Boşanıyorum

yaptıklarınızın haklı sebebi olabilir ama yine de gereğinden fazla geri dönülemez bir yere götürmüşsünüz mevzuyu. şu anda ya (başka sebepler yoksa) hiç olmadık sebepten boşanacaksınız ya da bunca rezilliği yutup devam edeceksiniz.

kocanız evden taşınmaya razı olduysa neden hala gidip kvalideye benim anam yok mu diyorsunuz ki? bırakın it ürüsün kervan yürüsün. siz taşınacağınız zaman haber verirsiniz. şimdi de hala intikam peşindesiniz. ortada bir çocuk var onu bu kepazeliğe şahit tutmayın. boşanmayacaksanız bundan sonra kvalide ile görüşmeyin, eşinize de annesinin dırdırını dedikodusunu yapmayın, kendi halinizde yaşayın. ben yapamam diyorsanız da efendi gibi ayrılın. cennet mahallesi gibi bir hayat

Bence ilk önce bir sakın olun olay sıcak olduğu için sağlıklı düşünemiyorsunuz bir karar vermek için onlardan uzak durun ve 1 hafta en az kendinizi dinleyin

Bence ilk önce bir sakın olun olay sıcak olduğu için sağlıklı düşünemiyorsunuz bir karar vermek için onlardan uzak durun ve 1 hafta en az kendinizi dinleyin
Uzun zamandır düşünüyorum. Sorun şu benim çocuğumla ilgili kararı ben ve eşim vermeliydi istemediğim halde zorlanmak bunun dışında ne gerekiyorsa onu yapmak istiyorum

Ee madem intikam istiyorsunuz, annenizin yakınına taşının o da evinde kendini kursun otursun. Gelinin evine kavgaya gelen insanlardan ne hayır olur ki, kesinlikle görüşmeyin ve uzak durun.
Ya zaten bunlar beni çıldırttı kocaman insanlar kucağımda çocukla evime gelmişler neler saydırıyorlar yaşlı başlı insanlar kimse de demiyor ki kızım bizde oğlumuz yanımızda olsun istiyoruz anlayış göster anla dese ben böyle yapmam belki de

Böyle kıymetli etmeyin. Kontrat bitene kadar süre vermiş, o zamana kadar taşındık taşındık taşınmadık ben alıyorum evi gidiyorum sen istersen kal ananın yanında diyeceksiniz.
Bende öyle düşündüm bana güven çözecem biraz zaman dedi ama 4 /5 ay onu da bekliycem sonra daha tek Kelime etmiycem

İyi bari. Gercekten kararlısın ailene yavaş yavaş citlat. Kızımın böyle şeyler yaşamasını istemezdim.
Hepsini değil ama anlattım artık dayanamıyorum napacaksanız yapın diye. Planlarımız var azıcık zamanı var bekle sabret dediler. Babamın durumu iyi bana ev de alabilir oturun der. Sağlık sorunu vardı bu sıra o bi geçsin ilgilenecem dedi babam

Aynen öyle. Çözümü nedir boşanmak mı sizce
Yaşını bilmiyorum ama yazan doğru mu..
Eskiden olsa işte şunu dene bunu dene şöyle böyle yap diyebilirdim belki
33 yaşında yeni anne olmuş, senelerdir çalışan biri olarak şunu diyebilirim
Mutlu değilsen
Yeterli çabayı gösterdiğine inanıyor isen
Tahammülüm kalmadı diyorsan
Artık bedenen ruhen dayanamıyorsan seni hasta ediyorsa
Ben olmayacak işi olsun diye tek taraflı çaba göstermeyi tercih et diyemem artık
Hayat kısa, mutlu olabilme ihtimalimiz varken niye mutsuz kalalım.
Ben fevri ol boşan demiyorum yanlış anlama ama bazen kaosun içinde problemler normalleşir. Dayak yiyen kadının hayatının bir parçası gibi algıyıp normal evliliğine devam etmesi gibi..
Ben eşimi seviyorum hala içimde ümit var diyorsanız hem bireysel terapi, hem de çift terapisi alıp psikolog desteği almanız sizin için daha iyi
Lakin annesine bağlı bir oğul ve kaynana terörü varken çok sevilen bir gelin ve kusursuz bir eş olabileceğinizi zannetmiyorum.
Kırıp dökmeden sakince düşünüp artısı eksisi ne ise karar verin

Yaşını bilmiyorum ama yazan doğru mu..
Eskiden olsa işte şunu dene bunu dene şöyle böyle yap diyebilirdim belki
33 yaşında yeni anne olmuş, senelerdir çalışan biri olarak şunu diyebilirim
Mutlu değilsen
Yeterli çabayı gösterdiğine inanıyor isen
Tahammülüm kalmadı diyorsan
Artık bedenen ruhen dayanamıyorsan seni hasta ediyorsa
Ben olmayacak işi olsun diye tek taraflı çaba göstermeyi tercih et diyemem artık
Hayat kısa, mutlu olabilme ihtimalimiz varken niye mutsuz kalalım.
Ben fevri ol boşan demiyorum yanlış anlama ama bazen kaosun içinde problemler normalleşir. Dayak yiyen kadının hayatının bir parçası gibi algıyıp normal evliliğine devam etmesi gibi..
Ben eşimi seviyorum hala içimde ümit var diyorsanız hem bireysel terapi, hem de çift terapisi alıp psikolog desteği almanız sizin için daha iyi
Lakin annesine bağlı bir oğul ve kaynana terörü varken çok sevilen bir gelin ve kusursuz bir eş olabileceğinizi zannetmiyorum.
Kırıp dökmeden sakince düşünüp artısı eksisi ne ise karar verin
Tam olarak saydıklarınızı hissediyorum tehamülüm kalmadı ruhen bedenen yıprandım intihar bile etmeyi istedim. Terapiden çıktık az önce hâlâ ailesinin iyi niyetli olduğunu anlatıyor bir umut aklının başına geleceğini bekliyorum

X