Boşanıyoruz..LÜTFEN okuyunuz ben nerde hata yaptım ki?

İnşallah çok sağolun. Uyuyup uyansam her şey bitse diyorum. Tükenmişlik sendromunu araştırdım da intenetten tüm belirtileri hissediyorum.
yaşarken hepimiz tükeniyoruz, hayat böyle acısıyla tatlısıyla, bugün yaşadığın acılar yarın en büyük mutluluklara kapı aralar, sen şimdi göremezsin farkedemezsin ama yaptığın hatayı tekrar etme yeter o zaman ödülünü alırsın ama zamanla hiçbir şey bir anda olmuyor

İnşallah. Sözleriz umut veriyor. Çok sağolun...

Yaşadıklarınız benim ilk evliliğime çok benziyor.
Ben iki ayda ayrıldım.
Allah'a yatın kalkın dua et gözün hemen açılmış da kurtuluyorsun.

Yaşadıklarınız benim ilk evliliğime çok benziyor.
Ben iki ayda ayrıldım.
Allah'a yatın kalkın dua et gözün hemen açılmış da kurtuluyorsun.
Sadece ben yasadim diye dusunuyorken seninde ayni seyleri yasadigini duymak sevineyim mi senin adina ve kendi adima keske yasamasaydik mi ddiye uzuleyim mi sen nasil atlattin ikincu evliligini yaptin mi aslında ben birdaha kimseye guvenecegimi ve sevecegime inanmiyorum kirginim hemde cok insanlar neden bu kadar kötü

Özelden yazışalım anlatıcam size.
Evlendim mutlu bı evliligim var.
Bebeğimi doktora götürüyoruz müsait olayım yazıcam.

Bende altınlar ahh ahh birde onlara sorsan ne kadar paraciyim o altinlar benle oglunun mus ama nedense benim istedigim degil oglunun borcu kapansin isteniyor
Eşim altınları ertesi gün bozdurmuştu düğün borçlarını bahane ederek. İstediğimde ben de sizin gibi para göz olurum kesin :))

Tabiki hukukta ve herkesin dilinde altınlar kadinin ama kadin altibi vermeyince paracı nefret ediyorum herkesten tek tasima taktigim gunluk kolyelerime kadar bozdurdum utanmadi ha bunlari satmaya ben mi o mu paracı ahh allahim sen buyuksun yarabbim sen cok büyüksün

Üzüldüm gerçekten ama dilerim çabuk toparlanirsin arkadaşım allah sana güç versin siyril onlardan sadaka falan ver kurtulcagin için

Üzüldüm gerçekten ama dilerim çabuk toparlanirsin arkadaşım allah sana güç versin siyril onlardan sadaka falan ver kurtulcagin için
Toparlanmak istiyorun hic olmamis gibi olsun hersey ama uzuluyorum kararimdan emin olsamda herkes bunu diyo kurtul ve sadaka ver nw pisliklermis de ben gorememisim ya ve ben hala o pisligin ozunde iyi oldugunu dusunebiliyorum bence benim ruh sagligina yatmam lazim

Allah bildigi gibi yapsin, sereften yoksunlar.
Zor gunler yasamissin ve 25 bin gbi bi borcta cabasi. Ama polyanadirim ben, severim boyle dusunmeyi. Sende oyle dusun ve eski mutlu kiz olmayi basar bence boylelikle.
Senin avantajin:
Dayak yemedin, canin tehlikede degil.
Kuzeninide kaziklamis anladigim kadariyla, ilerde baska bi evlilik yoluna girerken ve damat adayi bi onceki evliligin neden bitti bilmek isterse kuzenin ve diger arkadas sana en acik sahit, serefsizin birine dusun ve bosanma sebebi bu.
En onemliside cocuk olmadan bosaniyosun.

Bu 3 seyi zamanla daha cok idrak edeceksin. Ve akilli bu kizsan sukredeceksin.

Kolay birşey değil öyle düşüncelere kapılman normal inanmissin sevmissin ama sen güçlü bir kadınsın kendi ayaklarının üstünde durabilirsin ailende yanında boşver yeni temiz bir sayfa ac

Bu dediklerinin hepsinin farkindayim vw cok sukur tabikide ama uzuluyorum ya elimde degil cok sevdim inandim guvendim.bu kadar pislik biri nasil oldu nasil ama nasil rahat olabiliyo ben bu kadar hakli iken bu kadar uzuluyorum onun kafayi yemesi lazim.bence

Kolay birşey değil öyle düşüncelere kapılman normal inanmissin sevmissin ama sen güçlü bir kadınsın kendi ayaklarının üstünde durabilirsin ailende yanında boşver yeni temiz bir sayfa ac
En dogrusu temiz bi sayfa acmak zamana ihtiyacim var duzenimi kurmak icin allahim hepimize yardim etsin

Haklarinizdan cazgecmeyeceksiniz umarim. Esyalari neden almadiniz onu anlamadim.
Cok uzuldum. Neyseki gercek yuzlerini erken gostermisler. Sanki takilari alip borc odenek icin adam evlenmis. Cok gecmis olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…