşmak istememiş olabilir 1 yıl dolsunda uğraşmadan bitsin diye.. Keşke araştırsaydınız biraz. umarım iyi bir avukattır.
Hakkınızda hayırlısı olsun

Avukatınız saçmalamış bence neden 1 yılı bekleyeyim ki ? 10. ayım da boşadı benim avukatım beni. Aile birliğinin temelinden sarsılması olarak açılan dava da anlaşmalı olarak protokol imzalayıp boşandık.
Aldatıldım ben. boşandık.. 3 yılı geçti bitti gitti :)
Al bir pislik daha kalitesiz insan ya nefrer ediyorum bu tarz insanlardan niyeti bozuk pislik dedigini dikkate alicam olmadi baska bi avukatla daha goruseyim kurtulmussun ve gercekten bizim gibi dik duruslu insanlar cogalsin peki hayatini duzene soktun mu o pisligin ne halde oldugunu biliyor musun

Al bir pislik daha kalitesiz insan ya nefrer ediyorum bu tarz insanlardan niyeti bozuk pislik dedigini dikkate alicam olmadi baska bi avukatla daha goruseyim kurtulmussun ve gercekten bizim gibi dik duruslu insanlar cogalsin peki hayatini duzene soktun mu o pisligin ne halde oldugunu biliyor musun
Hayatım suan o kadar mükemmel ki bazen iyi ki aldatıLmışım diyorum :) üstelik biz 5-6 yıllık flört hayatından sonra evlendik yani maalesef insanları tanıyaMıyorsun. Şuan tekrar evliyim 2 yıllık başka biri ile tabi 😂
İlk 7-8 ay çok zorlandım tabi psikolojik destek aldım vs benim durumum biraz daha ağırdı aldatıldım kız bana ulaştı resimleri çarşaf çarşaf önüme geldi vs kız la görüştükten sonra direk babamın evine döndüm senden boşanıyorum diye mesaj attım sonra bitti zaten :) 2. Mahkemede boşandık biz ilkinde boşamadı 2. Mahkemeyi 1,5 ay sonraya erteledi. Onda da zaten aldattığını itiraf etti aldattım pişmanım dedi boşandık 😀

Keske hic yasanmasaydi neyse ki kurtuldum erken gordum
Bak bu düşünce ile ilerle her zaman. Bu adamın borçları hiç bitmezdi, hatta hapis bile yatabilir. Bir de böyle bir evliliğin üzerine çocuk olsaydı çok daha zor olurdu, çünkü sürekli yüz yüze gelmek zorunda kalacaktın. Zararın neresinden dönersen kârdır.

Hayatım suan o kadar mükemmel ki bazen iyi ki aldatıLmışım diyorum :) üstelik biz 5-6 yıllık flört hayatından sonra evlendik yani maalesef insanları tanıyaMıyorsun. Şuan tekrar evliyim 2 yıllık başka biri ile tabi 😂
İlk 7-8 ay çok zorlandım tabi psikolojik destek aldım vs benim durumum biraz daha ağırdı aldatıldım kız bana ulaştı resimleri çarşaf çarşaf önüme geldi vs kız la görüştükten sonra direk babamın evine döndüm senden boşanıyorum diye mesaj attım sonra bitti zaten :) 2. Mahkemede boşandık biz ilkinde boşamadı 2. Mahkemeyi 1,5 ay sonraya erteledi. Onda da zaten aldattığını itiraf etti aldattım pişmanım dedi boşandık 😀
yaaaa çok ama çok mutlu oldum resmen bana umut oldun cok sevındım hayatını tekrar duzene gırmesıne ve evlenmene:))) ıns bende senın gıbı ıyıkı kurtulmuşum o pislikten derım ben de psikolojık destek almayı dusunuyorum en kısa zamanda aslında ıyıyım ama genede kendımde derın yaralar acmak ıstemıyorum pekı sonradan bırıne nasıl guvendın nasıl ınandın yanı bu bana su anda mumkun gorunmedıgı ıcın soruyorum

Bak bu düşünce ile ilerle her zaman. Bu adamın borçları hiç bitmezdi, hatta hapis bile yatabilir. Bir de böyle bir evliliğin üzerine çocuk olsaydı çok daha zor olurdu, çünkü sürekli yüz yüze gelmek zorunda kalacaktın. Zararın neresinden dönersen kârdır.
kesınlıkle sureklı yuz yuzeydık cunku ekonomık olarak bıtık bı haldeydık benıde ıcerı soktugu ıcın maasımdan elıme para kalmıyordu kı kesınlıkle dogru olduguna ınandıgım seyı yapıyorum ayrıca hapıs yatabılırsın dedıgımde herkesın borcu var borcu olmayan yok dıyen bır yuzsuz vardı karsımda yanı bu cok normal bıse tabıkıde bu cok normal ama borc ıcınde evlılık yapılmaz yalanlarla yuva kurulmaz ve herseyden ote planlar kurularak evlılıge baslanmaz kafasını taşlara vuracak ben ne yaptım dıye

yaaaa çok ama çok mutlu oldum resmen bana umut oldun cok sevındım hayatını tekrar duzene gırmesıne ve evlenmene:))) ıns bende senın gıbı ıyıkı kurtulmuşum o pislikten derım ben de psikolojık destek almayı dusunuyorum en kısa zamanda aslında ıyıyım ama genede kendımde derın yaralar acmak ıstemıyorum pekı sonradan bırıne nasıl guvendın nasıl ınandın yanı bu bana su anda mumkun gorunmedıgı ıcın soruyorum
Benim içinde mümkün değildi AsLında düşünsene 6 yıl sevgilisin evleniyorsun ve evliliğinin 4. Ayından itibaren aldatılıyorsun ve bundan haberin yok.. ve herşey sana göre mükemmel gidiyor :) istemedim çok direndim tekrar aynı seyleri yaşamaktan korktum. Elalem ne der diye düşündüm o elalem herşeye laf ediyor ya 😬 ama Benim asıl düşündüğüm eşimin bekar olması idi yani ilk evliliği daha önce evlenmemiş olması idi . Yani oldu bir şekilde zor oldu ama oldu :) eşim inandırdı beni herşeyin güzel olacağına bana herşeyi unutturacağına öyle de yaptı :) şuan eşim benim herşeyim keza bende öyle . Hasta olurum sabaha kadar gözünü kırpmaz bir şey yaparken bunu yapıcam demez yapabilir miyim der vs örnekler çoğaltılabilir.. yani İnan herşey bir şekilde yoluna giriyor hemde en güzel şekilde en azından benim için öyle oldu dilerim snn içinde herşey güzel olur ..

Benim içinde mümkün değildi AsLında düşünsene 6 yıl sevgilisin evleniyorsun ve evliliğinin 4. Ayından itibaren aldatılıyorsun ve bundan haberin yok.. ve herşey sana göre mükemmel gidiyor :) istemedim çok direndim tekrar aynı seyleri yaşamaktan korktum. Elalem ne der diye düşündüm o elalem herşeye laf ediyor ya 😬 ama Benim asıl düşündüğüm eşimin bekar olması idi yani ilk evliliği daha önce evlenmemiş olması idi . Yani oldu bir şekilde zor oldu ama oldu :) eşim inandırdı beni herşeyin güzel olacağına bana herşeyi unutturacağına öyle de yaptı :) şuan eşim benim herşeyim keza bende öyle . Hasta olurum sabaha kadar gözünü kırpmaz bir şey yaparken bunu yapıcam demez yapabilir miyim der vs örnekler çoğaltılabilir.. yani İnan herşey bir şekilde yoluna giriyor hemde en güzel şekilde en azından benim için öyle oldu dilerim snn içinde herşey güzel olur ..
senın yaşadıgın şeylerde hiç kolay degıl ama çok sukur kı toparlamıssın çok sevındım ya ıns benım ıcınde allah guzel seyler yazmıstır gerçekten umut oldun bana allahım ıns banada ıyıkıde ayrılmısım der ınsan 6 yıl sevgılı olup sonrasında tam kavustuk derken neden aldatır kı bunun hıc bır mantıklı açıklaması yok herkes ettıgını ceker emın ol o da bırgun aldatılır pislikler galıba eger gercek olan bı sevgı varsa karsıdakı dagları da deler o sevgıyı yasatır hos ben bu evlılıge karar vermeden once benım ıcın cok cabaladıgına ınanmıstım benı gercekten sevdıgıne de cunku aılem evlenmemı ıstememıstı ve ben onları ıkna etmeye calısırken hep yanımdaydı ama sımdı bakıyorum arkama aslında o bıse yapmamıskı o sabıt durmus ben aılemı ınandırmısım oyy oyyy

Kimse icin hayatindan vazgecmeye degmezmis ben bunu ogrendim ki sende bunu biliyorsun zaten yasadiklarindan dolayi ins hersey guzel olucak diye umutla hayatimin kaptani oldum bundan sonraai icin ins cok mutlu oluruz:)
Insallah ♡

Ayni şeyi arkadasim yaşadi. Hacizliklerdi onlarda birsey alamassin dediler. Dilekceyi geri cektirip anlasmali boşandilar. Arkadasim şuan bin pişman... iyi düsünun iyi arastirin derim bisey yok deyip gecistirmeyin. Mesela benim arkadasimin esinin baskasinin uzerine arabasi varmiş.... bunu anlasmali bosaninca ogrendi.

kendı uzerıne araba vardı evlenmeden once kardesının uzerıne devretti ama ben o arabayı alamam kı yanı buna bı hakkım var mı mahkeme yoluyla bunu alabılecek mıyım kı

Zarar resmen baştan aşağı zarar! Allah kurtarmış sizi. Bundan sonra omuzlarınızdan koca bir yükün kalkacağından emin olun. Dilerim bundan sonra mutlu olursunuz...

Aynı anda birbirimize yazmışız bu arada :)
evet bende sımdı farkettım bak kımse ıcın degmez ben ne zorluklar yasadıım bu yazdıklarımın dısında aılesı konusunda da ben yalanlarına dolanlarına ragmen bu evlılık ıcın cabaladım o ıse bana halama gıdelım babama gıdelım amcama gıdelım gıyın suslen gul surat asma herkesın borcu var ye ıc gez ama para yok ama bana bakımlı ol makyaj yap derdı annesı denen kısı bana mıllet gelınlerıyle yıyo ıcıyo gezıyo mılletın gelınlerı makyaj yapıyo sen nıe yapmıyorsun derdı cunku benım yalancı bır kocam var ve senın oglun her yerı borc ıcınde ben karısı sen annesı benım canım yanıyo senın ıcınden nasıl bunlar gelıyo dıyemedım ve bu durum da onların umrunda olmadı her gıttıgımde pislik kardesı kendıne kıyafetler alır ayakkabısı kıyafetıne uymadı mı gıderler hemen ayakkabı alırlardı bı ınsan degısmez ya kabul et oldugu gıbı ya da degıstırmeye cabalama ben kabul etmedım ve bu yuzden dır dırcı cok konusan oldum ıyıkıde kabul etmedım hayatımız bızım ıcın benı aılem bır erkek ıcın yetıstırmedı sende yanlıs yapma ıkıncı sans ıstenılmez kendılıgınden hak edılır ve bunu sen farkında olmadan vermıs olursun ben her yalanına sans verdım sonuc bak su anda ortada yok

X