Borsa sevenler😁 hisse biriktiyoruzzz

Geçen ay 15bin kredi kartımı eksik yatırdım 900tl faiz kesmişler valla çok canım sıkıldı.Ben hep eksik yatırırdım borsaya atardım eksi hesaptan çekerdim ama artık bu tarz taklalar zor ben aldım 🥲😂Faizler yüksek bence lazım olan parayla sakın girmeyin borsaya.Borsa 3 ileri 4 geri gidiyor çok can sıkıcı yabancı yatırımcı yok faizler yüksek.
Ben de senin gibi yapardım kâr ederdim de şu an halihazırda olan kredi kartini tam ödeme derdindeyim pek mümkün olmuyor... Borsa düzgün kâr getirse arada o da yokm bakalım her gin yarın ola hayrila diyorum 😞

Doas tüpraş ttrak gözümün önünde eriyo bebeklerim
Aynen yaaa . Otomotiv iyi olmayacak diyorlardi . Dogruymus 🙄 ttrak ne kadar duser ki diyordum. Doas ya da cok dusuk fk da ve karli sirket .demek ki sektorden etkileniyorlar.
Yani iyi hisselerde biriktirme zamani diyorlar.
Sorun su ki ekleyecek para yok😌 tupras ta kumbara hisse.

Aynen yaaa . Otomotiv iyi olmayacak diyorlardi . Dogruymus 🙄 ttrak ne kadar duser ki diyordum. Doas ya da cok dusuk fk da ve karli sirket .demek ki sektorden etkileniyorlar.
Yani iyi hisselerde biriktirme zamani diyorlar.
Sorun su ki ekleyecek para yok😌 tupras ta kumbara hisse.
Ne kadar düşer ki dedikçe düşüyorlar gerçekten. Aynen nakit olsa yine eklerim ama pek de olumlu yorumlar yok otomotivde

Valla bir sure boyle gidecek gibi.Yuksek faiz ortaminda boyle oluyormus demek ki.

Dustugune mi uzuleyim, bu fiyatlardan ekliyemedigime mi ? Karar vermeye calisiyorum.🥲
Şuan biraz düzeltmeye başladı ama bence bi süre boyle devam edecek gibi geliyor. Herseyde etkilenen önce Türk borsası oluyor ya çok yorucu 🥲

Şuan biraz düzeltmeye başladı ama bence bi süre boyle devam edecek gibi geliyor. Herseyde etkilenen önce Türk borsası oluyor ya çok yorucu 🥲
Evet buna tepki alisi deniyormus. Faiz ortami boyle zor gecsede, faiz indirimleriyle birlikte guzel gunlerin bizi bekledigi soyleniyor.
Suan sirketlerimin iyi oldugunu dusunuyorum. Zarar ettim mi evet. Ama bir cikis baslarsa, bu zarar csbuk toparlaniyor.
He bilgimiz olsaydi, satar alttan alirdik😊
Neyse boyle boyle ogreniyoruz.
Ihtiyacim olmadigi icin ellemiyorum hisselerimi.
Alacak param olsa eklerdim.
Bu sene sandigimdan kotu gecti.
Tek duam 3 . Dunya savasi cikmasin.

Evet buna tepki alisi deniyormus. Faiz ortami boyle zor gecsede, faiz indirimleriyle birlikte guzel gunlerin bizi bekledigi soyleniyor.
Suan sirketlerimin iyi oldugunu dusunuyorum. Zarar ettim mi evet. Ama bir cikis baslarsa, bu zarar csbuk toparlaniyor.
He bilgimiz olsaydi, satar alttan alirdik😊
Neyse boyle boyle ogreniyoruz.
Ihtiyacim olmadigi icin ellemiyorum hisselerimi.
Alacak param olsa eklerdim.
Bu sene sandigimdan kotu gecti.
Tek duam 3 . Dunya savasi cikmasin.
Geçen hafta 3 4 hisse hariç bütün hisseleri satmıştım. Sizde kardan zarar etmişsinizdir, çünkü çok düşük aldığımız hisseler vardı. İyı kârla sattim.
Alım dönemimi emin olamıyorum bu savaş çok etkileyecek gibi duruyor ya.

Aynen cogu kardan zarar. Karli yerlerden aslin kendim satmayi dusundum. Youtube ve xten takip ettigim kisilerden etkilendim aslinda.
Saglik olsun
Geçen hafta 3 4 hisse hariç bütün hisseleri satmıştım. Sizde kardan zarar etmişsinizdir, çünkü çok düşük aldığımız hisseler vardı. İyı kârla sattim.
Alım dönemimi emin olamıyorum bu savaş çok etkileyecek gibi duruyor ya.

Aynen cogu kardan zarar. Karli yerlerden aslin kendim satmayi dusundum. Youtube ve xten takip ettigim kisilerden etkilendim aslinda.
Saglik olsun
Bu dönem biraz farklı geçiyor, o yüzden bilinen doğrular geçerli olmadı. Borsaya ilgilenen arkadaşlar endeks 10500 in altına düşmez diyordu, nasıl düştü gördük malesef. Şimdi izlemeye gidiyorum videoyu

Bugün dünya borsalarına baktım da, en çok Japonya (%12) sonra Güney Kore ve 3. olarak da biz düşmüşüz. Onun haricindekilerde (Dow Jones, Nasdaq, S&P500, Shangai vs.) düşüş sınırlı yani %2-5 civarı gidiyordu. Tabi can sıkıcı ama bir yandan da bu işin riski bu. Geçen haftalarda bist yükseldiğinde bazı hisselerimi satmış, sonra düştüğünde bununla yine hisse senedi yoğun fon almıştım. Onun haricinde elimde tuttuklarımla şu an full hissedeyim, hiç nakit yok her zamanki gibi nakitsiz yakalandım :KK70: Ama gerekmedikçe satmaya niyetim yok. Aşağıya bugünkü durumun güzel bir özetini yapmışlar, onu bırakıyorum canlar...

X