Boşanıyorum

Eşin geri adım atıyorsa o evden uzağa taşın ve bakıcı tut çalış, ama eşin de onlar gibi düşünüyor ve seni korumuyorsa boşan kurtul...

Bir daha asla görüşme zaten ama o evden de taşın, eşin düzelmezse kesinlikle boşan...

Kayınvalidesi hiçbir konuda destek olmadığı halde benim yanımda oturacaksınız diye direniyor, o halde rahat bıraksın bu insanlar da rahat ettiği yerde otursun , kv asla masum değil...

Evet, ben paramla bakıcı tutacakmışım onun evinde o 2 çocuğa bakacakmış. Annemlerin yakınına taşınmamızı istemiyor
Kontratı bekleme bu bahane ile acilen annene yakın taşın, eşine de deki eger gelmiyorsan boşanalım ben anneme yakın tasinacağım sen de annenle yasa deyin çıkın işin içinden...

Şunu anlamıyorum, neden erkek ailesinin yanında oturmak normal (hatta olması gereken gibi) iken kadının ailesinin yanında oturmak mahşerin 5. atlısı gibi muamele görüyor? Bir tek erkeklerin mi anası babası var? Yolda biri ana kuzusu dese vay sen ne diyorsun diye üzerine yürür, ama ana kuzuluğunun hakkını dibine kadar verir.

Kadınlar artık lütfen eş ailesi yanında dibinde mahallesinde oturma hatasını yapmasınlar ya. Gerekirse evlenmesin, evlenince de böyle oluyor işte iyi mi bu?

Çünkü gelin almak diye iğrenç bir kültür var ...

İntikam almak sana ve çocuğuna zarardan başka bir şey olmayacak. O çocuğa bu kaosu yaşatmaya kimsenin hakkı yok. Bedel odetecem,yaptıklarını bilmem ne yapacağım diye diye evliliğinde bitecek yanan çocuk olacakm

Sen yapacağın her şeyi yapmışsın zaten.
4-5 ay bekle bakalım cidden taşınacak mı vakit mi geçiriyor? Aklının bir kenarında hep boşanmak olsun. Arada de ki nasıl olsa taşınacağız şunu almayalım de tepkilerine bak baktın ki seni oyalıyor o zaman boşan gitsin. Çocuk olmasa hiç uğraşma bu insanlarla derdim de çocuk var bekle bakalım

Allah yardımcın olsun. Çok üzücü bir durum. Eşinin ailesi karşısında pasif olmasının sebebi nedir maddi yönden bir bağlılığı var mı? Eğer yok ise sen eşini taşınmaya ikna et. Gerekirse durumunu kendi ailene anlat. Eşinle bir de senin ailen konuşsun. Bu zamanda evlenmek kolay mı? Gram akıl yok eşinin ailesinde. Ama eşinle probleminde yoksa intikam yerine nasıl oradan taşına bilirsin bunu yol bul.

Kontratı bekleme bu bahane ile acilen annene yakın taşın, eşine de deki eger gelmiyorsan boşanalım ben anneme yakın tasinacağım sen de annenle yasa deyin çıkın işin içinden...
Hiç evi terk etmedim sağlam durup ailemin yanına gitsem gelirse gelsin gelmezse bitsin desem korkuyorum da

Kiracı kendı ıstegıyle cıkabılır ki kontrat sizi baglayan bısey degıl yaptırımı yok

Nasıl korkutabilirim lütfen bi akıl verin
Ciddi ciddi ev arayacaksınız sen gelmiyorsan tek giderim sen de annenle yasa diyeceksiniz, boşanma protokolünü hazır edip eline vereceksiniz , kontratı asla beklememelisin, düzelirse ne ala düzelmezse bırak anası ile yaşasın dursun , taviz vermezsen sen kazanırsın, kaybetmekten korkan kaybeder zaten ...

Eşinle bosanmana gerek yok
Kaynanadan boşan artık
Cık o bınadan

Hiç evi terk etmedim sağlam durup ailemin yanına gitsem gelirse gelsin gelmezse bitsin desem korkuyorum da
Kaybetme korkusunu yenin bi önce, bu adamı kaybetseniz ne olur sanki adam ailesine köle olmuş, senin yerinde olsam aileme gitmek yerine ev arayışına girer acilen eşya toplamaya başlardım, yanlış strateji içindesin, eşin gelmiyorsa gelmesin sen ev ara ve eşya toplamaya başla, eşine de gelmezsen ben tek giderim çocuğumla sen de burda ailenle yaşa diyebilirsiniz...

Evet amacım bu çünkü çocuğu var bizim yüzümüzden oldu diye düşünecek bir aile değil.

Siz çocuğunuzu annenize bırakın gündüz baksın eve geçerken alın işinize dönün biran önce ve o o evden taşının kv kp baya edepsiz belli ki, anneniz bakacaksa evlandınza akşam kolay alıp eve geçeceğimiz yakınlıkta olun birçok kişi bu şekilde devam ediyor hayatına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…