Boşanıyoruz..LÜTFEN okuyunuz ben nerde hata yaptım ki?

İnşallah çok sağolun. Uyuyup uyansam her şey bitse diyorum. Tükenmişlik sendromunu araştırdım da intenetten tüm belirtileri hissediyorum.
yaşarken hepimiz tükeniyoruz, hayat böyle acısıyla tatlısıyla, bugün yaşadığın acılar yarın en büyük mutluluklara kapı aralar, sen şimdi göremezsin farkedemezsin ama yaptığın hatayı tekrar etme yeter o zaman ödülünü alırsın ama zamanla hiçbir şey bir anda olmuyor

yaşarken hepimiz tükeniyoruz, hayat böyle acısıyla tatlısıyla, bugün yaşadığın acılar yarın en büyük mutluluklara kapı aralar, sen şimdi göremezsin farkedemezsin ama yaptığın hatayı tekrar etme yeter o zaman ödülünü alırsın ama zamanla hiçbir şey bir anda olmuyor
İnşallah. Sözleriz umut veriyor. Çok sağolun...

Merhaba arkadaşlar emek verıp okudugunuz için allah razı olsun..Ben işi yerinde aile si orta sevıyede olan biriydim yanı anlıycagınız küçük dünyamın prensesiydim çok neşeli hayat dolu bir insandım ve çok aşık oldum çok sevdım oyle ki ailemı dınlemedim evlenıcem sevıyorum hayatta herşey ekonomı iş değil iki gönul bır olursa herseyı yaparız dedım onun da çok sevdıgınden emınım aslında o da çok şeyden vazgectı kendını çok değiştirmeye çabaladı ama aslında ben bılmıyordum onun hayatını o bana göstermek istediği gibi göstermiş ve bende sevgımden çok sevgımden ınanmısım..çok güzel bir düğünüüm oldu her ıkı aılenınde bahsettıgı o kadar guzeldı kı sevıyordum sevılıyordum basarmıstık bızden keyıflısı yoktu ta kı dugunden 3 gun sonra babasının arayıpta altınlarınızı bozdurun borçlarınızı odeyın dıyene kadar benım haberım yoktu ne borcu dedım bedellı askerlık ve koltuk borcu dedı dedım kı bunun ıcın altın bozdurmayalım cunku ben ıkımızın de borcumuz yok altınlar ev peşınatımız kararı ıle altınları annemın kasasına beraber göturup koymustuk bu kadar bı borc ıcın annemlere soylemeye gerek yok dedım ve uzerıme kredı cektım verdım aksam eve geldıgımde borclarıı odedın mı dıye sordum yok dedı benım sana soylemem gereken bıse var ne oldu biz evin kirasını ödemedik parayı ona verdım dünyam yıkıldı ve sonrasında kendı çabalarımla ogrendıgım 100 bın cıvarında hıcbırının benle alakası olmayan borçları ogrendım hersey ama hersey yalandı kendı ıs yerlerı vardı babasıyla beraber dugunden 10 gun once kapattılar ama borcumuz yok demıslerdı bana bu olaylar olurken babasını cagırdım ben babası bana sen paracısın altınları bozdur borcunu ode bosanacaksanda bosan sıze neyse bıze de o dedı bana ve benı bır kez olsun aramadılar ben kendı cabamla 3 ay boyunca borclarını odemye calıstım annemden 15 bın borc aldım ve en sonunda ben odemeye calıstıkca yenı borçları ogrenınce bıraktım evlerıne ıcra gıttı babası karakola gıttı ve ıhametgahını sıldırdı bana sureklı sus kabullen dır dır etme herkesın borcu var ne var bunda dunyanın sonu degıl dedıler ama ben her ay bı yalan bı borc ogrenıyordum o kadar uzun kı yasadıklarım bardagın son damlası ben 3 aylık evlıyken arkadaslarımdan borc para ıstemesı ve ozelımızı konusmasıydı ben aıleme hıc anlatmadım bunları ve en sonunda herseyı anlattım su anda annemdeyım evı bıle kaldırdılar once onlar kaldırdı 1 yıllık evlı olma suremı beklıyorum bu evlılık bıttı ama pekı ya benım yıkılan sevgım hayallerım ve benım asık oldugum adam nerde ha soruyorsanız ne hıssedıyorsun dıye kocaman bı boşluk o adamı arıyorum ama olmuş kızlar ben ne yasadım bana allah rızası ıcın yardım edın ne oluyo...şu anda arkamdan soylenen yalanları sıze anlatamam borcları bana bıraktı hıc bıse odemıyo esyaları aldılar babası herseyı bılmesıne ragmen allah muhammed hakkına bıse bılmıyordum dıyo canan butun borçları bılıyordu dıyo dır dır cı oglumun psıkolojısı bozulmus dıyo ve anlasmalı bosansınlar baskısı var bu olaylar olurken asık oldugum adam yok babası var ama ben evlenme kararını onla almıstım babası nıe ayrılmamızı konusuyo kı ben gıdıp suratına ayrılmak ıstedıgımı soyledım aılemın duydugunu benım arkadaslarıma benım le ılgılı nasıl konusur borc para ıstersın dıye saydırdım ve en son kapıdan cıkarken bana kendıne duzgun durust zengın bırını bul ve evlen dedı amın ıns dedım asansore bınene kadar benı bekledı ve ses seda yok babası var artık ..bize yazık olan sevgımıze uzulmuyor mu nasıl bı vıcdan var
Yaşadıklarınız benim ilk evliliğime çok benziyor.
Ben iki ayda ayrıldım.
Allah'a yatın kalkın dua et gözün hemen açılmış da kurtuluyorsun.

Yaşadıklarınız benim ilk evliliğime çok benziyor.
Ben iki ayda ayrıldım.
Allah'a yatın kalkın dua et gözün hemen açılmış da kurtuluyorsun.
Sadece ben yasadim diye dusunuyorken seninde ayni seyleri yasadigini duymak sevineyim mi senin adina ve kendi adima keske yasamasaydik mi ddiye uzuleyim mi sen nasil atlattin ikincu evliligini yaptin mi aslında ben birdaha kimseye guvenecegimi ve sevecegime inanmiyorum kirginim hemde cok insanlar neden bu kadar kötü

Sadece ben yasadim diye dusunuyorken seninde ayni seyleri yasadigini duymak sevineyim mi senin adina ve kendi adima keske yasamasaydik mi ddiye uzuleyim mi sen nasil atlattin ikincu evliligini yaptin mi aslında ben birdaha kimseye guvenecegimi ve sevecegime inanmiyorum kirginim hemde cok insanlar neden bu kadar kötü
Özelden yazışalım anlatıcam size.
Evlendim mutlu bı evliligim var.
Bebeğimi doktora götürüyoruz müsait olayım yazıcam.

Bende altınlar ahh ahh birde onlara sorsan ne kadar paraciyim o altinlar benle oglunun mus ama nedense benim istedigim degil oglunun borcu kapansin isteniyor
Eşim altınları ertesi gün bozdurmuştu düğün borçlarını bahane ederek. İstediğimde ben de sizin gibi para göz olurum kesin :))

Tabiki hukukta ve herkesin dilinde altınlar kadinin ama kadin altibi vermeyince paracı nefret ediyorum herkesten tek tasima taktigim gunluk kolyelerime kadar bozdurdum utanmadi ha bunlari satmaya ben mi o mu paracı ahh allahim sen buyuksun yarabbim sen cok büyüksün

Üzüldüm gerçekten ama dilerim çabuk toparlanirsin arkadaşım allah sana güç versin siyril onlardan sadaka falan ver kurtulcagin için

Üzüldüm gerçekten ama dilerim çabuk toparlanirsin arkadaşım allah sana güç versin siyril onlardan sadaka falan ver kurtulcagin için
Toparlanmak istiyorun hic olmamis gibi olsun hersey ama uzuluyorum kararimdan emin olsamda herkes bunu diyo kurtul ve sadaka ver nw pisliklermis de ben gorememisim ya ve ben hala o pisligin ozunde iyi oldugunu dusunebiliyorum bence benim ruh sagligina yatmam lazim

Allah bildigi gibi yapsin, sereften yoksunlar.
Zor gunler yasamissin ve 25 bin gbi bi borcta cabasi. Ama polyanadirim ben, severim boyle dusunmeyi. Sende oyle dusun ve eski mutlu kiz olmayi basar bence boylelikle.
Senin avantajin:
Dayak yemedin, canin tehlikede degil.
Kuzeninide kaziklamis anladigim kadariyla, ilerde baska bi evlilik yoluna girerken ve damat adayi bi onceki evliligin neden bitti bilmek isterse kuzenin ve diger arkadas sana en acik sahit, serefsizin birine dusun ve bosanma sebebi bu.
En onemliside cocuk olmadan bosaniyosun.

Bu 3 seyi zamanla daha cok idrak edeceksin. Ve akilli bu kizsan sukredeceksin.

Toparlanmak istiyorun hic olmamis gibi olsun hersey ama uzuluyorum kararimdan emin olsamda herkes bunu diyo kurtul ve sadaka ver nw pisliklermis de ben gorememisim ya ve ben hala o pisligin ozunde iyi oldugunu dusunebiliyorum bence benim ruh sagligina yatmam lazim
Kolay birşey değil öyle düşüncelere kapılman normal inanmissin sevmissin ama sen güçlü bir kadınsın kendi ayaklarının üstünde durabilirsin ailende yanında boşver yeni temiz bir sayfa ac

Allah bildigi gibi yapsin, sereften yoksunlar.
Zor gunler yasamissin ve 25 bin gbi bi borcta cabasi. Ama polyanadirim ben, severim boyle dusunmeyi. Sende oyle dusun ve eski mutlu kiz olmayi basar bence boylelikle.
Senin avantajin:
Dayak yemedin, canin tehlikede degil.
Kuzeninide kaziklamis anladigim kadariyla, ilerde baska bi evlilik yoluna girerken ve damat adayi bi onceki evliligin neden bitti bilmek isterse kuzenin ve diger arkadas sana en acik sahit, serefsizin birine dusun ve bosanma sebebi bu.
En onemliside cocuk olmadan bosaniyosun.

Bu 3 seyi zamanla daha cok idrak edeceksin. Ve akilli bu kizsan sukredeceksin.
Bu dediklerinin hepsinin farkindayim vw cok sukur tabikide ama uzuluyorum ya elimde degil cok sevdim inandim guvendim.bu kadar pislik biri nasil oldu nasil ama nasil rahat olabiliyo ben bu kadar hakli iken bu kadar uzuluyorum onun kafayi yemesi lazim.bence

Haklarinizdan cazgecmeyeceksiniz umarim. Esyalari neden almadiniz onu anlamadim.
Cok uzuldum. Neyseki gercek yuzlerini erken gostermisler. Sanki takilari alip borc odenek icin adam evlenmis. Cok gecmis olsun.

X