Boşanıyorum :(

birdaha evlenmeyi düşünüyormusunuz?

Ben sizin biraz ilgi aşığı biri olduğunuzu sezdim. Hiç alakası olmadığı halde fiziğinizden tipinizden sarışın olmanızdan falan bahsetmeniz, elin taksicisine hayat hikayenizi anlatmanız vs. çok ilginç geldi. Evet biz de bazen taksideyken taksici ile sohbet ediyoruz güncel haberler ekonomi vs hakkında ama özel hayat anlatmak çok ayrı. Bana ağır duruşa sahip olgun biri değilsiniz gibi geldi. Bence de bosanmaniz gerekiyor ama eşiniz kadar sizin de tedaviye ihtiyacınız var bana kalırsa.

Böyle k*vatların ne parasını alırım ne de başka birşeyini. Böyle omurgasızlık görmedim ya. Herife bak . 2 kere de boşanabilirsin 100 kere de . Her insan farklı. Yaptığın hatalardan ders al ve kimseden de korkma. Uzaklaştırma al , kadesi kullan. Güçlü dur . İte köpeğe de parası için minnet etme . Pislik herifi. Hadsiz it. Üzülmeyin yav böyle pialikler için

Asla yargılamak haddime degil insanın başına neler gelir neler gider bir Allah bilir. Ama bir ilişkide bazı şeylerin denkligi zorunludur. Sevgi de herşeyi aşmaz onlar masallarda var. İlkinde mezhep,ikincisinde de akademik olarak denk olmayan zorlayıcı kisiler secmissiniz farkında mısıniz? İnsanlar aynı mezhep,meslek,kültürden olmasına ragmen oncq sorun yaşarken sizce bu kadar temel şeyler farklıyken sorun yaşanmaz mı. Size tavsiyem bazı şeylere daha gerçekci bakmanız,zaman kötü insanlar da acımasız. Umarım mutlu olacaginiz yollar acilir

Yazık ya kimse göründüğü gibi çıkmıyor bosan kendi ayakların üstünde dur kotuluk cezasız kalmaz Allaha havale et yoluna bak çok üzüldüm

Hayır ömür boyu yalnız kalmayacaksınız sadece daha temkinli olacaksınız. Kendinize zamam verin ve eğer intihar düiünceniz varsa Lütfen en kısa zamanda bir psikiyatrist desteği alın.
Bi kadin mutlu olmak bi erkege yok bi kadin tek basina da mutlu olabilir yeter ki inansin

Valla canım ben avukat olarak söylüyorum bu adam akillanmaz. Yani küfür hakaret nereye kadar sana köprüyü geçene kadar iyi olmuş. Tam halini gostermemis maalesef

cok gecmis olsun artik adimlarinizi dikkatli atin kendinize yazik olmus size ama beterinde beteri var böyle düsünün bundan sonraki hayatinizda mutluluk dilerim size sütten agzi yanan ayni hatalara düsmemeli iyice tartip bicmeden hayatini hic bir insanin eline birakma sevgiler...

eşimle boşanıyoruz demıstım buraya yazmıştım daha sonra cok pısman oldugunu söyledi bende yıkmamak icin barıştım 2 hafta oluyor , şöyle bir gelişme oldu 3 gündür esimle tartışıyoruz ılk kavga ben 19.30 da evde oluyorum sabah 7 de çıkıyorum evden eşim taksıcı 3 de arabayı bırakıyor eve geçmiyor annesinde duruyor bana yardımcı olmuyor ne yemek ne ev isleri o kadar saat boş boş ya taksı durağında okeyde ya annesinde oturuyor neyse o Gunde bana mesaj atmış ben aksam halı sahaya gidicem 10.30 da yıkarım diye önce kızdım sonra konuşmadım aksam 22.30 oldu aradım nerdesin diye acmadı arkadaslarıyla kafeye gıtmışlar gece gelirim dedi çıldırdım bağırdım kızdım ben senı bekliyorum yarın ıs var sen yoksun diye arkadaslarınada kızdım güldüler neyse 00.00 da eve geldi bana bağırmaya kızmaya basladı küfür etmeye orospu cocugu demeye basladı sen benı rezıl edıyorsun diye ben haklıydım üzerine birde dayak yedim neyse sustum sonra şüphem vardı hamilelikten dedim kı test yapıcam dedim hamile kalırsan o çocuğu aldırırsın istemiyorum diye delirdi ıkı gün önce isteyen adam gitti yerine şeytan geldi resmen neyse daha sonra ertesi gün eşim ben isteyen sürekli küfür mesajları attı nasıl karısın sabah bı kahvaltı hazırlamadan evden çıkıyorsun diye ki kendısı o gün çalışmayıp yatıyordu bende çalışıyorum cok uzatmıycam o gün yine bir suru şey dedi eve gıttım ev dağınıktı bıraktığım gibi dedim kı çalıştım tüm gün niye bişey yapmadın ben erkeğim orospu cocugu sen yapıcaksın çabuk yap dedi yaptım sustum inşallah hamile kalırsın iç kanama gecırırsın bebekte sende ölürsünüz dedi herseyde boşanmak istiyor artık tak etti canıma boşan dedim he dıyor bosanıyım da para kaptırıyım dosya parası oyle mı sen acıcaksın davayı dıyor birde maasımı bekliyor maasın yatsında maasını at dıyor 11 aydır evliyiz ılk 3 ayı güzeldi 4. aydan sonra eşim hep boyke yaptı ama benı haksız goruyor ben cok şerefssiz orospu kıyafeti acık sacık giyen (ki giymiyorum normal) sonra ahlaksızmışım iş yerinde hep adamlarla yatıp kalkıyormuşum oyle dıyor ama ben asla birinı aldatmam 24 yasındayım bir kısa nikahım oldu 14 gün sonra nikah ıptalım oldu onun dışında hayatımda 2 erkek oldu biri eşim digeri eski eşim - eski eşimle unıversteden tanışıyorduk anlaşamadık ayrıldık hala onunla görüştüğümüz düşünüyor bu arada şuanki eşim bipolar hastası düzelir mi ? ondan mı bunları yapıyor !

eşimle boşanıyoruz demıstım buraya yazmıştım daha sonra cok pısman oldugunu söyledi bende yıkmamak icin barıştım 2 hafta oluyor , şöyle bir gelişme oldu 3 gündür esimle tartışıyoruz ılk kavga ben 19.30 da evde oluyorum sabah 7 de çıkıyorum evden eşim taksıcı 3 de arabayı bırakıyor eve geçmiyor annesinde duruyor bana yardımcı olmuyor ne yemek ne ev isleri o kadar saat boş boş ya taksı durağında okeyde ya annesinde oturuyor neyse o Gunde bana mesaj atmış ben aksam halı sahaya gidicem 10.30 da yıkarım diye önce kızdım sonra konuşmadım aksam 22.30 oldu aradım nerdesin diye acmadı arkadaslarıyla kafeye gıtmışlar gece gelirim dedi çıldırdım bağırdım kızdım ben senı bekliyorum yarın ıs var sen yoksun diye arkadaslarınada kızdım güldüler neyse 00.00 da eve geldi bana bağırmaya kızmaya basladı küfür etmeye orospu cocugu demeye basladı sen benı rezıl edıyorsun diye ben haklıydım üzerine birde dayak yedim neyse sustum sonra şüphem vardı hamilelikten dedim kı test yapıcam dedim hamile kalırsan o çocuğu aldırırsın istemiyorum diye delirdi ıkı gün önce isteyen adam gitti yerine şeytan geldi resmen neyse daha sonra ertesi gün eşim ben isteyen sürekli küfür mesajları attı nasıl karısın sabah bı kahvaltı hazırlamadan evden çıkıyorsun diye ki kendısı o gün çalışmayıp yatıyordu bende çalışıyorum cok uzatmıycam o gün yine bir suru şey dedi eve gıttım ev dağınıktı bıraktığım gibi dedim kı çalıştım tüm gün niye bişey yapmadın ben erkeğim orospu cocugu sen yapıcaksın çabuk yap dedi yaptım sustum inşallah hamile kalırsın iç kanama gecırırsın bebekte sende ölürsünüz dedi herseyde boşanmak istiyor artık tak etti canıma boşan dedim he dıyor bosanıyım da para kaptırıyım dosya parası oyle mı sen acıcaksın davayı dıyor birde maasımı bekliyor maasın yatsında maasını at dıyor 11 aydır evliyiz ılk 3 ayı güzeldi 4. aydan sonra eşim hep boyke yaptı ama benı haksız goruyor ben cok şerefssiz orospu kıyafeti acık sacık giyen (ki giymiyorum normal) sonra ahlaksızmışım iş yerinde hep adamlarla yatıp kalkıyormuşum oyle dıyor ama ben asla birinı aldatmam 24 yasındayım bir kısa nikahım oldu 14 gün sonra nikah ıptalım oldu onun dışında hayatımda 2 erkek oldu biri eşim digeri eski eşim - eski eşimle unıversteden tanışıyorduk anlaşamadık ayrıldık hala onunla görüştüğümüz düşünüyor bu arada şuanki eşim bipolar hastası düzelir mi ? ondan mı bunları yapıyor !

Nolmus 2. Evliliginse isteesen 10 kisiyle evlenirsin ayrica ilk kocan alevilikle filan ilgisi yok.. baya kotu bir insanmis.. bi kadini pijamasiyla kapiya koymayi babasina saldirmayi hic bir din mezhep emretmez herhalde

Birde caliaiyorsun butun parani niye veriyorsun.. faturalari sen odeyemiyor musun illa paranin tamamini vermen mi gerekiyor?

Böyle bir adamı çekip,dayak yeyip oturuyorsunuz pes..Gerçekten insanın kendine yaptığını yedi duvel bir araya gelse yapamaz. Burada kimse sabret düzelir,alttan al ,yuvana sahip çık demez.Kendinie vermediğiniz değeri veriyoruz size .Hayat tek ve bir daha gelme şansın yok,güzel yaşa.....

bana söylemedi bende araştırmadım açıkçası sonra dert etmedim ama ciddi bir problemmiş sanırım
Gerçekten ciddi bi problem. Eski sevgilimle 6 yılı devirmiştik bipolar olduğunu 4. Yılda öğrenmiştim bana söylemediler bile sürekli baskı kuruyordu kendi de ailesi de evlenelim diye neler neler atlattım yeri geldi kendimi ruh hastası sandım. En son aldatıldım Allah yüzüme baktı da ondan kopabildim. Depresif halleri ayrı sorun manik dönemleri farklı sorun… depresif döneminde bana dönmek isterdi manik döneminde ise beni aldattığı kıza aramızda mekik dokuyup dururdu. Neyse ben bıraktım sonra evlendim çok şükür çok güzel bi evliliğim var. Ama sonra duydum ki aldattığı kızla nişan yapmış ama kısa süre sonra da ayrılmışlar. Ne yapacakları belli olmuyor ben peşimi bırakmaz diye çok korkmuştum…

Bipolar bi insanla zaman geçirmek nasıl çok iyi bilirim lütfen kızı yargılamayın. Öyle bi durumun içinde oluyorsunuz ki bırakamıyorsunuz bağlılık gibi bir şey oluyor çünkü sizi de kendisine benzetiyor. Ben sevgilimden zor kopmuştum bide evli olan bi insan için daha zor. O kopma bırakma aşamasını hallederse nasıl feraha çıkacağını kendisi net bir şekilde görecek. Bende bana söylenenlere aldırış etmezdim ta ki psikoloğa gidene kadar…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…