Boşanıyorum :(

kesınlıkle düşünmüyorum ama artık ömür boyu yalnız kalacağım onun yüzünden ve bu durumu atlatamıyorum ilkini atlattım ama bu beni ıntıhara kadar sürüklüyor
Hayır ömür boyu yalnız kalmayacaksınız sadece daha temkinli olacaksınız. Kendinize zamam verin ve eğer intihar düiünceniz varsa Lütfen en kısa zamanda bir psikiyatrist desteği alın.

dede nikahı nedir?

Dede nikahı nedir yahu ? İlk defa duydum yeminle.

Bence kesinlikle terapi almalısınız, düşünce biçiminiz, kabul ettiğiniz şeyler ve sanki bunları kabul etmek zorundaymışsınız gibi düşünmeniz vs hiç sağlıklı değil. Bu gidişle 3. evliliğiniz de bunlardan farklı olmaz. En azından o zaman burda konu açın da burdakileri dinleyin ya da terapi alın dediğim gibi. Normalde sizin evliliğinizde olan şeylerin %1’i boşanmaya yeterken oturup çekmeniz, taksiciye tüm hayatınızı anlatmanız vs nerden tutsam elimde kalıyor. Sanki derin bir yalnızlık içindesiniz ve evlenince geçer sanıyorsunuz bu yüzden önünüze atlayan yılana sarılıyorsunuz gibi.

arkana bile bakmadan ayrıl
ailen de aarkandaymış bak yaşın da daha çok küçük

Bizden tam olarak nasil bir tavsiye bekliyorsunuz? Aileniz arkanizda, babaniz avukat tutalim bosan diyor ama siz bunca yasanan cirkinlikten sonra bizden hala ne gibi tavsiye bekliyorsunuz?

ilk evliliginizde bir hata yapmissiniz, tanimaya calismak yerine seviyoruz deyip evlenmissiniz. Olabilir hata insanlar icindir ama insanlar yasadiklarindan ders almali, tecrube edinmeli.

Siz yasadiklarinizdan sonra onunuze gelen ilk takside yine evleneceginiz adami bulmussunuz. Tamam bu da hata diyelim etti 2 hata.

Bunca yasadiklarinizdan hakaretten, kufurden sonra evi tektmeyip terketmek zorunda kaldim diyorsunuz ve hala bosanmaktan korkuyorsunuz etti 3 hata.

Size verebilecegim tek tavsiye yasadiklarinizdan ders cikarma zamaniniz coktan gelmis. Lutfen bundan sonra insanlara inanip guvenmek yerine tanimaya calisin. Kolayliklar dilerim.

Son düzenleme:
Taksıcıye konum atmak nedır ya?
Yanı dua edın basınıza baska bısey gelmemıs(daha ne gelecekse gercı)
Bosan ablacım.
Kımseye guvenıp dert anlatma,konum atma.
Yardım al acıl.
Taksıcıye hayat hıkayenı anlatmak nedır ya

kesınlıkle düşünmüyorum ama artık ömür boyu yalnız kalacağım onun yüzünden ve bu durumu atlatamıyorum ilkini atlattım ama bu beni ıntıhara kadar sürüklüyor
Zaman neyi getirir götürür bilemezsiniz yalnız kalacam korkusu olmamalı
yalnız gelip yalnız gideceğiz
Siz bundan kurtulmaya bakın ne güzel mesleğinizde var bitti gitti

Ay böyle insandan kurtulduğunuza sevinin ne yapacaksınız başka. Güçlü durun canım siz elinizden geleni yapmışsınız. Sadece bu kadar duygusal olmayın. Biraz sınırlarınız , duvarlarınız olsun. Yaşadıklarınızı neden anlatıyorsunuz ki zaten? Hele ki bir erkeğe? Tanımadığınız bir erkeğe? Bundan sonra uzun süre hayatınıza kimseyi almayın biraz toparlanın. Sonrasında düzgün bir insan çıkarsa ve emin olursanız evlenirsiniz. Sizinki değişik bir durum olmuş hastalığı hakkında bile basından fikriniz yoktu sanırım. ama toparlamaya çalışın.

taksıcı benim eşim işte takside tanıştık adresi bilmiyorum whatsaptan konum ilet dedi ilettim öyle numaramı aldı ve yazmaya basladı

tamam onu anladım taksiye binince tanıştınız ama önce taksiye bindiniz ya konumu neresi için istedi?
yani zaten bir evlilik tecrübe etmişsiniz genç yaşta bindiğiniz taksinin şoförüyle niye flört etme ihtiyacı duydunuz ne alaka yani taksici..

24 yaşında iki evlilik yapacak kadar cesur bir kadının intihar düşüncelerini falan çok saçma buldum açıkçası.

1.56 boyunda 49 kilo fiziği düzgün eli yüzü düzgün beyaz tenli sarışın bir kadınım neden bunları yazıyorum iyi okuyun lütfen
gerçekten iyi okudum ama bunları neden yazdığınızı inanın anlamadım, konunuzla fiziğinizin güzelliği ne alaka

konuya gelirsek de 2. kez boşanma olmaz deyip gençliğinizi böyle bir adam, böyle bir aile için heba etmeyin derim

23 yaşındasınız çok gençsiniz neden kendinize bunu yapıyorsunuz bu yaşta 2 evlilik yapmak böyle birinden kurtuldugunuza sevinin

Öncelikle gecmis olsun. Bence ikinci esiniz sizin orda cöküntü yasamanizdan faydalanip sizi ikna etmeye basardi. Ama konu su anda bu degil. Öyle veya böyle ayrilirsiniz. Benim size önerecegim: Lütfen bu bosanmadan sonra psikolojik destek alin ve bir süre evlilik ve iliski durumlari rafa kaldirin. Siz yalnis tercihlerinizden dolayi yiprandiginiz gibi, ailenizde perisan olmustur. Iyilesin. Iyilesmeyi ama kendinizde arayin. Baska yerlerde degil. Yasiniz genc.

Bu yaşta neden bu kadar evlenmeye merakınız var anlamadım açıkçası. Bir evlilikten yeni çıkmışsınız ne cesaret 6 ay tanıdığınız adamla 1 ay nişanlı kalıp evlendiniz. Zaten hatayı en başta adama boşanamam diyerek yapmışsınız. Değil 2 isterse 5.evliliğiniz olsun gayette boşanırsınız. Bir ömür çekmek zorunda değilsiniz. Sizin evliliğinizin düzeltilir bir tarafı yok maalesef. Sadece kendinize artık ders çıkartın iyice tanımadan, zaman geçirmeden evlenme kararı almayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…