Borsa sevenler😁 hisse biriktiyoruzzz

Bölümmeden sonra baya ucuz şu an ikisi de eklesem mi diye düşündüm ben de portföyüme. Almak için fiyat beklemeye gerek var mı acaba onu bilemedim zaten 9-10 lira
Bence de fiyati iyi. Bolundugunde 12 liraydi aksa sanirim. Youtube analizlerini izle istersen.
Bu aralar saglik sebebiyle borsaya hic bakamiyorum.
Ayrica cok dustu hisseler, ekleme yapmadigim surece bir sure bakmayacagim.

Bence de fiyati iyi. Bolundugunde 12 liraydi aksa sanirim. Youtube analizlerini izle istersen.
Bu aralar saglik sebebiyle borsaya hic bakamiyorum.
Ayrica cok dustu hisseler, ekleme yapmadigim surece bir sure bakmayacagim.
Eklemiceksen bakmak moral bozmak sadece doğru diyorsun.
Allah şifa versin 🙏🏼

Bende aranıza yeni katıldım, çok değil ama fırsat buldukça Tüpraş biriktirenlerdenim. Benimki altın yatırımı gibi para buldukça azar azar ekleme yapıyorum ve birikim olarak duruyor. Amacım alsat değil yani..

Merhaba hanımlar nasılsınız. Son durumlar nedir
Merhaba yekta iyi diyelim iyi olalim insallah. Sen nasilsin?
Gectigimiz hafta babami kaybettim . Cok borsaya bakmiyordum zaten bu aralar ,hic bakamadim.

Cimento hisseleri iyi olacak diye beklieniyor.
Doas ve tupras yavas yavas toplamalik zaten

Enerjilerden bayagi kar etmisken bu dususle zamansal olarakta zarardayim. Bakalım suan cok bakamiyorum

Gectigimiz hafta babami kaybettim . Cok borsaya bakmiyordum zaten bu aralar ,hic bakamadim.

Enerjilerden bayagi kar etmisken bu dususle zamansal olarakta zarardayim. Bakalım suan cok bakamiyorum
Bende iyiyim diyelim. Başın sağolsun. Rabbim mekanını geniş ve ferah etsin. Bende çok bakmıyordum. Bir kısmını elden çıkarmıştım acil ihtiyaç vardı. Şimdi tekrar ufak ufak inceleme yapmak yorum dinlemek vs. Kafamı dağıtıyor.

Bende iyiyim diyelim. Başın sağolsun. Rabbim mekanını geniş ve ferah etsin. Bende çok bakmıyordum. Bir kısmını elden çıkarmıştım acil ihtiyaç vardı. Şimdi tekrar ufak ufak inceleme yapmak yorum dinlemek vs. Kafamı dağıtıyor.
Amin cok saol.
Faiz indirimlerini dikkate alarak biriktirmek lazim.
Gyolar ( benim on yargim var) , cimento, imsaat vs ozellikle. Ve blu chip ,hisselrine de yabanci gelir diyorlar.
Iste dinliyorumda cok uygulayamiyorum.
Enerjilerin de orta vadeli plana gore hareketlenmesi gerekiyor.
Ama ne zaman , belki kasim belki aralik...
Biriktirmek icin guzel zamanlar

Başım sağ olsun, mekanı cennet olsun inşallah 🙏🏼

Ordan burdan para kırpıp üç beş kuruş biriktirelim dedik ne hale geldi, ekleme yapmaya bile elim gitmiyo artık
Valla endeks 9400 lere gelip dip yapacak gibi. Max 9200 igne atmasi soz konusu diyorlar.
Yani oradan bayagi bir alis olacagini dusunuyorum.
Ben de cok zarardayim.
Ama ekleme yapma imkanim olsa. Hisse bazli da bakarak ,9 400 lerde eklme yapardim.
Ozellikle faiz indirimleri beklentisi ile, insaata dair sektorler.
Sertas ekeke var ,albattos yatirim ,hisse onerilerine bakabilirsin.
Info yatirim ismail guner de iyi.

X