Bosaniyorum ama icim buruk kendimi iyi hissetmiyorum suçlumuyum degil mıyım

Alacağım kanitlarim da var hep destekler ama kotu ve zor bi surecteyim

Maalesef öyle olmuyor. Asker grubu sosyal medyayı çok aktif kullanıyor. Sürekli oradan kadın düşürme derdindeler. Birde acaba gerçekten 6 ay boyunca Suriye'de kalıyor mu?
Kalıyor çünkü hergun görüntülü görüşme yapıyordk

Yorumunuz motivasyon etti çok teşekkür ederim haklısınız hemde çok sadece zor bir süreç görmüş gecirmissiniz sizde evet çok alttan aldım dik duramadım bi neden bu kötülüğü kendime yapıyorum bilmiyorum

Evet istemiyorum diyor ve çocukları da aramiyor

Evet Suriye de 6 yıldır
Konu dışı olacak ama Suriyeliler burada sefa sürerken, bizim askerler neden orada psikolojisi bozulacak derecede cefa çekiyor anlamakta güçlük çekiyorum.

Konuya gelecek olursak malesef ortada evlilik yok zaten. Siz evlilik yürüsün direttikçe adam iyice çirkefe sarmış. Temiz temiz bitirmek en mantıklısı görünüyor. Belki zamanla aklını başına toplar da çocuklarıyla ilgilenir.

Ben anlamadım uzman çavuş diye neden onun gorev yerinde bir ev tutulmadi ?

Akli başına gelir ama bu sefer de ben istemem çünkü her gün içimden birsey kopuyor bağımlılık olmuş bende o geçecek biliyorum

Akli başına gelir ama bu sefer de ben istemem çünkü her gün içimden birsey kopuyor bağımlılık olmuş bende o geçecek biliyorum
Yok sizinle ilgili konuşmadım zaten. Bence siz artık onu çıkarmalısınız hayatınızdan, görünen bu yani.
Ama çocukların tek babası var, onlarla her şekilde ilgilenmesi gerekiyor. Zamanla aklını başına toplar ilgilenir umarım.

Zor gibi görünüyor bi yandan ailesi de dolduruyor

Zor gibi görünüyor bi yandan ailesi de dolduruyor
Valla çocuklarla da ilgilenmezse canı cehenneme deyip hem annelik hem babalık yapın. Ben sizin yaşınızdayken daha evli bile değildim. Hayat uzun ve hayata bir defa geliyoruz. Bir manyağın kahrını çekerek koca ömrü çürütmeye gerek yok.
Ayağa kalkın, çocuklarınız için dik durmak zorundasınız. Kendi kendinizi artık bittiğine inandırın, bittiğini kabul ederseniz ayağa kalkmaniz kolaylaşır.

Evet doğrusunz bu bir sürec geçecek biliyorum ama çevredeki yorumlar bir sürü laf çok yipradim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…