Borsa sevenler😁 hisse biriktiyoruzzz

Hektas kotu olmus. Cok dustu. Hektas ve gubre hakkinda fikrim yok ama cimsa ben de var . Ve suan yukari hareket yapmaya basladi. Maliyetiniz ne bilmiyorum ama ilk hedefi 40lar sonra ,son gordugu zirve olacak sanirim.
25 le almışız ya 🙈🙈 inşallah çıkar rahat bir nefes alırız hepimiz

Insallah diyelim mi🤩🥰
1000071806.jpg

Yeni bir borsa gününden günaydın. Hissenin bir tanesi alış fiyatının çok az üstüne gelirse yarısını satıp başka hisse alacağım.
Hiç sevmiyorum böyle uzun süre kirmizi da beklemek sıktı heyecan vermiyor

Merhaba, borsayla ya da parayı değerlendirmeyle hiç alakam yok ne yazık ki :KK70: Ancak şöyle bir durum var 80-90 bandında kredi kartı borcumuz var çoğu taksitli mobilya ödemeleri. Şimdi ise ekstradan bir 50 bin tl para geçecek elime ve ben bu parayı harcamak istemiyorum. Kredi kartlarına mı atmalı yoksa borsaya mı atmalı bilmiyorum. Küçük bir meblağ bence borsada çok getiri olmaz gibi geliyor ama bilmiyorum ne yazık ki. Kredi kartlarını da yavaşta olsa ödüyoruz zamanla azaltarak dişimizi getirdik bu duruma böyle mi devam etmeli bilemedim.

Merhaba, borsayla ya da parayı değerlendirmeyle hiç alakam yok ne yazık ki :KK70: Ancak şöyle bir durum var 80-90 bandında kredi kartı borcumuz var çoğu taksitli mobilya ödemeleri. Şimdi ise ekstradan bir 50 bin tl para geçecek elime ve ben bu parayı harcamak istemiyorum. Kredi kartlarına mı atmalı yoksa borsaya mı atmalı bilmiyorum. Küçük bir meblağ bence borsada çok getiri olmaz gibi geliyor ama bilmiyorum ne yazık ki. Kredi kartlarını da yavaşta olsa ödüyoruz zamanla azaltarak dişimizi getirdik bu duruma böyle mi devam etmeli bilemedim.
Merhaba borsayla alakaniz yoksa hic bulasmayin. Hisse tavsiye edemiyoruz.
Arastirip alayim derseniz ,siz bilirsiniz.
ben borsaciyim(yani seviyorum anlaminda). Hemen atarim 3 5 affetmem🥰

Ben de senin gibiyim olsa nakitim affetmem. Ama bu ara iyice bezdirdi. Umutlar pazartesiye inşallah
Valla ben de bezdim. Acikcasi ilk yaridan beklentim cok yoktu ama bu kadar dusus de beklemiyordum. Iyi hisselerden kar alip, yenilebilir enerjilerw ekledim. Dustukce
dustuler. Stopta olamadim. Olmak gerekiyormus hakkaten.
Iki yari umitliyim.
Hele faiz indirim haberleri bakalim. Insallah umdugumuzu buluruz. Ve sunu eklemek istoyorum ve katiliyorum

Eklentiler

• 1000072323.jpg
    1000072323.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 34
Merhaba borsayla alakaniz yoksa hic bulasmayin. Hisse tavsiye edemiyoruz.
Arastirip alayim derseniz ,siz bilirsiniz.
ben borsaciyim(yani seviyorum anlaminda). Hemen atarim 3 5 affetmem🥰
Herkes gibi ben de parayı çok zor kazanıyorum o yüzden de çok korkuyorum kaybederim diye ondan şimdiye kadar hiç bulaşmadım 😞
Kaybetme durumlarını araştırıp öyle bir girmeye çalışıcam, en azından hisse önerisi değil de başlangıç için ne kadar yatırmalıyım şeklinde bir öneri istesem ? Nerden takip edebilirim nasıl yapmalıyım düşünce çıkmalı mıyım direkt ? Çok genel sorular soruyorum biliyorum kusura bakmayın.

Herkes gibi ben de parayı çok zor kazanıyorum o yüzden de çok korkuyorum kaybederim diye ondan şimdiye kadar hiç bulaşmadım 😞
Kaybetme durumlarını araştırıp öyle bir girmeye çalışıcam, en azından hisse önerisi değil de başlangıç için ne kadar yatırmalıyım şeklinde bir öneri istesem ? Nerden takip edebilirim nasıl yapmalıyım düşünce çıkmalı mıyım direkt ? Çok genel sorular soruyorum biliyorum kusura bakmayın.
Yani gecmis medajlari okuyarak baslayin bence.
Acemisiniz toplu alim yapmayin. Koc hisseleri saglamdir ,youtubedan onlara bakin.
Baslangic olarak 300 500 de olur. 3000 5000 de 😊 dedigim gibi youtube ,x ten takip etmek lazim.
Info yatirim videolarinada bakabilirsiniz

Valla ben de bezdim. Acikcasi ilk yaridan beklentim cok yoktu ama bu kadar dusus de beklemiyordum. Iyi hisselerden kar alip, yenilebilir enerjilerw ekledim. Dustukce
dustuler. Stopta olamadim. Olmak gerekiyormus hakkaten.
Iki yari umitliyim.
Hele faiz indirim haberleri bakalim. Insallah umdugumuzu buluruz. Ve sunu eklemek istoyorum ve katiliyorum
Ben de görselde fikre katılıyorum...

Umarım pazartesi güzel bir toparlanma olur. Bu kadar uzun süre böyle düşüş ben de beklemdim. Bu kez fazla uzadı. Hatta şu an nakit ihtiyacım olacak. Bir miktar çıkacağım mecburen.

Geçen ay 15bin kredi kartımı eksik yatırdım 900tl faiz kesmişler valla çok canım sıkıldı.Ben hep eksik yatırırdım borsaya atardım eksi hesaptan çekerdim ama artık bu tarz taklalar zor ben aldım 🥲😂Faizler yüksek bence lazım olan parayla sakın girmeyin borsaya.Borsa 3 ileri 4 geri gidiyor çok can sıkıcı yabancı yatırımcı yok faizler yüksek.

X