Bosaniyorum ama icim buruk kendimi iyi hissetmiyorum suçlumuyum degil mıyım

Ailem çok destek bu konuda zaten sadece biraz cesaret kırık

Kocan seni hiç sevmemiş bunu kabullen. Maaşı ortalama 40-50 bin civarıdır. İstese bir ev kurar hep birlikte yaşardınız. Siz de yememiş içmemiş 2 çocuk yapmışsınız ortada bile olmayan adamdan. Ben hayatında biri hatta birileri olduğunu o nedenle sizi gözden çıkardığını düşünüyorum. Neyse 2 çocukla nasıl geçineceksiniz aileniz destek olacak mı işe girecek misiniz? Taş olsa çatlar kaynanayla yaşamaya. Nasıl kabul ettiniz pes

Maaş daha fazla bende şimdi düşünüyorum ne salakmışım

Evet yıllardır ailesi ile oturdum oturmasaydin cekmeseydin onları yapmasaydın diyerek 8 yılımı bi anda silip atti
Ama bu işler boyle oluyor işte. Hep bu yüzden diyoruz kızlara burada yapmasaydın derler üzülürsünüz diye. Kacmissiniz zaten çokta kucukmussunuz. Hatalar silsilesi. Artık geri adım atmayın lütfen.

Ama bu işler boyle oluyor işte. Hep bu yüzden diyoruz kızlara burada yapmasaydın derler üzülürsünüz diye. Kacmissiniz zaten çokta kucukmussunuz. Hatalar silsilesi. Artık geri adım atmayın lütfen.
Kafam çok bulanık hem lohusaym hem olanlar hayatım değişti keşke olmasaydı böyle bu arada yaşım 25

Suriye'de askermiş. Bir arada yaşamaları ve adamın oradan biriyle aldatması zor.

Maaş daha fazla bende şimdi düşünüyorum ne salakmışım
Ben de bu tür bir mikroptan boşandım. Benim de iki çocuğum var biri bebekti. Oh kurtuldum. Vallahi sen de kurtulacaksın elin anasına babasına bakacağına kendi çocuklarına bakarsın. Tavsiyem davayı sen aç. Sonra der ki sorun ondaydı boşadım kurtuldum!

Evet ise gireceğim ailem.destek
Kadercim ailen destekse bekleme bu herifi dava açsın diye. O dava açınca başın göğe ermeyecek ki ne diye hayatını daha da mahvediyorsun. Ailen arkanda gir işe çalış çocukların içinde kendi ayaklarının üzerinde duran bir anne çok iyi olur. Bırak oda kafelerde nargile püfürsün ilahi adalet bakalım ne olacak sonu. Ama sağlam tazminat almaya bak 2 bebeğin var

Burada bi evlilik yok ki niye ikinci çocuk yaptiniz babasiz biri büyümüş simdi sıra digerine mi geldi kimse uyarmadi mi sizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…