Boşaniyorum

canim oncelikle gecmis olsun allahim senin hakkinda ne hayirlisiysa onu versin .dunyanin sonu degil heleki onu sevmiyosan:uhm:ama goruyorumkihalen cetvelinde BIRTANEM yaziyo belkide hala seviyosun buna emin misin yani:nazar:

canım inaki ben onu untuum görmüyorum bile...:1closedeyes:
ama bana bir zararı yok dursun varsın
ayrıca cetvelimde yazsa ne olur ben onu kalbimden ve beynimden sildim artık
o sdc cetvelde yaşar bu saatten sonraKötü Kazen

Bazi şeyler Vardir Affedilmiyor
Aşk Ihanetle Bir Evde Kalamiyor
Bicak Gibi Kestin Bağlarimizi
Bir Daha Dinleyemeyiz şarkimizi

Söyle Uçurumdan Atlayan Dönebilirmi?
Söyle Kanadi Kirk Yerden Kirilmiş Uçabilirmi
Söyle Bu Aşktan Ne Kaldiki Geriye
Yaptiğinin Ne Kadari Siğiyor Bu Sevgiye

Unut Beni Unuttuğum Gibi Seni
Unutki Beni Yanindakini Aldatma
Giden Kaybedendir
Gittin Kaybettin
Bir şehir Yakinima Bile Yaklaşma.........

Sizi bu kadar kararlı oldugunuz için tebrik ederim kendiniz için en mantıklı kararı vermişsiniz a.s.

Bazi şeyler Vardir Affedilmiyor
Aşk Ihanetle Bir Evde Kalamiyor
Bicak Gibi Kestin Bağlarimizi
Bir Daha Dinleyemeyiz şarkimizi

Söyle Uçurumdan Atlayan Dönebilirmi?
Söyle Kanadi Kirk Yerden Kirilmiş Uçabilirmi
Söyle Bu Aşktan Ne Kaldiki Geriye
Yaptiğinin Ne Kadari Siğiyor Bu Sevgiye

Unut Beni Unuttuğum Gibi Seni
Unutki Beni Yanindakini Aldatma
Giden Kaybedendir
Gittin Kaybettin
Bir şehir Yakinima Bile Yaklaşma.........

Canım şu yazdıkların bile senin ne kadar güçlü bir insan olduğunu gösteriyor içindeki gücü keşfet her zaman mutluluğa yakın hüzne uzak yaşarsın umarım

:mymeka: ne demek nereye sığınıcam canım herşeye rağmen senin bir ailen var sakın böyle düşünme anne baba sen olsandı silebilirmiydin çocuğunu bir dahada dikkafalılık ederken dikkat et :teselli:seni anlıyorum tabiki mutsuz olmak için yapmadın ama bir söz var unutma gençler bilebilse ihtiyarlar yapabilse......dualarımız senle hayırlısı ne ise o olsun
geldik yolun sonuna
oysa ki tam 20 gün sonra
1.evlilik yıldönümümüzdü ne planlarım vardı
süprizler hazırlamaya başlamıştım şimdiden
ama ne mi oldu bilindik son BOŞANIYORUZ....
kendim ettim kendim buldum ne diyim hep dik kafalığım yüzünden
olmayacak bir insanla bir yuva kurmaya çalıştım çabaladım
ne oldu olan kime oldu
gidenler benden gitti sabrede ede sabır taşı oldum dün çat diye çatladım
ağlıyorum ama onun için deil babam için ailem için herkese yaşattıklarım senağlama
için ben ne kadar zayıf bir insanım dün akşam çok düşündüm
kendimi atıcaktım bi arabanın önüne kimsede dert sorun kalmıycaktı
ama yapamadım cesaret edemedim allah kahretsin ki hala yaşıyorum
hala nefes alıyorum istemiyorum ben bu hayatı istemiyorummsenağlama
ben haketmiyorum ne anamı ne babamı onlar haketmiyorlar bu acıları
biraz dinleseydim onları olmıycaktı bu evlilik herkes söyledi ama ben göremedim
bana göre deildi ama ben kör aşıktım allah kahretsin ya allah kahretsinsenağlama
etmiyorum hakkımı helal etmiyorum onun için tek bir damla gözyaşı bile dökmüyorum
ama bu zamana kdr benim gözümden akıttığı yaşlar kdr kanı aksın inş....senağlama
allahım sana havale ediyorum sen kim haklı kim haksız görüyorsun
ne yazıcam ne diycem bilmiyorum yanlış bi kelime kulnandıysam kusura bakmayın
21 yaşında dul kalmak ne demek nası olucak allahım ben napıcam nereye sığıcamsenağlama

Son düzenleme:
Yaşam hepimizin önüne istemediğimiz durumlar çıkartabilir. Eşinizden boşanmanız sizin suçunuz değil, bu yüzden kendinizi gereğinden fazla sorumlu tutmayın. Hem unutmayın ki, pek çok ailede adı konmamış olsa da, beraberlikler sadece görünüşte beraberlik, gerçekte ise durumlar çok daha kötü durumdadır. . Eğer desteğe ihtiyaç duyarsanız psikoloğa baş vurabilirsiniz. . Siz kendinizi kadın olarak ne kadar iyi hissederseniz, ailenizde o denli fazla yardımcı olabileceksiniz. Sevgiyle kalın!

canım yaşın daha küçük. önünde uzun bir ömüğr var bunlar yaşanacakmış yaşadın. önemli olan bundan sonrası tatlım. inan okurken ben kendimi tutamadım ağladım. ne olur üzülme herşeyin sonu değil. daha göreceğin çok güzel günlerin var. ilk sen değilsin boşanan yada ilk sen değilsin büyğklerini sözünü dinlemeden evlenen. üzülme bugünlerin geçecek hayat yeniden gülecek senin yüzüne. ozaman dönüp arkana baktığında ne günler geçirmişim diyeceksin. ve kendine kızacaksın ne kadar çok üzmüşüm kendimi diye. önemli olan bundan sonra atacağın adınları dikkatli atman tatlım. allah sabır versin. inşallah en kısa zamanda atlatırsın bu durumun.
biz burdayız hep seninle beraberiz.

geçmişine üzülmek yerine geleceğe umutla bak gelecek senin ellerinde. boş ver artık geçmişi. bir deneyim tecrübe olarak düşün. hiç bir şey senden daha önemli değil.ailenin kıymetini bil.

ya beni yanlış anlamayın sakın ama ben boşanmak için başvurabilen kadınlara hayranım.bu gerçekten büyük bir medeni cesaret tebrik ederim.tabiki böyle olsun istemez insan her şeyin iyi gitmesini diler insan ama olmuyosa da bırakabilmeli.tebrikler canı gönülden hemde hayatta başarılar...

Canım benim hiç haberim olmadı ya...Şimdi farkettim bu olayı..
Moralsiz gibi geldin bana o yüzden iyi misin diye sormuştum..
Şimdi okudum...:teselli: Ah ne diyeyim ben kendime...

Sen akıllı kadınsın. Ne yapacağını iyi bilirsin. Dayan ya da bekle de diyemem, ayrıl da diyemem... Kişi kendi bilir ne yaşadığını, içindeki kırgınlıkları. Sen o kırgınlıklarla başdemeyeceğini anlamışsın ki kararını vermişsin. Yolun açık olsun canım.

21 ne ki Chatlak ? Daha çok yolun var...Bundan sonraki hayatında hiç çürük tahtalara basmazsın inşallah...

Kendime çok kızdım ya...:mymeka:

kızlar hepinizin saolun beni merak etmişsiniz ben iyiyim ailemin yanındayım
yanlız kafamda bi çok soru işareti var bunlara cvp bulmaya çalışıyorum
sizede bir şey sorucam
şimdi davayı ben mi açmalıyım yoksa onun açmasını mı beklemeliyim
yani hangisinde ben avantajlı olurum

Canem bunu avukat arkadaşlarımız daha iyi bilir eminim onlar sana yardımcı olacaklardır... Tabii ki kolay değil insanın kafası çok karışık olur ne yapsam ne etsem diye... Sonuçta bu dava olaylarında da tecrübeli değiliz... İnşallah en hayırlısı olur senin için... Şeniz

Canım benim hiç haberim olmadı ya...Şimdi farkettim bu olayı..
Moralsiz gibi geldin bana o yüzden iyi misin diye sormuştum..
Şimdi okudum...:teselli: Ah ne diyeyim ben kendime...

Sen akıllı kadınsın. Ne yapacağını iyi bilirsin. Dayan ya da bekle de diyemem, ayrıl da diyemem... Kişi kendi bilir ne yaşadığını, içindeki kırgınlıkları. Sen o kırgınlıklarla başdemeyeceğini anlamışsın ki kararını vermişsin. Yolun açık olsun canım.

21 ne ki Chatlak ? Daha çok yolun var...Bundan sonraki hayatında hiç çürük tahtalara basmazsın inşallah...

Kendime çok kızdım ya...:mymeka:

canım bebeğinin mutlu haberini bozmak istemedim
nie kızıyorsun kendine
asıl ben sana kızarımben sana üzülmek yok demedim mi:1hug:

geldik yolun sonuna
oysa ki tam 20 gün sonra
ne oldu olan kime oldu
ağlıyorum ama onun için deil babam için ailem için herkese yaşattıklarım senağlama
bana göre deildi ama ben kör aşıktım allah kahretsin ya allah kahretsinsenağlama
etmiyorum hakkımı helal etmiyorum onun için tek bir damla gözyaşı bile dökmüyorum
ama bu zamana kdr benim gözümden akıttığı yaşlar kdr kanı aksın inş....senağlama
21 yaşında dul kalmak ne demek nası olucak allahım ben napıcam nereye sığıcamsenağlama

CNM BENİM üzlme desemde fayda etmez seni en çok başına gelen anlar ama anlattığın kadari ile anladığım kadarı ile sana desetek olacağım ve buradaki herkes olacak....eminim bennn...
cnm birkere ölmek hiç güsel bir kelime değil ...anneni babanı ne kadar üzersen üzzz onlar rabbimden sonra bağışlayan tek canlılar bana göre çok zor bir annenin babanın evladından vazgeçmsi ....insanlar bazen yaşayara yanlışları görürler bazılarıda çevresinin uyarması ile bende belki o çok sevdiğim sevgilimle evlenseydim 18 yaşımda dul kalacaktım ama ailem çevrem müsade etmediler ..sonra bende bişey oldu ve vazgeçtim ve şuan dünyaları değişemeyecem canımı gözümü kırpmadn vereceğim bir kocam var ve haftaya tam 6 seneyi devircez cnmm...hayat insanı çok şaşırtıyor...şuan sakin ol ve ailen sana destek olacaktır eminim cnm...onlardan başkasına sığınma bu durumda akıl veren çok olur eleştiren dilleri ile yapmasalar bile gözleri yaparlar o yüzden seni eleştirmyen gözünden akan yaşa kıyamayan tek kişiler ailen olacak..cnm madem eşin bu kadar inasnı kırmana deymedi..ağlama silken boşan ayakların üzerinde dur ailenden özür dile ama aslaa aslaaa ölemyi düşünme hayat süprizden öte bişey değil kimine kötü kimene iyi sana şimdi kötü yanını göstermiş ama yarın belki bu gözyaşlarını unutacan.....her bitiş bir başlangıçtır...:1hug::enbuyukkk:

geldik yolun sonuna
oysa ki tam 20 gün sonra
ne oldu olan kime oldu

alla alla nikin degismismi yoksa benim tanidigimmisin diycem ayip olcek eger tahmin ettigimsen ki osun galiba üzüldüm valla...ama kiymet bilmeyen adamida sallaaaaaa bah ben üle yaptim 8 senedir keyfim yerinde...

canım her şey için hakkında hayırlısı olsun! bu kadar üzme kendini daha cok küçüksün..bu kötü gecen 1 yılı unutturacak,mutlu gececek uzun uzun yıllar var önünde..inşallh bundan sonra kimse kırmaz seni..bu da bi tecrübe olmuş senin için!daha dikkatli,daha temkinli davranırsın..hayırlısıyla önündeki zorluklardan kurtulursun inşallah!

canim benim daha yeni gordum yazini sasirdim :1shok:..inan ki cok uzuldum ...:teselli:
Cok gencsin daha herseyde bir hayir vardir buna inanirim ...
Evlenmek kadar bosanmakta cok dogal ;tabi evlenirken kimse ayrilmayi dusunmez eminim sende dusunmedin ...
dedigim gibi daha cok cok gencsin daha nice kismetler cikar karsina ...:teselli:
Bundan sonra hersey gonlunce olacak canim a.s.yapabilecegim birsey olursa ben burdayim :1hug:

cok uzuldum ama bundan sonra cok mutlu olmani isterim

bir kez daha goruyoruz ki fedakarlik, sabir guzel erdemler olmakla beraber, hakedene...

ayrica bir soru sormussun dava acan taraf olmaktan cok one surecegin nedenler, senin yipranmis olman, bu bosanisin sana verecegi maddi manevi etkileri davada gostermekle avantajli olursun

Keşke o lafı duymasaydım...Acaba bir laf yüzünden mi aldın bu kararı, yaşının verdiği gururla mı aldın..? Keşke açabilseydin de belki de bambaşka yorumlar okurdun.Ne laflar duyuyor evli kadınlar, bazıları gerçekten yıkıcı bazılarının içi boş, belki kızgınlıkla söylenmiş bazen en yakınımıza en çok kustuğumuzdan en can bilindiğinden söylenmiş...Umarım nedeni böyle bir şey değildir. Hakkında hayırlısı olsun.

a.s.a.s.a.s.bu kadar gucsuz olmamalısın kendine kızarsan pismanlıktan baska bir sey yasamazsın ki bir yazar KESKE KESKE DEMESEYDİM demis eger evlenmeseydin onunla ne olacaktı annene babana tum ailene kinlenecek inat ugruna belki baskasıyla evlenecektin ve pisman olsan da donemeyecektin iyi ki sevgin icinde kalmamıs o zaman daha zor olrdu... yasayıp gorunce insan daha temkinli olmaz mı hayata bi bebegin olsaydı daha zor olmayacak mıydı geri donmek iyi ki tukenene kadar harcamıssın sevgini bunu da atlatacaksın zaman saracak yaranı biz iki kardesiz ve kardesimle annemize tek kızdıgımız konu babamdan bosanmayıp bizi bu saygısız hakaretlerle dolu acı bir yasama suruklemesi savrulduk daha 6 yasındayken demistim anne bosan dayak yemeni istemiyorum bu duzelmez diye haklı cıktım kahretsin ki...yeni yasamın sana huzur getirsin guzellikler seninle olsun verdigin her karar sana mutlulukla donsun her zaman yanındayız

X